RentBoutique.com konkurso viešnioms laimėtojos


KĄ TURIU ŽINOTI PRIEŠ PIRKDAMA VESTUVINĘ SUKNELĘ?

Rinktis vestuvinę suknelę – kiekvienai merginai viena iš maloniausių ir labiausių jaudinančių akimirkų jos gyvenime. Matuodamasi vestuvinę suknelę ir matydama save veidrodyje, manau, kiekviena tuo metu įsivaizduoja šalia savęs jaunikį, jo šypseną ir meile švytinčias akis, tėvų ir svečių nuostabą ir džiugesį veiduose. Tai iš tiesų labai malonu ir įsimenama ilgam.
FOTO: Cymbeline

Ką turi žinoti prieš pirkdama?

Taigi, jei nusprendėte savo svajonių vestuvinę suknelę nusipirkti ir po vestuvių ją laikyti kaip sukurtos šeimos atminimą, būtinai turite atsižvelgti į kelis kriterijus. Šiuo metu vestuvinių suknelių salonuose yra labai daug įvairių modelių, tad, manau, ne vienai apsisuka galva atėjus rinktis išsvajotos suknutės. Siekdamos nešvaistyti savo brangaus laiko, kurio prieš vestuves, kaip ir prieš egzaminus, vis neužtenka, atsižvelkite į specialistų patarimus.

Ar galiu prašyti salono, kad vestuvinę suknelę pritaikytų man?

Daugelis salonų teikia tokią paslaugą, kaip jūsų norimos suknelės modelio siuvimas arba jau pasirinktos koregavimas, pridedant jums norimų detalių ir pan. Tik, žinoma, nepraraskite saiko jausmo ir nuoširdžiai siūlyčiau prieš siūnantis vestuvinę suknelę pagal pasirinktą modeliuką (jei netgi esate tokio modelio nesimatavusi), būtinai prieš tai pasitarti su specialistu, dizaineriu. Kvalifikuotų specialistų patarimai jums pagelbės labiau nei jūsų „kariuomenė“, sudaryta iš mamų ir draugių.
 

Ką reikia žinoti prieš perkant suknelę?

Taigi, renkantis suknelę ir ją perkant, mielos damos, reikėtų įvertinti šiuos kriterijus:
  • Kokiu metų laiku vyks vestuvės? Nuo to turėtų priklausyti, ar vestuvinė suknelė bus ilgomis rankovėmis, uždara dekoltė, gal šiek tiek trumpesnė nei įprastai arba atvirkščiai, labai atvira, lengvai krintanti, ilgu šleifu ir pan.
  • Jūsų šventės formalumo lygis. Kaip žinia, etiketo taisyklės nustato tam tikrą aprangos kodą, kurio reikėtų laikytis einant į renginius. Tikrai neteigiu, kad vestuvių šventėje turite laikytis tų griežtų taisyklių. Tikrai ne. Bet, pavyzdžiui, suknelė ilgu šleifu labai tinka oficialiai daliai, vestuvinei puotai, kurioje dalyvauja daug svečių, bet netinka tokiose vestuvėse, kurios švenčiamos kur nors gamtoje ar mažame artimųjų būryje.
  • Pamastykite, kokius savo figūros privalumus labiausiai norite išskirti vilkėdama vestuvinę suknelę. Ar gražią krūtinę, liekną liemenį? O gal paslėpti tai, kas jums nepatinka? Visa tai turite žinoti rinkdamasi savo svajonių suknelę.
  • Ir, žinoma, mielos damos, visada stenkitės pabrėžti individualumą ir nebijokite to pasakyti salone matuodamos suknutes. Net neabejoju, kad būtent į šį norą (manau, patį svarbiausią renkantis vestuvinę suknelę) bus atsižvelgta.

Rodyti suknelę jaunikiui?

Tikrai nesiūlau renkantis svajonių suknelę dalyvauti jaunajam. Ir ne dėl kvailų prietarų. Jūsų pasirodymas ceremonijoje, apsirengus pasakiška, nepakartojama suknele, jaunajam turi būti staigmena, kuri dar kartą įrodytų, kokią Gražią Moterį jis ima į Žmonas! 
Taigi, manau, pasirinkote. Žinoma, jeigu kartais matuojantis suknelę ji neatitinka jūsų dydžio, kiekviename salone ją mielai sutvarkys pagal jūsų figūrą arba, jei tai neįmanoma, visada galima atsiųsti iš dizainerių, kurie ir siuvo tą suknutę. Pasirašius pirkimo–pardavimo sutartį dažniausiai imamas 50 proc. suknelės kainos avansas, o sutvarkius vestuvinę suknelę pagal jūsų norus ir paruošus ją vestuvėms, turi būti sumokama visa suknelės nuomos suma.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
9
Komentarai
2011-01-26 21:24
Egle
O as siandien issirinkau svajoniu suknele.. Puse metu varciau zurnalus,domejausi internete uzsienio madomis.. ir pagaliau issirinkau naujos kolekcijos suknele,kuri ne tik grazi,vienintele busiu ja uzsidejusi,bet man idealiai tinka..
2010-08-03 20:04
Erika
As tiek pasakisku sukneliu maciau kad net nezinau kaip reikes issirinkti! :)
2010-05-16 23:52
Vida
As prasiau, jog suknyte atsiustu, ir likau labai patenkinta.
2010-05-16 21:45
Santa
Nuomavausi suknyte.
2010-05-14 13:00
aguona
Kokios Jus saunuoles:) As niekaip neisizaizduoju kaip atrodysiu, musu vestuves ziema, dar toli... bus saltoka, reiks kailinuku..nznau net.. oij ...geriau dar negalvot.
2010-05-10 16:53
Lina
as buvau labai daug zurnalu ir internetiniu puslapiu prisiziurejus. tad jau turejau vizija kaip atrodyt didziaja diena:) nesudetinga rasti buvo ta suknute:)
2010-05-10 11:03
Vilma
Man uzteko pasimatuoti tik 2 sukneles, is kuriu dabar viena pas jaunojo tevelius paslepta nuo jaunikio kabo :D kazkaip viduje buvo tas vaizdas kaip tureciau atrodyti tai labai ir neteko daug vargti ieskant tos nepakartojamos sukneles :)na o antra tai kzk buvau pasidavusi tai romenisku sukneliu bangai, bet supratau kad ji vestumem tikrai taip iskilmgai neatrodys kaip mano pasirinkta :)
2010-05-09 22:25
danguole
na nieko nieko. Galetumet parasyti kokiu kriteriju reikia laikytis, renkant pamergiu suknele, kokios amdos vyrauja, spalvos?
2010-05-08 13:06
Toma
Geri patarimai :) aciu