Vestuviniai palinkėjimai: ką rašyti sveikinimo atvirutėje?


„RASOS&CHRISTIAN MADOS STUDIJA“ SUKNELĖS – DRĄSIOMS IR IŠSKIRTINĖMS MOTERIMS

„Rasos&Christian mados studija“ yra įsikūrusi Panevėžyje. Dizainerė ir mados studijos įkūrėja Rasa Urboneit kuria vienetines, originalias sukneles. Dizainerės suknelėmis puošiasi garsūs modeliai, emigrantės iš įvairių pasaulio kampelių. Kūrėja kiekvienais metais puošia Panevėžio miesto švenčių vedėją, taip pat dizainerės Rasos Urboneit suknelės buvo išrinktos lietuviško serialo vestuvių puotos filmavimui. „Rasos&Christian mados studijos“ suknelės yra skirtos madingoms, be baimės išsiskirti ir drąsioms nuotakoms.
Pirmoji suknelė
Rasa Urboneit savo pirmąją suknelę sukūrė ir ja pasipuošė savo vestuvių dieną. Tai įvyko prieš 30 metų, būtent dėl savo vestuvių dizainerė pradėjo kurti sukneles ir gana greitai įkūrė „Rasos&Christian mados studiją“. Dizainerė taip pat pamena savo pirmąją klientę ir jai kurtą suknelę.
„Tai buvo draugei kurta suknelė, kurią prisimenu ir turiu jos nuotraukų“, – pasakoja kūrėja.
Vestuvinių suknelių kūrimas
Rasos Urboneit suknelių kūrimas prasideda kaip įprasta – nuo eskizų, audinių ieškojimų. Idėjos suknelės kūrimui dažniausiai gimsta pamačius audinį. Suknelės kūrybos procesas trunka nuo 1 iki 2 savaičių. Jautriausias ir įdomiausias momentas kūrimo procese dizainerei yra tada, kai nuotaka užsivelka jai sukurtą suknelę. Įsimintiniausia dizainerės suknelė yra išskirtinė ir tapo šeimos relikvija.
„Įsimintiniausia suknelė undinėlės tipo, neopreninė, dekoruota Swarowskio kristalais. Ji ypatinga savo išskirtinumu. Nuotaka ją pasiliko kaip relikviją dukrai“, – prisimena Rasa Urboneit.
Dizainerė savo vestuvinių suknelių kūrybos braižą apibūdina 3 žodžiais. „Lengvumas, išskirtinumas, elegantiškumas“, – Rasa Urboneit.
Nauja kolekcija
Naujoji dizainerės kolekcija kvepia skirtingų audinių įvairove. Ji skirta moterims, kurios turi išskirtinių norų. Kiekviena kurtos suknelės detalė svarbi. Nauja kolekcija spinduliuoja romantiškumu, seksualumu ir elegancija.

Ar jau skaitei?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS