Idėja mergvakariui: The sex and the city


„SHADES OF WHIMSY“ PAPUOŠALAI 2018 METŲ NUOTAKOMS

2018 metų „Shades of Whimsy“ vestuvinių papuošalų kolekcija „Cinderella“ skirta nuotakoms, turinčioms išskirtinį skonį ir vertinančioms klasiką su romantikos elementais.
Pagrindinis kolekcijos tikslas – pasiūlyti nuotakoms papuošalų, kurie atitiktų šiandienes tendencijas, bet taip pat būtų ir stilistiškai tvarūs ir ilgaamžiai, puikiai atrodytų vestuvių nuotraukose ir praėjus daugybei metų. Juk kiekviena nori, kad po daugybės metų anūkai, vartydami senelių vestuvių albumą, žavėtųsi močiutės skoniu, tiesa?
Kolekcijoje didžiausias dėmesys skiriamas auskarams ir plaukų aksesuarams. Dominuojanti stilistika atspindi klasikinę prabangą su subtiliomis aliuzijomis į Secesijos ir Art Deco epochas. Daug floristinių, gamtos motyvų, kurie padeda atskleisti nuotakos ir visos šventės romantiką.
Papuošalai sukurti iš Swarovski elementų, natūralių akmenų, gėlavandenių perlų, aukštos kokybės japoniškų bei čekiškų karoliukų, auksuotos ir sidabruotos vielos ir kitų geros kokybės detalių. Visi papuošalai yra rankų darbo ir vienetiniai, skirti konkrečiai nuotakai ir jos nuostabiam įvaizdžiui.
„Shades of Whimsy“ – tai išskirtiniai papuošalai ir aksesuarai, kuriuos kuria Ieva Skačkauskienė. Kiekvienas papuošalas kruopščiai kuriamas pačios autorės rankomis, naudojant siuvinėjimo arba vielutės (wire wrap) technologijas. Daug papuošalų nuotakoms sukuriama individualiai. Rankų darbo papuošalų žavesys slypi tame, kad jis visada bus toks vienintelis ir nepakartojamas. Daugiau niekas šiame pasaulyje neturės tokio paties! Tai papuošalai, skirti atskleisti jūsų individualumą ir žavesį.
 Nuotraukose – „Shades of Whimsy“ 2018 nuotakų papuošalų kolekcija „Cinderella“.
Nuotraukos: shoop.lt
Drabužiai: DressinFelt
Makiažas / šukuosenos: Eglė Mankutė (Feministė – makiažo Studija).

Ar jau skaitei? 

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai