Praeityje populiarių vyrų šukuosenų versijos šiandien yra 2018 m. tendencija


VESTUVINIAI ŽIEDAI - EKSPERTO PATARIMAI

Nebūna vestuvių be vestuvinių žiedų – simbolių, įamžinančių Jūsų meilę. Renkantis žiedus jaunavedžiams iškyla daug klausimų: kokį metalą, akmenis, formą ir žiedų faktūrą rinktis? Viskas reikšminga, nes renkatės šeimos relikviją, kuri įprasmina Jūsų jausmus. Apie metalų spalvas ir vestuvinių žiedų tendencijas pasakojau anksčiau, todėl šį kartą bandysiu pristatyti, kurie žiedai yra praktiškesni, patogesni.

Privalu žinoti

Žinoma, dėl skonio nesiginčysiu, tačiau rinkdamiesi žiedus nepamirškite, kad laikui bėgant jie susibraižys. Beje, žiedai susinešioja. Neįtikėtina? Tai realu. Kiekvienas daiktas, kurį nešiojate kiekvieną dieną, laikui bėgant susidėvi – auksinis žiedas taip pat. Juk auksas yra minkštas metalas ir turi savybę keisti būseną: jeigu žiedą įsigijus jis buvo blizgus, tikėtina, kad palaipsniui taps matinis, dar vėliau vėl ims blizgėti. Tačiau reikia žinoti, kad kokybiškai įstatytas deimantas niekada neiškris iš žiedo (nekalbama apie mechaninius pažeidimus). Tik blogai įstatytas deimantas gali iškristi, todėl prašykite deimantų tvirtinimo garantijos.

Vestuvinių žiedų formos ir faktūros

Kas gali atsitikti Jūsų žiedui? Jis gali susibraižyti, pasikeisti jo faktūra, pvz., iš matinės į blizgią, iš blizgios į matinę, gali iškristi akmenukas.

Susibraižymas

Norėdami, kad žiedas mažiau braižytųsi, turite žinoti, kad prisilietimas turi būti minimalus. Jeigu žiedas yra klasikinis ir įgaubtas į vidų – braižysis mažiau.
Jūsų naršyklė gali nerodyti šio vaizdo.Jūsų naršyklė gali nerodyti šio vaizdo.Klasikinio modelio žiedas dažniausiai susibraižo per vidurį. Atsiminkite, kuo siauresnis žiedas, tuo mažiau subraižymu ant jo bus, ir atvirkščiai, kuo žiedas storesnis tuo ryškiau įbrėžimai ant jo matyti.
Siekiant sumažinti subraižymų per vidurį, galima įdėti briliantukų – jie yra tvirtesni ir atsparūs įbrėžimams.
Įgaubti į vidų žiedai turi labai mažai prisilietimų taškų – jie braižosi daugiausia per viršutinį ar apatinį išsikišusi tašką.
Kvadratiniai žiedai braižosi per visą paviršių tolygiai.

Faktūra

Dauguma faktūrų laikui bėgant pasikeičia. Jeigu renkatės matinės faktūros žiedus, žiūrėkite, kad matas būtų kuo gilesnis, tada jis laikysis ilgiau. Blizgus žiedas palaipsniui tampa matinis, bet vėliau vėl pasikeičia ir tampa blizgus.

Akmenys

Deimantas, palyginus su auksu, yra labai kietas ir nesibraižo – jis visada blizgės. Gerai įstatytas deimantas neiškris, todėl galite drąsai rinktis šiuos brangakmenius. Nerekomenduojama dėti cirkonių, rubinų ir kitų pusbrangių akmenukų, nes vieni gali greitai susibraižyti, kiti – aptrupėti.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
15
Komentarai
2015-05-20 08:29
Ema
Labai gražūs žiedukai. Mes su vyru vestuvinius žiedus užsisakėm paprastus, o vėliau sugalvojom įsistatyti deimančiuką į vidų, deimantus išsirinkome iš čia: http://indivi.lt/41-deimantai
2010-05-27 21:36
Ugne
Grazi galerija labai, esu macius Jusu ziedelius realybeje, labai grazus. Jetau kiek pagyru as cia prirasiau...
2010-05-26 13:47
Dana
"is matines i blizgia, is blizgios i matine" cia apie faktura pasakyta, o tai kuri faktura sunkiau keiciais? kuri geriau matine ar blizgi? Nes man vienodai abi grazios, dabar mastau reik ziuret kas praktiskiau:)
2010-05-17 22:03
...
Grazu, puikus straipsnis.aciu
2010-05-17 19:13
LRT
reikia derinti patoguma+grozi, radus aukso viduriuka, nenusivilsit.
2010-05-17 13:17
Justina
Labai teisingai pateiktas straipsnis, busimos nuotakos, kurios renkasi ziedelius, rinkites tikrai patogius.
2010-05-16 23:47
Ramune baltoji
Galerija tai tikrai ispudinga:)
2010-05-16 23:05
V
Sukasi galva, nuo siu graziu ziedu
2010-05-16 21:35
G-A-B-I
Reikia reikia patogumo. zinai jei ziedai bus grazus, bet pastoviai spaus, ar kabinsis prie rubu, tai irgi nei sis nei tas.
2010-05-15 12:14
Kestas
Ka zinau, as zieda nusiemu kaip dirbu, taisau masina, ar plaunu indus.