Vestuvės + krikštynos = TAIP!!!


PAGALIAU ATSKLEISTAS SĄRAŠAS DIZAINERIŲ, KURIE DALYVAUS „L`ORéAL PROFESSIONNEL BALTIC BRIDAL FASHION SHOW“

Vasario 18 dieną „Pirklių klube“ Vilniuje vyks antrasis „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“, kuriame dalyvaus: Agnė Fashion, Robertas Kalinkinas, Raimonda Silė, DIVA studija, RC mados studija, Airida Skrickienė, Zolotas Baltic, Aida Kapočiūtė. Taip pat dizainerė iš Latvijos: Dace Bahmann; Baltarusijos: Mugako BY, Anastasia Falkovich; Sankt Peterburgo: Wedding Atelier by Olga atvyksta į Lietuvą pristatyti savo naujų kolekcijų. Būsimos nuotakos per didįjį šou unikalias dizainerių kurtas sukneles galės išvysti iš visų pusių.
Trumpai apie dizainerius ir jų pristatomas kolekcijas
Agnė Deveikytė
Dizainerė Agnė Deveikytė jau penkerius metus kuria vestuvines sukneles. 2017 m. ji debiutavo ir užėmė pirmąją vietą konkurse „Kitokia vestuvinė suknelė“. Po sėkmingo debiuto dizainerė tobulėjo ir kūrė toliau. A. Deveikytės suknelės individualiai kuriamos nuotakoms, norinčioms įdomių ir modernių sprendimų.
A. Deveikytė savo naują kolekciją skiria moterims, kurios nebijo ir nori būti savimi. „Šia kolekcija noriu šiuolaikinei moteriai suteikti skaidrumo, tikrumo, gležnumo ir buvimo savimi be jokios kaukės. Permatomi, subtilūs bei romantiški modeliai spinduliuos lengvumu ir moteriškumu. Noriu, kad mano nuotakos, vilkėdamos šias sukneles, jaustųsi kaip deivės“, – kolekcijos paslaptis išduoda dizainerė.
Agnė Deveikytė, 2017 metų kolekcija. (Organizatorių nuotrauka)
Robertas Kalinkinas
Dizaineris Robertas Kalinkinas – drabužių dizaineris ir scenografas. Pastaruosius aštuonerius metus dirba ir kaip dekoracijų dailininkas bei scenografas kuriant ir filmuojant reklamas, taip pat yra televizijos laidų stilistas. Visgi didžiausią Roberto Kalinkino laiko dalį užima kolekcijų kūrimas ir siuvimas. Pasak dizainerio, darbe jam svarbiausi yra procesas ir kūrybos laisvė bei dizainerio ir kliento tarpusavio ryšys. „Manęs visiškai nedomina vestuvinė suknelė. Aš kuriu ir jas siuvu ne dėl suknelės paskirties, o dėl asmenybės, kuri ją dėvės. Atsiminkite, kiek daug aplinkui gražių drabužių ir kaip mažai jų mums tinka. Kūrybinis procesas visada prasideda nuo įkvėpimo, kuris man ateina po susitikimo su klientu, o ne atvirkščiai“, – savo darbo principus nusako R. Kalinkinas.
Robertas Kalinkinas, 2017 metų kolekcija. (Organizatorių nuotrauka)
Raimonda Silė
Dizainerė Raimonda Silė dizainerės karjerą pradėjo siūdama vakarines sukneles ir štai įgavusi patirties šiuo metu rankomis siuvinėja ir kuria vestuvines sukneles. Dizainerė mano, kad vestuvinės suknelės gali būti įvairių spalvų ir ornamentų, tai neprivalo būti tradicinė balta spalva.
R. Silė su entuziazmu žvelgia į savo naują kolekciją. Kuri bus išskirtinė ne tik dėl įdomių sudėtingų suknelių, bet ir naujos idėjos įgyvendinimo – Mikado šilko ir stručio plunksnų derinio. „Man nauja kolekcija yra absoliutus kūrybinis žaidimas. Eksperimentuoju audinio ir plunksnelių medžiagiškumu ir suknelių forma. Kolekcija yra vientisa, visose suknelėse dominuoja tas pats Mikado audinys ir plunksnelės. Kai kurios suknelės yra dekoruotos rankomis siuvinėtais ornamentais. Viena iš suknelių šioje kolekcijoje pasiūta iš 40-ies metrų audinio. Tai buvo asmeninis iššūkis, nes tai nėra tiesiog labai pūstas rauktas sijonas, tai sudėtingo kirpimo suknelė“, – su entuziazmu pasakoja dizainerė.
Raimonda Silė, 2017 metų kolekcija. (Organizatorių nuotrauka)
DIVA studija
DIVA studija atstovauja daugeliui pasaulinio garso vestuvinių suknelių kūrėjų. Studija nuotakoms suteikia galimybę būti unikalioms. Per renginį DIVA studija pristatys naują kolekciją, kuri bus skirta drąsioms moterims.
„Naujausios kolekcijos išties pulsuoja moteriškumu, drąsa ir net seksualumu, nes vyrauja atviros iškirptės. Bet kiekvienoje kolekcijoje yra įvairaus tipažo suknelių, kas suteikia galimybę rinktis“, – apie kolekciją pasakoja DIVOS studijos įkūrėja Agnė Martinkienė.
DIVA studija, 2017 metų kolekcija. (Organizatorių nuotrauka)
Rasos&Christian mados studija
Rasos&Christian mados studijos įkūrėja Rasa Urboneit kuria vienetines originalias sukneles. Dizainerės suknelėmis puošiasi garsūs modeliai, madingiausios ir drąsios nuotakos.
„L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ Rasos&Christian mados studija pristatys savo naują kolekciją, kurioje kiekviena suknelės detalė svarbi. Kolekcija spinduliuoja romantiškumu, seksualumu ir elegancija.
Rasos&Christian mados studija, 2017 metų kolekcija. (Organizatorių nuotrauka)
Airida Skrickienė
Airida Skrickienė, žinoma kaip Airida Skrick, savo dizainą ir užburiančias sukneles kuria Šiauliuose. Dailininkė, dizainerė, interjero ir reklamų dizainerė, visi šie gebėjimai kūrėjai padeda sukurti išskirtinę menišką vestuvinę suknelę. Naujoji dizainerės kolekcija atspindi klasikinį ir menišką braižą.
Zolotas Baltic
Dizaineris Zolotas pradėjo savo veiklą Graikijoje 1972 m., dabar jis ir vestuvinių suknelių VG ZOLOTAS mados namų kūrėjas Lietuvoje. Dizaineris, remdamasis savo turtingu paveldu, kuria išskirtines heleniško stiliaus vestuvines sukneles. Zolotas Baltic šou metu pristatys savo naują kolekciją „Hellenic Vintage“. Šiai kolekcijai dizainerį įkvėpė Graikijos sala, jos saulė ir jūra.
„Būtent „Hellenic Vintage“ kolekcijoje yra juntama ir išreikšta vintažinė nuotaika. Iš kitos pusės, vestuvių šventė yra nuostabus įvykis, kupinas džiaugsmo, meilės ir šokių. Kiekviena suknelė leidžia nuotakai laisvai judėti ir save ekspresyviai išreikšti vestuvių dieną. Aš kuriu bohemiškos mados sukneles, kurios atrodo nežemiškai ir unikaliai su šiltais Graikijos šalies prieskoniais“, – pasakoja VG ZOLOTAS mados namų kūrėjas.
Zolotas Baltic, 2017 metų kolekcija. (Organizatorių nuotrauka)
Aida Kapočiūtė
Dizainerė Aida Kapočiūtė siekti dizainerės karjeros pradėjo prieš daugiau nei 10 metų. Kūrėjos užsispyrimas padėjo eiti tolyn. 2018 metų kolekcija, kurią išvysime didžiajame mados šou, bus skirta kiekvienai nuotakai: moderniai, romantiškai, seksualiai, žaismingai – kiekviena galės atrasti sau tinkamą suknelę.
Nauja kūrėjos kolekcija skiriama moterims, kurios nebijo laužyti nusistovėjusių stereotipų ir gali tekėti ir su kelnėmis. Taip pat dizainerė nebijo eksperimentuoti, tad kolekcijoje dominuos balta ir raudona spalvos. A. Kapočiūtė prisipažįsta, kad jai nepatinka nusistovėję standartai, ji bėga nuo jų ir mėgsta kurti naują madą.
Aida Kapočiūtė , 2017 metų kolekcija. (Organizatorių nuotrauka)
Latvijos Dace Bahmann mados namai
Dace Bahmann mados namai, įsikūrę Rygoje, atvyksta į Lietuvą pristatyti savo naujos kolekcijos. Šių mados namų suknelės išskirtinės. Jos skirtos moterims, kurios yra drąsios ir nepriklausomos.
Dace Bahmann mados namai, 2017 metų kolekcija. (Organizatorių nuotrauka)
Baltarusijos vestuvinių suknelių kūrėjai Lietuvoje
Iš Baltarusijos atvyksta dizaineriai Darya Mugako ir Anastasia Falkovich, kurie pristatys savo naujas kolekcijas „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“.
Mugako mados studija įsikūrė Minske 2016 metais. Darya Mugako kuria ekskliuzyvinius vakarinius drabužius vaikams nuo 1 iki 16 metų. Studijoje gali išpildyti kiekvieną norą nuo vaikiškos suknelės iki vestuvinės. Taip pat ši studija moko vaikus drabužių dizaino ir modelių meno.
Mugako mados studija, 2017 metų kolekcija. (Organizatorių nuotrauka)
Anastasia Falkovich, taip pat kaip ir mados studija Mugako, įsikūrusi Minske. Dizainerė kuria pagal užsakymą individualias vakarines ir vestuvines sukneles. Šios dizainerės kurtos suknelės yra išskirtinės dėl tautiško braižo.
Anastasia Falkovich, 2017 metų kolekcija. (Organizatorių nuotrauka)
Wedding Atelier by Olga iš Sankt Peterburgo
Wedding Atelier siuva individualias sukneles pagal užsakymą. Rafinuotas stilius, švelnumas, moteriškumas ir romantiškumas vestuvinėse suknelėse atsispindi iki mažiausių detalių. Wedding Atelier dirba su originaliais prekių ženklais: Julie Vino, Nurit Hen, Riki Dalal, Berta ir daug kitų pasaulinio garso mados namų.
Wedding Atelier by Olga, 2017 metų kolekcija. (Organizatorių nuotrauka)

Ar jau skaitei?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai