Idėja vestuvėms – minios šokis (flashmob‘as)


RUGSĖJO MĖNESIO MEILĖS HOROSKOPAS

Freestock nuotrauka
Rugsėjis yra vienas gražiausių rudens mėnesių. Kokį ji Tau žada žvaigždės?
Avinas. Šį mėnesį kaip niekada netrūks veiklų. Mokslai, darbai ir įvairūs susitikimai nepaliks laiko romantikai. Labai svarbu, kad jūsų profesinės ambicijos nepriverstų mylimo žmogaus jaustis lyg ,,antrame plane“. Miela teksto žinutė ar skambutis, kad pasiilgote, padės sušildyti santykius. Rugsėjo antroje pusėje suorganizuokite savaitgalio pasimatymą dviem gamtoje.
Jautis. Rugsėjis žada kaip niekada daug sėkmės meilės srityje, todėl jei esate vieniša, tačiau turite simpatiją, drąsiai imkitės iniciatyvos ir pakvieskite į pasimatymą. Jei turite mylimąjį, kuo daugiau kalbėkitės apie savo bendrus tikslus ir norus. Norite praleisti daugiau laiko drauge – rugsėjis puikus metas poroms apsigyventi kartu.
Dvyniai. Šį mėnesį atkreipkite dėmesį į savo intuiciją ir sapnus. Didelė tikimybė, kad jūsų gyvenime pasirodys žmogus, su kuriuo susitikinėjote anksčiau. Šis laikotarpis vėl pritrauks buvusias simpatijas į jūsų gyvenimą ir nors ir kirbės noras pabendrauti daugiau, nepamirškite priežasčių, dėl ko išsiskyrėte.
Vėžys. Jaučiate, kad daugiausia laiko praleidžiate su mylimuoju ir susitikimams su bičiuliais nelieka laiko. Rugsėjis puikus metas atgaivinti draugystes ir paskirti pasimatymus artimiausioms draugėms, kad nueitumėte į renginį drauge ar tiesiog susitiktumėte puodelio kavos. Neeikvokite energijos ir laiko draugystėms, kurios jums nereiškia daug.
Liūtas. Šį mėnesį viskas suksis apie namus ir šeimą. Dabar tinkamiausias laikas papuošti savo gyvenamą erdvę naujais baldais ar tiesiog suteikti daugiau jaukumo įsigijus stilingų pagalvėlių ar žvakių. Maži pokyčiai pakels nuotaiką ne tik jums, bet ir jūsų mylimiems žmonėms. Rugsėjis žada nesusipratimų ir nesusikalbėjimų su mylimuoju, tad kuo daugiau kalbėkitės ir stenkitės išklausyti vienas kitą.
Mergelė. Mergelės iš prigimties yra perfekcionistės, tačiau svarbu neprarasti pasitikėjimo savimi. Šis mėnuo gali atnešti netikėtų situacijų, kurias suvaldyti gali būti sudėtinga. Nebūkite griežta sau ir nereikalaukite neįmanomo iš savo mylimo žmogaus. Šilti tarpusavio santykiai jums padės jaustis ramiau ir nepriimti neapgalvotų bei drastiškų sprendimų.
Svarstyklės. Rugsėjis iš svarstyklių pareikalaus lankstumo. Galimi pokyčiai darbe bei konfliktai asmeniniuose santykiuose, tačiau tai ves tik į geresnį vienas kito pažinimą ir santykių augimą. Labai svarbu esant tokiam dideliam užimtumui nepamiršti pasirūpinti savo sveikata. Gyvenimas gali būti kupinas netikėtumų, tačiau šį mėnesį per daug dėl to nesijaudinkite ir tiesiog plaukite pasroviui. Viskas išsispręs savaime.
Skorpionas. Šis produktyvus mėnuo džiugins savo finansine nauda. Nors pinigus reikia leisti protingai, šį mėnesį palepinkite save grožio procedūra ar bilietais į norimą koncertą ar teatrą kartu su mylimuoju. Tai sustiprins jūsų santykius. Jei esate vieniša, atkreipkite dėmesį į draugus šalia jūsų. Meilė gali būti arčiau, nei tikėjotės.
Šaulys. Jei vasarą nepavyko išvykti į kelionę, rugsėjis tam pats tinkamiausias metas. Po visų neramumų šeimoje ir darbe pagaliau galėsite atsipūsti. Jei išvykti kiek toliau nėra galimybės, susiorganizuokite spontanišką vienos dienos kelionę kartu su mylimuoju ar draugais, kuriems pastaruoju metu nebuvo laiko. Vienišoms šauliukėms šios išvykos žada netikėtą bei jaudinančią pažintį.
Ožiaragis. Jei pastaruoju metu nesate patenkinta savo santykiais, jei jie ne tokie, kokių jūs norėtumėte, dabar yra pats laikas juos paanalizuoti. Tačiau būkite teisinga ir nuoširdžiai įvertinkite ne tik savo, bet ir mylimojo pastangas. Net ir tobuliausiai sutariančios poros pykstasi ir turi įdėti daug darbo, kad santykiai būtų puikūs, todėl nebijokite atsiverti nuoširdžiam pokalbiui ir išsakyti, ir išgirsti lūkesčius vienas kitam.
Žuvys. Jei su kuo nors susitikinėjate, šis mėnuo bus puikus meilei. Siekdama karjeros kaip niekada jausite didelį antros pusės palaikymą, o sėkmė darbuose šio mėnesio gale jus abu darys laimingus. Užsirašykite į šokių, kulinarines ar pan. pamokas drauge. Kokybiškas laikas drauge padės kurti gražius tarpusavio santykius.

Ar jau skaitei?

 
 
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai