Kaip paruošti sutikimo maišelį? 3 lengvi būdai


TOBULA NUOTAKOS ASMENUKĖ: PENKI SVARBIAUSI PATARIMAI

Fotografė Jurgita Lukos 

Kuo toliau, tuo labiau žmonės įsitraukia į socialinius tinklus. Įprantame dalytis kiekvienu gyvenimo įvykiu, nuotraukomis iš kasdienybės. Asmenukės, kaip viena iš priemonių dalytis akimirkomis, žinomos ir mėgstamos daugelio. Tai puikus būdas įamžinti vakarą su draugais, nusifotografuoti vienam prie nuostabaus kraštovaizdžio arba tiesiog nepraleisti progos pasirodyti su nauju makiažu ar papuošalu. Nuotakos vestuvių dieną tikrai būna ypatingai gražios. Tiek makiažo meistrų darbas, tiek apdarai ir aksesuarai prideda grožio. Tad kodėl nepasinaudojus asmenukių mada ir savo vestuvių dieną? Surinkome svarbiausius akcentus ir su profesionalios fotografės Jurgitos Lukos pagalba išskyrėme penkis, kuriuos verta įsiminti.

1. Apšvietimas

Kaip sako pati fotografė, privalu atkreipti dėmesį į šviesą. Ji turi lengvai kristi ant veido, būti švelni. Nuo aštraus apšvietimo susidarę šešėliai nebus pliusas nuotraukoje. Dienos šviesa priešais langą visada yra geras pasirinkimas, o jei fotografuojatės lauke, saulė privalo šviesti ant jūsų veido – neatsukite nugaros jai. Fotografijoms vakare būtinas dirbtinis apšvietimas, kad viskas matytųsi ryškiai ir aiškiai.

2. Aplinka bei fonas

Jei pavyks rasti lygią ir šviesią sieną, ji bus puikus fonas asmenukei, jei ten nekabės ryškių ar keistų detalių. Prieš fotografuodamos apsidairykite: kas yra aplink ir gali patekti į kadrą. Nenorėsite, kad nuotraukoje už jūsų būtų aiškiai matomi išmėtyti daiktai ar drabužiai, netvarkingas kambarys. Nekaip atrodo nuotrauka ir tada, jei joje matomas jūsų atspindys veidrodyje iš nugaros. Geras patarimas, jei fotografuojatės, pavyzdžiui, viešbučio kambaryje ar namuose, kur kabo užuolaidos, nebijokite jų užskleisti sau už nugaros ir prieiti arčiau lango. Turėsite šviesų, švarų foną bei šviesos šaltinį prieš pat akis.

3. Kampas ir aukštis

Fotografuodamos stenkitės laikyti ranką beveik ištiestą ir kuo aukščiau, pataria Jurgita. Taip jūsų nuotraukoje matysis daugiau nei tik veidas, iš aukštai padarytoje nuotraukoje bus ryškios jūsų akys bei šviesa kris lygiau neišryškindama nelygumų ar raukšlių. Taip pat puiki idėja įtaisyti telefoną lentynoje ar kitoje vietoje, iš kurios jūsų matysis daugiau, ir nustatyti laikmatį. Tada liks tik pozuoti ir išbandyti, kaip stovėdama atrodote geriau. Taip pat puiki priemonė yra asmenukių lazdos, kurios sukurtos būtent tam, kad nuotrauka būtų puiki.

4. Filtrai

Valanda ar net kelios, praleistos vizažistės ar plaukų stilistės kėdėje, tikrai buvo to vertos, tad būtų nuodėmė visą profesionalų įdėtą darbą slėpti po kalnais nuotraukų redagavimo filtrų. Jurgita Lukos pataria vengti retušavimo, perdėtai pakeistų spalvų ar kontrastų. Visas grožis jau yra jumyse, tereikia nusišypsoti ir nuotrauka bus puiki be programėlių ir pataisymų.

5. Grupinė asmenukė

Nusifotografuokite su merginomis, kurios jums padeda ruoštis šią ypatingą dieną. Pasikvieskite mamą, pamerges ar seseris ir nusifotografuokite drauge. Taip įamžinsite prisiminimus besiruošiant, juoką bei emocijas. Ir tai bus puiki išeitis, kol lauksite profesionalių kadrų iš fotografo. Galėsite pasipuikuoti draugams, bus kuo pasidalyti socialiniuose tinkluose, galiausiai tai bus pirmieji kadrai jūsų vestuviniame albume.

Nuotraukos yra puikus būdas įamžinti šilčiausias akimirkas ir žvelgimas į jas sužadina maloniausius prisiminimus, tad nieko nelaukite ir pasiruošimo dieną skirkite asmenukėms 5–10 minučių, tikrai nepasigailėsite.

 

Ar jau skaitei apie :

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS