Princo ir jo sužadėtinės vestuvės vainikuos ilgą ir permainingą draugystę


GARSIŲ PASAULIO MOTERŲ GROŽIO PAMOKOS (VIDEO)

 
Dažnai vartydamos mados ar pramogų žurnalus, stebėdamos dizainerių kolekcijų pristatymus žvalgomės į pasaulinio garso modelius ir žavimės jų grožiu. Kartais tai makiažo meistrų darbo vaisiai, o kartais natūralaus grožio spindėjimas. Turbūt didžioji dalis profesionalų, dirbančių šioje srityje, pritars, kad kuo geriau prižiūrima, sveikesnė oda, tuo mažiau makiažo subtilybių reikia norint pabrėžti grožį, pasiekti dizainerio ir reklamos užsakovo norimą rezultatą. O ypač žengiant podiumu madų pristatymuose yra svarbus laikas, tad kuo mažiau jo modelis praleis stilistų kėdėje, tuo greičiau ir sklandžiau viskas eisis per renginį.

Šį kartą modeliai bei kitos garsios moterys atvirauja, ką mėgsta naudoti, be ko neapsieina jų kasdienė odos priežiūros rutina. Merginos dalijasi ir įvairiais makiažo patarimais. Tikrai yra ko išmokti.

Modelis ir aktorė Jasmine Sanders, dar vadinama Auksine Barbe, atskleidžia keletą kasdienio makiažo gudrybių, kaip pabrėžti veido bruožus. Paprastai, greitai – ir šviežias, jaunatviškas įvaizdis sukurtas.

Garsioji Miranda Kerr dalijasi savo vestuvių dienos įvaizdžiu bei odos priežiūros patarimais, kurie, jos manymu, yra būtini. Sveikai švytinti oda ir žavingas rausvų tonų makiažas nuotakai.

Dar viena paprasta ir greita lengvo, subtilaus makiažo pamoka iš Belos Hadid, sėkmingai kopiančios karjeros laiptais mados srityje. Paryškintas ir neslepiamas natūralus grožis.

Kylanti podiumo žvaigždė Grace Elizabeth ateina į pagalbą su įgūdžių nereikalaujančia makiažo bei odos priežiūros rutina. Smulkios detalės, keli paryškinimai, galbūt ryškūs lūpų dažai – ir jūs pasiruošusi užkariauti pasaulį. Nereikia žinoti kontūravimo paslapčių ar mokėti tobulai išsklaidyti akių šešėlius, kad galėtum pakerėti natūraliu grožiu.

Gudrybės maskuojant tamsius paakius, dviejų tonų lūpų dažais sukurtas įvaizdis. Modelis Hoyeon Jung dalijasi mėgstamiausiais produktais ir „go-to“ makiažu.

Aktorės Logan Browning pamokos ir patarimai garbanėms. Kokie produktai, prietaisai ar technikos labiausiai patinka ir veikia jai. Taip pat ji dalijasi ir savo greito makiažo priemonėmis.

Mažos detalės, iš paprastos, pavargusios odos paverčiančios tavo veidą švytinčiu jaunyste. Keli makiažo triukai su blizgiu šešėliu ir tu keliais žingsniais priartėji prie „Vogue“ merginų, tokių kaip Grace Hartzel.

Jaunatvišku įvaizdžiu garsėjanti ir kerinti Zoe Kravitz šį kartą dalijasi dramatiško akių ryškinimo pamoka. Drąsu, ryšku, sudėtinga, bet išmokstama.

Vakaro rutina kartu su supermodeliu Isabeli Fontana. Ko būtina nepamiršti po ilgos dienos, kaip tikrai reikia pasirūpinti oda.

Jaunatviškoji aktorė Gwyneth Paltrow dalijasi savo neišblėstančio grožio paslaptimis. Viskas prasideda nuo odos priežiūros.

Kai nėra laiko pakeisti visam įvaizdžiui ir makiažui prieš vakaro renginį, reikia žinoti greitus triukus, kurie padės makiažą, šukuoseną ir nuotaiką perkelti į vakaro šurmulį. Čia į pagalbą su jau išbandytais ir patikrintais patarimais ateina superžvaigždė Ciara, kuri kaip ir visos mes yra moteris ir jai kartas nuo karto laiko taip pat pritrūksta.

Modelis, aktyvistė bei autorė Ashley Graham būdama tokia veiklia moterimi laiką labai vertina, tad su jumis dalijamės ir esminėmis gudrybėmis, kurios padės pasiekti raudono kilimo verto įvaizdžio per keliasdešimt minučių.

Tikimės, kad liksite įkvėptos garsių moterų patarimų, makiažo įvaizdžių ir išmoksite rūpintis savo oda, kad švytėtumėte iš vidaus.

 Ar jau skaitei ?

 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS