Megztos dekoro idėjos žiemos vestuvėms


KĄ PO VESTUVIŲ PAGALVOJA BEVEIK VISOS NUOTAKOS?

Regis, tik vakar susižadėjote ir pradėjote planuoti vieną įsimintiniausių akimirkų savo gyvenime – vestuves, o šiandien jūsų ranką puošia dar vienas žiedas. Nuo skraidymo ant devinto debesies ir nenorėjimo sugrįžti į realybę iki visiško išsekimo ir negalėjimo išlipti iš lovos, štai kokios povestuvinės mintys, iš kurių, garantuojame, bent viena suksis ir jūsų galvoje.
  • „Aš esu tokia pavargusi“. Jei vestuvių diena būtų tik viena diena, kurią reikia švęsti, viskas būtų gerai. Bet kur dar visos bemiegės naktys sprendžiant organizacinius klausimus, pašėlęs, visą savaitgalį trukęs mergvakaris, susitikimai su mama ir artimiausiomis draugėmis. Tai beveik ištisas mėnuo, kartu su vestuvių ir kita diena, kurią praleidžiate su pačiais artimiausiais žmonėmis pusryčiaudami. Jums žūtbūt reikia atostogų.
  • „Aš negaliu patikėti, kad ištekėjau!!!“ Jūs tiek planavote ir ruošėtės, o viskas praėjo lyg per sekundę ir dabar jau galite save vadinti………. (vieta jūsų naujajai pavardei). Tai nepakartojamas jausmas.
  • „Kur maistas?“ Dabar, kai praėjo stresas ir esate visiškai pavargusi, gailitės, kad nevalgėte daugiau per savo vestuves. Per visą jaudulį ir džiaugsmą bei bendravimą su artimaisiais ir draugais, greičiausiai neturėjote laiko įsidėti nė kąsnelio į burną, o dabar galėtumėte padaryti bet ką už pakelį traškučių, sumuštinį ir „Mimosa“ kokteilį.
  • „Kada galiu pasikeisti savo statusą feisbuke?“ Ne veltui sakoma, kad santuoka įsigalioja tik paskelbus apie tai savo feisbuko profilyje, tačiau kada tai padaryti? Praėjus porai dienų, juk esate užimta naujų „žmonos“ pareigų, ar iš karto po vestuvių ceremonijos, nes norisi kuo greičiau šia žinia pasidalyti su visu pasauliu!
  • „Kada gausiu vestuvių nuotraukas?“ Nekantraujate greičiau pamatyti vestuvių nuotraukas ir prisiminti gražiausią dieną savo gyvenime dar kartą. Kokybiškų nuotraukų gaminimas užima laiko, o kur dar šimtai tų, kurios bus redaguojamos. Todėl verta apsišarvuoti kantrybe ir, patikėkite, nenusivilsite rezultatais.

Ar jau skaitei?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS