Plaukų juostos renesansas


VESTUVINĖS SUKNELĖS NĖŠČIOSIOMS

FOTO: Cymbeline
Vestuvės – tai diena, kai išsipildo jūsų vaikystės svajonė. Šiuo metu labai populiaru poroms apsigyventi kartu dar nesusituokus, taip pažinti vienam kitą, įvertinti, ar tikrai tai tas žmogus, su kuriuo norima kurti šeimą. Juk gyvenimas eina į priekį, laikai keičiasi, keičiasi ir požiūris į šeimą, santuoką.
Gyvenimas mums atneša įvairių netikėtų dovanų – viena iš nuostabiausių yra kūdikis. Ir jei Dievas jums atsiuntė kūdikėlį, o jūs nesate susituokę, nėra nieko blogo. Žinoma, dažnai nuotaka, jau būsima mama, mąsto, kad gal ir nebereikia vestuvių, gal geriau susirašyti tyliai, be ceremonijų. Mielos damos, aš patariu būtinai tuoktis net jei esate nėščia ir vilktis baltą, puošnią vestuvinę suknelę. Nėštumo metu jūs taip pat galite ir privalote atrodyti kerinčiai, žaviai ir įgyvendinti vaikystės svajonę.

Besilaukianti nuotaka yra labai moteriška

Juk kiekviena mergina svajoja pasipuošti balta vestuvine suknele ir spindėti meile, kad visi aplinkui aikčiotų. Svajonė būtinai turi tapti realybe, nepaisant to, kad mergina greitai taps mama. Besilaukianti nuotaka yra labai moteriška, nežemiško grožio, todėl vestuvinė suknelė jai būtina.
Taigi, iš pradžių nėščia nuotaka turi apsispręsti, ar pilvuką nori slėpti nuo smalsių akių, ar pabrėžti tai, kad jos viduje auga nauja gyvybė. Žinoma, netikslinga slėpti nėštumą, kai tai jau akivaizdu, bet nėštumo pradžioje galima pritaikyti nemažai nuostabių suknučių.

Pabrėžti nėštumą galima įvairias būdais

Šiuo metu labai madingos yra šilkinės juostos, juosiamos šiek tiek aukščiau liemens. Jei jau žinote būsimo kūdikio lytį, galite perrišti suknelę būtent lytį atitinkančios spalvos juosta. Tik, žinoma, nepadauginkite. Visada patariu salone, kuriame nuomojatės ar perkate vestuvinę suknelę, pasitarti su konsultante ir prie pasirinktos suknelės pritaikyti detalę, kuri jus pagyvins ir pabrėš nėštumą.

Nėriniuota nėriniuota ir balta

Ypač gražiai atrodo nėščios nuotakos, apsivilkusios nėriniais puoštą vestuvinę suknelę. Ji subtiliai, romantiškai pabrėžia moteriškumą, išryškina pilvuką, kuriame auga mažylis(-ė).

Graikiško stiliaus suknelė

Šį sezoną vyrauja graikiško stiliaus vestuvinė suknelė, kurios nėščiosioms ypač tinka. Patariu jas vilktis toms, kurios nenori išryškinti pilvuko. Taigi, graikiško stiliaus suknelė puikiai jums tiks, nes ji yra laisva, aukštu liemeniu, vilnijančia medžiaga.

Korsetai tinka ir nėščiajai

Jeigu jums patinka korsetai, nėščiajai tiks tik ta vestuvinė suknelė, kuri yra vientisa su korsetu ir stipriai nesuveržta. Jokiais būdais nesirinkite atskirai korseto ir sijono. Visų pirma negražiai atrodys, antra, suveržus bus nepatogu jums ir jūsų kūdikiui, trečia, iš šalies žiūrint atrodys, kad suknelė parinkta lieknai merginai, o staiga atsirado pilvukas, ir suknelė liko nepataisyta.
Ir apskritai – negalima slėpti tokios laimės. Aš siūlau ją pabrėžti. Kaip tai padaryti, turėtų nuspręsti nuotaka, būsima mamytė.
Būkite laimingos!
P.S. Didelę suknelių nėščiosiosms galeriją galite pamatyti ApieVestuves.lt Facebook puslapyje.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
13
Komentarai
2015-03-16 10:39
Viktorija
Ir Lietuvoje atsirado nuostabiuju Tiffany Rose proginiu bei vestuviniu sukneliu! Galima pirkti arba nuomotis. www.grazinestuke.lt
2014-04-14 14:05
Asta
O kokia cia jau padetis? Negi geda buti nesciai? O guleti lovoje nebuvo geda? Man labai grazu kai nesios tuokiasi, tai ir puiki svente. Bet daugelis nori lakti snapsa ir sampana, prisiprogti iki begalejimo, va tada lietuviams svente. Slykstu kai nestumas jums moterys kacios ir trukdziai. Fui...
2013-12-08 16:18
as
Kvailokai atrodo, ka teka neščios. Vestuvės atrodo "nenuoširdžios", o ant smūgio :) Pagimdytų, o tada vestuvės. Va, tada būtų gražiau ir įtikinamiau, neatrodytų, kad vien tik iš reikalo. :)
2010-05-26 18:09
Aguona
Siais laikai pasirinkimas yra didelis, ir laisve didele, slepi ar ne, isryskini ar ne ir t... O ir suknyciu visokiu. Tortai tai tikrai slepia nestuma, bet su jais va va sakot lengva nugrybauti, reikia labai labai jau subtiliai.
2010-05-22 16:44
medutis
mmmm jo su tais tortais galima ir nugrybauti...
2010-05-17 21:30
:)
"TORTAO" labai tinka besilaukiancioms, jie viska slepia:) tereikia ji ishsirinkti stilinga;)
2010-05-17 19:11
pakalnute
Graikisko stiliaus suknytes labai graziai atrodo, jei dar pilvukas nedidelis:)
2010-05-17 16:46
erika
Aciu uz patarimus. geros idejos.
2010-05-17 13:12
Mingaile
Graziai aprasyta labai.
2010-05-17 12:49
Reno
Labai fainas straipnsiukas:)