2013 metų pamergių aprangos tendencijos


POVESTUVINĖ DEPRESIJA – KAS JI IR KAIP SU JA KOVOTI?

Kai kurie žmonės po viso vestuvių organizavimo ir koordinavimo streso, nuolatinio lėkimo ir skubėjimo, viskam pasibaigus jaučia netikėtą liūdesį ir tuštumą. Taip galima jaustis dėl skirtingų priežasčių, nuo ilgėjimosi šeimos ir draugų, kurie nuolat buvo šalia, iki palengvėjimo, kad viskas jau praėjo, ar tiesiog abstraktaus „o kas dabar“ jausmo.
Vestuvės – vienas svarbiausių gyvenimo žingsnių, tad nenuostabu, kad visi pokyčiai: nauji namai ar giminaičiai iš vyro pusės, ar tiesiog pavardės pakeitimas gali sukelti vidinę sumaištį. Povestuvinis liūdesys iš tiesų egzistuoja, o ne jūs einate iš proto. Net nepastebėsite, kaip viskas vėl grįš į savo vėžes ir džiaugsitės svarbiausiu dalyku – jūsų naujo bendro gyvenimo pradžia. Kas iš tiesų yra povestuvinis liūdesys?
Amerikiečių psichologės, knygų autorės ir porų konsultantės Joselyn Charnas nuomone, povestuvinis liūdesys yra jausmas, tam tikrą laiką jaučiamas porų, kurios ką tik išgyveno džiaugsmingą vestuvių planavimo laikotarpį. Galbūt tai, kad jūs galite jaustis blogai po geriausios dienos savo gyvenime, skamba absurdiškai, tačiau daugelis žmonių išgyvena įvairiapusius jausmus, ypatingai po svarbių gyvenimo įvykių ir akimirkų.
Kodėl nuotakos, jaunikiai ir net jų tėvai gali tai patirti?
Yra daugybė priežasčių, dėl kurių žmonės gali išgyventi povestuvinę depresiją. Galbūt jie ypatingai džiaugėsi visu dėmesiu, gautu po sužadėtuvių, ir vestuvių planavimu. Arba nusprendė nukelti ypatingai svarbių sprendimų, kaip naujas darbas ar mokslų tęsimas po vestuvių, priėmimą ir dabar turi viską nuspręsti, kas vėlgi kelia stresą.
Kaip galite nustatyti, kad išgyvenate povestuvinį liūdesį?
Nuobodulys, tingėjimas, liūdesys ir vienatvė – tai tik keletas kompleksinių emocinių reakcijų, kurias asmenys, patiriantys šią povestuvinę būseną, gali jausti.
Kaip galite visa tai įveikti?
Pirmiausia supraskite, kad tokia jausmų kaita yra normalus ir visiškai suprantamas procesas, kurį patiria daugelis žmonių. Tada pabandykite nukreipti dėmesį nuo vestuvių šventės į santuoką kaip visumą, nes svarbiausia yra jūsų santykiai ir jų kokybė. Labai gerai, jei greitu metu bus jūsų nuostabus medaus mėnuo ar kita kelionė, kurios nekantriai laukiate. Žvalgykitės naujų pokyčių gyvenime, kaip kad persikraustymas į naujus namus ar tiesiog esamos gyvenamosios vietos atnaujinimas. Stenkitės džiaugtis mažais dalykais, palepinkite mylimąjį vakariene žvakių šviesoje ar nuvykite kažkur netoli, bet ten, kur nesate lankęsi anksčiau. Susitelkimas į tai, kas nutinka po vestuvių, ir džiaugsmas kitais jūsų gyvenime laukiančiais žingsniais leis atsikratyti liūdnų minčių ir bet kokių depresiją reiškiančių emocijų.

Ar jau skaitei?

 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai