2014 m. vestuvinių šukuosenų tendencijos


2017M. VASARĄ DAUGIAUSIAI DĖMĖSIO INSTAGRAM SULAUKĘS KOKTEILIS

STOP KADRAS
Tokį tikrai norėtųsi pasidaryti mergvakariui ar vestuvėms. Daug žadanti spalva ir pateikimas. Pažiūrėk.
 

Ar žinai kaip skaičiuoti alkoholį vestuvėms?

Kokius gėrimus pirkti:
Jei rengiama vieno vakaro vestuvių šventė, alkoholinius gėrimus rekomenduojama paskirstyti tokiu būdu: 65 proc. vyno, 20 proc. stipriųjų gėrimų, 15 proc. alaus. Tačiau reiktų nepamiršti, kad į klausimą, kokius gėrimus pirkti, tiksliausiai gali atsakyti jaunieji – juk jie savo svečius pažįsta geriausiai.
Nepaisant to, kokius gėrimus mėgsta svečiai, reiktų atkreipti dėmesį į tai, kokie orai numatomi šventės dieną. Nuotakos pastebi, jog dienomis, kai labai karšta, svečiai mieliau rinktųsi alų nei stipriuosius gėrimus.
Kiek gėrimų pirkti:
Norint apytiksliai apskaičiuoti, kiek alkoholio reikėtų įsigyti, reikia žinoti, kiek porcijų galima gauti iš vieno butelio / bokalo. Paprastai 1 butelis vyno ar šampano (750 ml) prilyginamas 8 porcijoms; 1 butelis stipraus gėrimo (700 ml) = 14 porcijų, 1 bokalas alaus yra viena porcija.
Skaičiuojama, kad vienas žmogus per valandą išgeria vieną gėrimo porciją, tad paskaičiuoti nėra sunku: svečių skaičių reikia padauginti iš šventės valandų skaičiaus ir štai – tiek porcijų gėrimų reikės iš viso. Jei žinote, kad 20 svečių gers tik vyną, padauginkite šventės laiką iš minėto svečių skaičiaus, o gautą rezultatą padalinkite iš 8 (porcijų skaičiavimo būdas paminėtas anksčiau). Žinoma, skaičius galima keisti atsižvelgiant į svečių poreikius: jei žinote ar jaučiate, kad svečiams neužteks vieno gėrimo per valandą, skaičiuokite naudodami tokį skaičių, kuris, jūsų manymu, būtų tiksliausias.
Taip pat galite išbandyti šią skaičiuoklę
Autorius: AUTORIUS
Kiek mokėti už gėrimus
Kiek mokėti už gėrimus – spręsti jums. Vienintelis dalykas, kurį reiktų atsiminti, yra tai, jog gėrimai neturėtų būti perkami kokio kito dalyko, pavyzdžiui užkandžių, sąskaita. Kad ir kiek būtumėte pasiryžę išleisti alkoholio pirkimui, anot nuotakų, sumą galite sumažinti pasinaudodami prekybos centrų siūlomomis akcijomis. Nors ne visoms nuotakoms tokia „medžioklės“ forma atrodo patraukli, tačiau nenorint piniginės paploninti dar labiau, tai puiki išeitis. Taip pat galima apsilankyti išparduotuvėse, firminėse parduotuvėse – dažniausiai gėrimų kaina ten būna labiau viliojanti. Tik įsitikinkite, kad jūsų šventės vieta leidžia naudoti savo alkoholį.
Vartodami alkoholį, rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai