Papuošalai – ir jaunikiui


PARODOJE „MANO TOBULOS VESTUVĖS“ GROŽIO SPECIALISTĖS BEAUTY GURU PRISTATĖ NAUJIENĄ

 
Parodoje „Mano tobulos vestuvės“, vykusioje Kaune lapkričio 25-26 dienomis Beauty Guru komanda vizažistė Vilija Šeputienė ir plaukų stilistė Jolita Zujienė pristatė įspūdingus nuotakų įvaizdžius bei itin populiarėjančią naujieną rinkoje „Nuotakos šukuosenos ir makiažo įvaizdžio transformaciją“.
Parodoje vykusio seminaro metu buvo pristayti trys skirtingi nuotakų įvaizdžiai su atitinkamai parinktais skirtingų tipažų modeliais, kurie atliepia naujausias nuotakų mados tendencijas. Buvo daug kalbama apie sezono mados naujienas, klasikines nuotakų įvaizdžių tendencijas bei klientų poreikius.
Ateinantį 2018 metų vestuvių sezoną vyraus lengvumas, natūralumas ir topo viršūnę užims Boho stilius, su švytinčiomis detėlmis, nėriniais, plunksnelėmis. Visa tai atsispindės nuotakų rūbuose bei aksesuaruose, kurie dabar itin dažnai įkomponuojami į plaukus. Atitinkamai šukuosenos vyraus laisvos, lengvos, tekstūriškai natūraliai atrodančios. Makiaže viena iš pagrindinių tendenciją sveika ir švytinti oda, itin natūralus jos spalvinis tonas. Akių makiaže daug švytėjimo bei žvilgesio, šiltos pastelinės spalvos, tačiau neįrėmintos, grafiškai neužtamsintos. Vienas iš labiausiai puošiančių akcentų prailgintos blakstienos, tačiau nepersistengiant su ilgiu ir apimtini, o natūralų efektą atliepiančios.
Seminare meistrės pasidalino asmenine patirtimi iš įvairių situacijų planavimo klausimais. Itin buvo akcentuojamas išankstinis laikų planavimas pasiliekant šie tiek laisvo laiko iki ceremonijos, taip pat dėliojant registracijas iš anksto užsisalyti sau patogų laiką, kad netektų itin anksti keltis ir taip pat patirti didžiulį nuovargį. Beauty Guru komanda siūlo „Family paketą“, kuomet į pasiruošimą atvyksta daugiau šeimos narių, svečių, artimų draugių, taip sukuriama pradinė šventinė nuotaika, kuri nuima stresą ir pasiruošimo etapą paverčia smagiu artimųjų klegesiu.
Buvo aptartas itin opus jaunikių klausimas. Nepaslaptis, jog jiems darytis veido grimą yra gana nemėgstama procedūra. Tačiau meistrės su savo patirties pavyzdžiais įrodė, jog ši procedūra nėra tokia baisi ar neigiamą efektą suteikianti, o priešingai šalia gražios, porcelianinio veido nuotakos, jaunikio sutvarkyti plaukai ir veidas juos padaro kaip vieną visumą. Juk tą dieną jie ir yra ypatingoji pora.
Taigi seminaro metu plaukų stilistė Jolita Zujienė ir vizažistė Vilija Šeputienė atliko dvi nuotakų šukuosenų ir makiažų įvaizdžių transformacijas. Kaip tai atliekama? Iš rytui skirto jau atlikto ceremonio įvaizdžio, klientui tą dieną prieš atvykstant į vakarinę dalį sukuriamas vakaro įvaizdis, atnaujinat tam tikras detales bei sudėliojant naujus akcentus.
Ši paslauga itin aktuali karštojo sezono metu, kuomet prakaituoja, riebaluojasi oda, o dėl drėgmės ir kitų faktorių šukuosenos garbanos pasileidžia, taip galima ne tik atšviežinti esamą efektą, bet ir sukurti visiškai naują, pvz.: iš ilgų garbanotų plaukų sukelti juos į kuodą, o makiaže pakeisti akių zonos šešėliavimą, vakarui parinkti intensyvesnę lūpų spalvą. Tai nėra vien tik defektų likvidavimas, ši paslauga suskuria naujumo efektą, ką itin vertina fotografai, kuomet jaunieji gali turėti įvairesnių nuotraukų. Taip pat šventės svečiai jaunuosius matę ceremonijos metu vienokius,vakare išvydę kitokius būna maloniai nustebinti. Taip garantuojamas tobulas įvaizdis visai šventei.
Seminaro metu modeliai buvo papuošti įspūdingomis DDress suknelėmis, tai suknelių salonas turintis bene didžiausią pasirinkimą Kauno mieste. Aksesuarus įvaizdžiams išpildyti specialiai sukūrė aksesuarų dizainerė AteNora Accessories. Seminaro akimirkas įamžino vestuvių fotografas Photoseconds Tomas Janulevičius, turintis dideles patirtį fotografuojant vestuves.
Beauty Guru komanda šią rinkos naujieną pirmosios pristatė lygiai prieš metus ir dabar jau gali pasidžiaugti, jog tie klientai, kurie pasirinko šiuos paslaugų paketus liko itin patenkinti, sakydami, jog tai puiki paslauga ne tik dėl pačio efekto, bet ir dėl galimybės pusvalandžiui atsikvėpti šventės metu ir vėl su nauja jėga, energija ir įvaizdžiu keliauti į vakarinę šventės dalį. Meistrės parodos metu susilaukė užsakymų ateinančiam sezonui. Taigi tikimasi, dar didesnio šio paslaugų paketo žinomumo ir susidomėjimo. Norintys tą dieną atrodyti tobulai išbandykite šį ypatingą grožio paslaugų paketą ir tikrai turėsite puikias akimirkas, gražius prisiminus bei tobulą įvaizdį.

Ar jau skaitei:

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS