Jausminga dovana tėvams – ZOOMBOOK fotoknyga


PAGRINDINĖS GĖLIŲ PASIRINKIMO KLAIDOS

Fotografas: Linas Dambrauskas
Gėlės yra vienas svarbiausių vestuvių atributų. Jei nesamdote dekoratorių ar nesikonsultuojate su floristais, jums tiesiog privaloma žinoti apie dažniausiai pasitaikančias klaidas.

Dažniausios klaidos

  1. Netinkamas jaunikio atlapo puokštelės dydis: dažnai viena gėlė ar gėlių puokštelė, segama į jaunikio švarko atlapą, būna išrinkta netinkamo dydžio, per didelė. Tokia kompozicija atrodo labai nedailiai. Reikia segtis labai nedidelę puokštę ar atskirą gėlę, kuri taip stipriai nekrinta į akis, o tik gražiai papildo bendrą įvaizdį. Taip pat, ypač vasarą, reikia rinktis ilgiau nevystančias gėles, kad jos per visą šventę išliktų gražios.
  2. Gėlės užsakinėjamos per vėlai: nepasilikite gėlių užsakymo paskutinei minutei. Iš anksto apgalvokite, kokių ir kiek gėlių norėsite, dėliokitės savo norus, matykite viziją, tarkitės su floristais ir užsakykite gėles. Tai padės išvengti nesklandumų, per skubėjimą padarytų klaidų – floristai spės laiku paruošti puokštes.
  3. Pasirenkamos nesezoninės gėlės: rinkdamiesi, kokių gėlių norėsite savo vestuvėse, atkreipkite dėmesį, ar tokiu sezonu, kada planuojate vestuves, sugebėsite jų gauti. Nesirinkite bijūnų viduryje žiemos.
  4. Floristui nepraneštas tikslus laikas, kada pageidaujate gauti gėles: dažnai poros pamiršta aptarti laiką su floristu, kada norėtų, kad jaunikio atlapo puokštelė ir nuotakos puokštė būtų pristatytos. Jeigu ketinate darytis fotosesiją prieš ceremoniją, reikia sutarti su savo floristu, kad gėlės būtų pristatytos anksti ir nekiltų jokių nesklandumų, ir nuotraukose būtų galima pozuoti su gėlėmis.
  5. Išsirenkamos stiprų aromatą skleidžiančios gėlės: daugeliui asmenų yra malonu, kai viskas dvelkia gėlėmis, bet vestuvių dieną geriau rinktis silpnesnių kvapų gėles. Šventės aplinkoje gėlių kvapas gali per daug maišytis su maisto ar kelti nepageidaujamas alergijas.
  6. Kompromisų atsisakymas: reikia mokėti tartis su floristais. Jie geriausiai išmano savo darbą, tad neužsikabinkite už konkrečių savo idėjų ar tam tikrų gėlių. Geriau nupasakokite, kokio vaizdo ir spalvų panašiai norėtumėte, ir floristai pagal tai sukomponuos jums puokštes.

Pateikiame ir kelis variantus, kur tinkamai parinktos gėlės puikiai suderintos su aplinka. Taip pat pažiūrėkite, kaip gėlės gali tapti nuostabiu šventės akcentu.

 
 
 
 

Ar jau skaitei apie:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai