Paroda „Mūsų vestuvės’14“ ir vėl atvers duris


A. DEVEIKYTĖ: VESTUVINĖ SUKNELĖ – NEMENKAS IŠŠŪKIS, KURIO IMTIS RYŽTASI TIKRAI NE VISI DIZAINERIAI

Dizainerė Agnė Deveikytė jau penkerius metus kuria vestuvines sukneles. 2017 debiutavo ir užėmė pirmąją vietą konkurse „Kitokia vestuvinė suknelė“. Po sėkmingo debiuto dizainerė tobulėjo ir kūrė vis sudėtingesnes sukneles. A. Deveikytės suknelės individualiai kuriamos nuotakoms, norinčioms įdomių ir modernių sprendimų.
Sėkmė jau po pirmo debiuto
A. Deveikytė dizainerio karjerą pradėjo nuo priešingo baltai vestuvinei suknelei stiliaus. Dizainerė kūrė margaspalves suknelių kolekcijas, taip pat klasikinius drabužius verslo moterims. Šį išlikusį braižą galime pamatyti dizainerės minimalistinio stiliaus sukurtose suknelėse. A. Deveikytė kaip tik kurdama vestuvines sukneles suprato, kad jos pasirinktoje karjeroje trūko lengvai krintančių baltų suknelių.
„Pradėjau domėtis daugiau šia rinka, kurioje radau daug moteriškumo, romantikos, elegancijos. Būtent to trūko mano veikloje, nes kuriu klasikinius drabužius verslo moterims, kurie yra šiek tiek griežtesnių kirpimų ir sunkesnių audinių“, – pasakoja dizainerė.
Laimėjimas konkurse „Kitokia vestuvinė suknelė“ dizainerei patvirtino, kad ji juda gera linkme, nors kurti vestuvines sukneles nebuvo A. Deveikytės svajonė, tai buvo idėja, padėjusi dizainerei atsiskleisti.
„Vieną dieną žiūrėdama laidą per „Fashion TV“ apie vestuvines sukneles nusprendžiau, kad noriu kurti vestuvines sukneles. Ir štai 2017 metais su savo pirmąja vestuvinių suknelių kolekcija dalyvavau vestuvių parodoje „Mūsų Vestuvės“ ir joje vykusiame konkurse „Kitokia vestuvinė suknelė“, kur užėmiau pirmąją vietą“, – prisimena Agnė.
Suknelės ne kiekvienai
Dizainerės kuriamos suknelės atspindi minimalizmą, eleganciją. Išskirtinis dizainerės braižas – pinamos suknelės. Pinta suknelė, pasak dizainerės, nemenkas iššūkis, kadangi tai ne tik sunku ir sudėtinga, bet ir tenka tokio stiliaus suknelei paaukoti nemažai laiko.
„Viena įsimintiniausių vestuvinių suknelių kaip tik yra pinta, kurios sijonas buvo pasiūtas iš 12 metrų audinio, supjaustyto juostelėmis. Teko nemažai padirbėti, kad pasiekčiau norimą rezultatą. Pirma teko supjaustyti juosteles, vėliau rankomis supinti didelius gabalus, iš kurių pavyktų iškirpti saulės kliošo sijoną ir kitas detales, viską paklijuoti ir susiūti, kad neiširtų. Tai buvo viena įspūdingiausiai atrodžiusių suknelių, kurią visi gyrė. Tiesa, viena nuotaka ją vėliau įsigijo ir pasipuošė per savo vestuves“, – su džiaugsmu prisimena kūrėja.
Naujausia kolekcija
A. Deveikytė savo naują kolekciją skiria moterims, kurios nebijo ir nori būti savimi.
„Šia kolekcija noriu šiuolaikinei moteriai suteikti skaidrumo, tikrumo, gležnumo ir buvimo savimi be jokios kaukės. Permatomi, subtilūs bei romantiški modeliai, spinduliuos lengvumu ir moteriškumu. Noriu, kad mano nuotakos, vilkėdamos šias sukneles, jaustųsi kaip deivės“, – kolekcijos paslaptis išduoda dizainerė.
Kūrėja aiškiai mato moteris, kurios dėvės jos naujos kolekcijos sukneles. Kiekviena suknelės detalė spinduliuoja tam tikrą reikšmę.
„Manau, kad kiekviena moteris turi dvi puses, vieną – minkštą, švelnią ir kitą – tvirtą, kietą. Kaip tikšias dvi moters puses ir atskleidžia ši vestuvinių suknelių kolekcija. Lengva, moteriška pusė nugali ir kolekcijoje karaliauja lengvumas, perregimumas, trapumas ir minkštumas. Būtent tai, kas slypi giliai moters širdyje. Tik moterys skiriasi tuo, kad vienos tai mato, o kitos – ne“, – pasakoja mados kūrėja.

Ar jau skaitei? 

 
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai