2013 metų vasaros TOP 10


2010 M. KVIETIMŲ TENDENCIJOS

Tai yra šiek tiek svarbiau, nei gali pasirodyti iš pradžių. Pirmoji užuomina apie Jūsų Meilės šventę prasideda būtent nuo pakvietimo. Šie metai – ne išimtis. Renkantis kvietimus, stalo korteles, svečių susodinimo planą, palinkėjimų knygą ir visas kitas vestuvines subtilybes, svarbiausia atkreipti dėmesį į dizainą, jo derinimą, popieriaus kokybę ir, žinoma, unikalumą.

Dizainas – vientisas stilius

Kvietimai dažniausiai atspindi nuotakos ir jaunikio asmenybes bei vestuvių tematiką. Tobuliausia, jei jaunavedžiai savo šventei pasirenka vieną pagrindinį motyvą, spalvą ar temą. Pabandykime įsivaizduoti, kad Jūs esate nenuilstanti romantikų pora. Vestuviniams kvietimams pasirinkę lengvą, rusvą organzos juostelę, turėtumėte taikyti ją ir stalo kortelėms, taurėms puošti, visoms stalo dekoracijoms ir pan. Jei į vestuves žiūrite su žiupsneliu humoro, pasirinkite komiškas figūrėles. Jos gali lydėti Jus visur – nuo kvietimų iki dėžės pinigų vokeliams ar dovanėlių svečiams. Svečiai Jūsų Meilės dieną prisimins su šypsena. Kokį dizainą pasirinksite, priklauso nuo Jūsų fantazijos. Originalumas visuomet yra sveikintinas ir, žinoma, madingas.

Popierius, spauda – juoda ant balto?

Vienareikšmiškai karaliauja angliškojo stiliaus kvietimai – aukščiausios kokybės popierius, įmantri spauda, subtilus šriftas. O daugiau nieko ir nereikia. Paėmę kvietimą į rankas, turite jausti, kad laikote ne kasdienį baltą popieriaus lapą. Pamirškime akinantį baltumą, aktualios natūralios spalvos – balta, kreminė, rusva. Toks popierius reikalauja ir aukštesnio lygio spaudos. Be abejo, geriausiai tinka vėl į madą grįžusi iškili spauda – termografija. Kiekviena raidė yra jaučiama perbraukus ranka per popierių. Atskiram teksto simboliui yra suteikiamas tarsi individualus dizainas. O kiekvienas akcentas turi būti individualus ir perteikti svečiui tą jausmą, kuriuo Jūs planavote šventę.

Romantika – visuomet madinga

Visai nesvarbu, apie kokias vestuves kalbėsime – nuo romantikos niekur nepasislėpsime. Tik kasmet ji kitokia. Šiais metais ant aukščiausio laiptelio keliami nėriniai, aksominiai gėlių raštai. Aksomas buvo pamirštas, tačiau dabar pats tinkamiausias metas traukti jį iš močiutės stalčių ir kibti į kūrybinius darbus. Sufleruojame – pradėkite nuo kvietimų ir baikite aksominiais servetėlių žiedeliais (laikikliais). Tai turėtų būti padaryta nuo... iki.
Romantika be širdelių – ne romantika. Tik bandykime naujas formas – kirstas, išspaustas, iškilias, su inicialais, klijuotas... svarbu su meile. Vasara taip pat neišvengiamai diktuoja savo madas ir paįvairina romantinius motyvus. Vienas madingiausių – drugeliai. Jį drąsiai galima naudoti tiek puošiant stalą, tiek darant savo vestuvinių nuotraukų albumą.

Personalizacija

Tik derindami įvairius puošybos elementus tarpusavyje, galėsite sukurti išskirtinai Jūsų šventės dvelksmą kiekvieno svečio širdyje. Dauguma nuotakų, rinkdamosios dekoracijas, didelį dėmesį skiria kaspinėliams ir Swarovskio kristaliukams. O jie madingi! Ir, kas nuostabiausia, jie visur tinka ir gali būti tokie unikalūs, kiek tik leidžia Jūsų fantazija – dvigubas kaspinėlis Jūsų kvietimui, viengubas su kristaliuku stalo kortelei... O personalizuotas kaspinėlis? Judviejų vardai ir data ant kaspinėlio galiukų svečiui neleis ilgai užmiršti Jūsų Meilės įtvirtinimo dienos. Užrašydami svečio vardą ant jam skirtos dovanėlės, parodysite jam ypatingą dėmesį.

Pabaigai...

Madinga, populiaru, nauja – svarbiausia, kad Jūsų Meilės diena priklausytų tik Judviem!
Vestuvinių subtilybių yra išties daug, tik gal dar ne visas jas spėjote aptikti. O visgi grožis slypi kiekvienoje smulkmenoje... Artimiausiu metu pasistengsime pasidalinti su Jumis visomis savo idėjomis ir patirtimi.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2010-05-19 10:12
Irena
Superinis straisnis, grazios nuotraukos ir labai kokybiski Jusu darbai.
2010-05-17 16:43
erika
Labai miela, subtilu, romantiska...
2010-05-16 23:48
Busima nuotaka
Oho kaip grazu, kaip supratau tie iskylimai-isspaudimai atejo i mada. Geras:)
2010-05-16 23:06
*
Kaip grazu:)
2010-05-16 21:39
Akis
Dievinu nerinius! Taip grazu man, suknute mano bus is neriniu, staltieses neriniuostas planuoju, o va pasirodo ir kvietimus tokius padaryt imanoma. geros tos 2010 metu tendencijos:)
2010-05-16 14:11
Vilma
wau, kaip grazu:)
2010-05-15 17:28
Gabriele
super nuotraukos ir straipsnis :) saunuoliai :) su personalizacija mane uzburet :)