Švęskite stilingai: „365 eventus“ gėrimų staliukas kitaip


PARODOJE „MANO TOBULOS VESTUVĖS“ – GALIMYBĖ LAIMĖTI 400 EURŲ ČEKĮ VESTUVINEI SUKNELEI

Planuojančius vestuves ir ieškančius geriausių sprendimų lapkričio 25-26 dienomis sukvies šalies viduryje, Kaune, vykstanti nemokama vestuvių paroda „Mano tobulos vestuvės“. Kauno centre esančiame viešbutyje „Park inn by Radisson“ dvi dienas truksiantis nemokamas renginys būsimus jaunavedžius vilios ne tik šimtais vestuvines prekes ir paslaugas pristatysiančių prekės ženklų ir jų atstovų, bet ir išskirtinai čia rengiamais visiškai nemokamais seminarais, paskaitomis ir net išskirtinėmis dovanomis. Vieną iš jų – galimybė laimėti čekį vestuvinei suknelei.
Nuo suknelių iki muzikos
Lapkričio 25-26 dienomis viešbutyje „Park inn by Radisson“ vyksianti specializuota vestuvinių paslaugų paroda „Mano tobulos vestuvės“ sukvies įvairiausių sričių profesionalus bendram tikslui – pasiūlyti, kaip sukurti tobulą vestuvių šventę.
Dekoratoriai, maisto tiekėjai, šokių mokytojai, juvelyrai, makiažo ir stiliaus specialistai, vakaro vedėjai – galbūt detalės, apie kurias nei nespėjote pagalvoti – viską, ko gali prireikti sukurti įsimintiniausiai dienai gyvenime suburs vos per dvi dienas susiburs vienoje vietoje miesto centre.
Nemokamų seminarų gausa
Šeštadienį ir sekmadienį vestuvinę tematiką Laikinojoje sostinėje skleisiantis renginys pavadintas „Mano tobulos vestuvės“ neatsitiktinai. Mat šis pavadinimas simboliškai neša reikšmę apie tai, jog svarbiausia gyvenimo švente vadinamos vestuvės būtų planuojamos atsakingai ir kruopščiai. Apie tai kalbės ir parodoje dalyvausiantys žinomi šalyje vestuvių planuotojai, dekoruotojai, vedėjai ir t.t. Stebins ir teisininkės vedamas seminaras, kurio metu išgirsime mintis apie ikivedybines sutartis.
Tarp dalyvių skambės ir žinomi vardai, tarp jų, garsi visažistė Deimantė Kazėnaitė, išskirtinių renginių planuoja Erika Purauskytė, floristas Antanas Mažonas ir kiti.
Parodos lankytojams – pelningi prizai
Viena svarbiausių detalių vestuvėse laikoma – nuotakos suknelė dažai sukelia didelius galvos skausmus būsimoms jaunosioms. Nuo gausos pasirinkimo iki kainų santykio. Šį kartą šį rebusą išspręsti padės galimybė laimėti vestuvinių ir proginių suknelių nuomos salonas „E. Sweet“. Donelaičio 57 esančiame „Park inn by Radisson“ viešbutyje, Kauno miesto centre, prie stendo nr. 77 bus suteikiama galimybė įmesti raštelį su vardu, pavarde bei kontaktais. Jau sekmadienį 15val. – paaiškės laimingosios vardas.
Į nemokamą renginį su draugais ir artimaisiais
Paskutinį lapkričio savaitgalį vyksianti paroda vilios ne tik paslaugų gausa ir išskirtinumu, bet ir nemokamu įėjimu. Renginio organizatoriai pasakoja, jog dažniausiai į tokio tipo renginius nesinori eiti vienam. Tiek būsimai nuotaikai, tiek jaunikiui svarbus artimųjų ir draugų palaikymas bei patarimai, tad „Mano tobulos vestuvės“ kviečia į parodą atvykti ne tik būsimiems jauniesiems, bet kartu pasiimti ir svarbiausius gyvenime sprendimus priimant esančius artimuosius bei draugus. Juk daug smagiau suknelę rinktis su drauge, dėl maisto tiekėjų pasitarti su mama, o muzikos skonį aptarti su seserimi ar tėčiu. Sprendimai artimųjų ir draugų rate priimami daug tvirčiau.
Gauk patarimus, atsakymus į tau rūpimus klausimus, išsklaidyke dvejones apsilankydamas vestuvių parodoje „Mano tobulos vestuvės“ KAUNE jau lapkričio 25-26 dienomis. Netaupyk laiko ir nesigailėk praleidęs geriausias nuolaidas ir pasiūlymus!
Ar tavo geidžiama paslauga nedalyvauja parodoje pasitikrink: manotobulosvestuves.lt
 

Ar jau skaitei?

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai