Idėjos vestuvėms lauke


ROBERTAS KALINKINAS SUKŪRĖ 100 TŪKST. EURŲ VERTĖS VESTUVINĘ SUKNELĘ

Nuolat netikėtais sumanymais stebinantis dizaineris Robertas Kalinkinas pristatydamas naujausią vestuvinių suknelių kolekciją visiškai nevaržė savo fantazijos ir joje atsidūrė tikrais deimantais inkrustuota 100 tūkst. eurų vertės vienetinė suknelė.
„Vestuvinė suknelė – be galo ypatingas drabužis, tad ir mano klientes visada vienija noras atrasti tą vienintelę, ypatingą suknelę. Štai ši – vienintelė, kurią kuriant man gelbėjo gemologė, Izraelio deimantų biržos narė Dana Ribas.
Pirmojo susitikimo metu mums kilo tiek naujų idėjų, kaip šį akmenį, amžinos meilės simbolį, panaudoti vestuvių madoje, kad galima būtų sukurti nors ir visą kolekciją nuotakoms!“, – entuziastingai pasakojo dizaineris R. Kalinkinas. Suknelė dekoruota net 219 įspūdingų deimantų išsiskyrė netik savo netradicine spalva ir siluetu, bet ir jai puošti naudotais labai retais rožiniais deimantais, geltonuoju ir baltuoju auksu, rašoma pranešime spaudai. Taftos ir tiulio suknelę dekoruoti deimantais truko dvi dienas, pačiai suknelei pasiūti sunaudota daugiau nei 20 metrų audinio, o bendras kūrybinis procesas truko beveik mėnesį.
„Kadangi norėjome sukurti tikrai išskirtinę suknelę – naudojome ypatingos spalvos ir blizgesio rožinius deimantus, kuriuos derindami su baltais deimantais sukūrėme specialų ornamentą.“, – apie pasirinkimą pasakojo dizaineris R. Kalinkinas.
Akyliausi renginio svečiai pastebėjo, kad natūraliais deimantais puošta suknelė reikalavo ir ypatingos apsaugos – modelį visur, net ir ant podiumo, lydėjo apsaugos darbuotojas, į renginio vietą ji buvo atgabenta paskutinę minutę ir iškart po pristatymo buvo išgabenta į saugyklą.
 
„Asmeniniai užsakymai juvelyrikoje pasitaiko labai dažnai, ypač kai papuošalai skirti ypatingoms progoms. Tačiau galimybė prisidėti prie suknelės, ir dar vestuvinės, kūrimo, mums pasitaikė pirmą kartą. Šiai progai parinkome ne tik tradicinius baltus, bet labai retus rožinius deimantus. Pastarieji tampa vis populiaresniais – rožinius deimantus pasirenka savo mylimąsias panorę nustebinti vyrai, kurie sužadėtuvių žiedui ieško netradicinių idėjų“, – sako deimantų namų „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ įkūrėja D. Ribas.
Pamatykite, kaip vyko suknelės kūrimo procesas: 

Ar jau skaitei? 

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai