Vestuvių dekoro detalės iš „C&D Style“


TRYS MĖNESIAI BELAUKIANT VASAROS

Mielieji, iki kalendorinės vasaros liko tiek nedaug. Saulės spinduliai mus lepina pastarosiomis dienomis, tačiau net jei ir lyja artėjančią vasarą tikrai primena vestuvių laukimas, pasiruošimas joms ir jaudinanti diena. Visi mūsų ekspertai jau intensyviai dirba. Linkime visiems Jums gražių emocijų ir nuoširdžių vestuvių. Na, o dabar trumpai apie naujausius mūsų džiaugsmus.

Gegužės 14 d. - mums trys mėnesiai

Norime pasidžiaugti kartu su Jumis, kad būtent šiandien mums sukanka lygiai trys mėnesiai. Portalą galėjote pradėti skaityti per meilės dieną. Trys mėnesiai - tiek mažai, bet kartu - ir tiek daug. Visi kartu sukūrėme labai daug gražių dalykų, atradome vieni kitus. Šiandien - ypatinga diena. Ačiū Jums.

Popieriaus ir suknelių deivės

Šiandien noriu pasidžiaugti mažais ir dideliais atradimais. Vieną saulėtą šios savaitės popietę gėriau saldžią kavą su nuostabius kūrinius iš popieriaus darančiomis savo srities guru. Irena ir Gita - bus mūsų naujosios ekspertės, kurios, išduosiu paslaptį, jau ruošia mums visiems pirmąjį savo tekstą apie 2010 metų tendencijas kvietimams, stalo kortelėms, dovanų dėžutėms ir ... Apie visa tai skaitykite jau kitą savaitę.
Daugelis iš Jūsų jau susipažino su Elena. Jos straipsnį apie 2010 m. nuotakos suknelių  tendencijas perskaitė labai daug merginų. Jis pats skaitomiausias šį mėnesį. Skaitei ir tu?

Dailūs mergaitiški atradimai

Praėjusį savaitgalį vaikštinėjau Gedimino prospektu ir ieškojau ko nepametus :) Radau tobulus auskarus. Bent man taip atrodo... Mielos pamergės, Jums jie idealiai tiktų. Ką manot? Yra ir daugiau pasirinkimo. Kamile, tu darai stebuklus.

Linkėjimai atostogaujantiems ir grįžusiems iš kelionių

Linkime gerų atostogų mūsų grožio ekspertei Karolinai. Brangioji, perduok linkėjimus Kanams. Mes baltai tau pavydime. Interviu su Karolina apie grožį labai gera paskaityti sėdint minkštame krėsle balkone su taure vyno stebint kaip leidžiasi saulė. Naujas jos žibantis straipsnis apie „Swarovski“ idėjas nuotakoms.
Renata, sveika sugrįžus namo. Džiaugiamės, kad tavo kelionė buvo sėkminga ir labai laukiame naujų tekstų apie netradicines vietas vestuvėms. Patikėsi ar ne, bet šiandien gėrėme kavą su žmonėmis, kurie prieš metus susituokė oro uoste, o po to išdūmė medaus mėnesio. Svajojat ir Jūs apie tai? Renatos straipsnis būtent Jums.

Na ir pabaigai...

Šypsokitės ir svajokite. Svajonės pildosi, o besišypsantys žmonės - labai gražūs. Mylėkite, įsimylėkite... Juk laukiame vasaros.
Šiam kartui tiek, o dabar einame su drauge rinkti vestuvinių žiedų. Laukia nuostabios vestuvės. O ar žinojot, kad vestuviniai žiedai turi būti ne tik gražūs, bet ir praktiški?
Nuoširdžiai,
Simona
 
Redaktorė rekomenduoja:
Drąsiems mūsų draugų  nuotraukų konkursas.
O tokiu oru jei tuokiatės, idėjos kaip nesušlapti kojyčių.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2014-08-30 17:53
Zocher
People should not ruin and steal bycicle and things, such as clothes, bag, shoe
2010-05-16 22:28
Inga
miela, as jau jusu gerbeja tapau, kas diena uzeinu paskaitaliot. tik va pirma karta isdrysau parasyt:)
2010-05-16 21:40
tina
gera skaityti:)
2010-05-15 12:11
vasaraBUS
fainai:) laukiu vasaros ir as;)
2010-05-14 12:52
Spalva
Pulsuoja Jusu puslapis gera nuotaika:) aciu
2010-05-14 12:27
Valda
Perskaiciau akimirksniu, taip lengvai labai skaitosi..
2010-05-13 22:42
Indre
Smagi apzvalga:) Taip ir toliau..;D