Lietuvos vestuvių guru darbo vietos (nuotraukos)


KO PER JŪSŲ VESTUVES NORI JAUNIKIS?

Nors ir didelė tikimybė, kad apie savo didžiąją dieną svajojote nuo pat vaikystės ir jaučiatės priimanti daugybę sprendimų, vestuvės yra dviejų žmonių šventė, tad labai svarbu į visą organizavimo procesą įtraukti ir jaunikį, kurį ši diena yra ne ką mažiau jaudina nei jus.
Būti išgirstam
Sprendimas žengti prie altoriaus – jūsų abiejų, o tai reiškia, kad visas vestuvių planavimas yra abiejų atsakomybė. Tai nereiškia, kad būtina būti lygiaverčiams ir abiem įsitraukti į kiekvieną organizacinį klausimą, tačiau vertėtų pasidalyti užduotis. Jaunikis bus laimingas ir didžiuosis atliktais darbais, o ant jūsų pečių guls mažiau atsakomybės.
Asmenybės atskleidimas
Jei svajojate išvysti mylimąjį su juodu kostiumu ir kaklą veržiančiu kaklaraiščiu, bet tai nėra jo stilius, ieškokite kompromisų. Jeigu jūsų vestuvės yra gana formalios, tačiau jaunikis yra itin nuotaikinga asmenybė, nupirkite jam žaismingas ir ryškias kojines ar originalią varlytę prie jo baltų marškinių. Šios mažos detalės ne varžys jį, o suteiks jaukumo ir patogumo.
Alaus ar viskio baras
Leiskite jaunikiui organizuoti ir kurti jo tobulą vestuvių dienos barą. Galbūt jis jausis įkvėptas sukurti kokteilį, kuriuo bus vaišinami svečiai, galbūt išrinks alų ar viskį, kuriuo jis ir visi susirinkę mėgausis šventinį vakarą.
Jūsų laimės
Šitiek laiko planavote, matavotės drabužius, rinkotės vietą... ir pagaliau ši diena atėjo. Net ir iki mažiausių detalių suplanuota diena gali būti ne visiškai sklandi. Vestuvių dieną jaunikis nori jus matyti gražią ir švytinčią iš laimės, o ne nusiminusią, apsiverkusią ir piktą. Į visus nesklandumus numokite ranka ir žiūrėkite su šypsena, juk negalite visko kontroliuoti.

Ar jau skaitei?

 
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai