Kitokios atlapo puokštelės


VESTUVĖS NETRADICINĖSE ERDVĖSE

Dauguma mūsų sutinkamų jaunavedžių nori netradicinių vestuvių. Vis dažniau atsisakoma piršlių, rūtų vainikėlio, stalo užsėdimų ir panašių lietuviškų vestuvių tradicijų. Vis dėlto tokios tradicijos kaip tėvų pasitikimas, šeimos židinys, pirmasis šokis, jaunosios tortas, puokštės metimas yra pageidaujamos. Ar tokias vestuves galėtume vadinti netradicinėmis? Kažin.

Pamąstykime, kaip iš tikrųjų galėtų atrodyti netradicinės vestuvės

Pirmiausia, netradicinėms vestuvėms reikėtų netradicinės vietos. Taigi, pabandėme patikrinti kai kurias netradicines, o gal net ir keistas Vilniaus vietas santuokai ir pobūviui.

Vilniaus geležinkelio stotis

Keli telefono skambučiai ir jau turime visą reikiamą informaciją apie galimus šventės ir kelionės traukinių variantus bei kainas. Santuokos ceremonija gali vykti perone ar geležinkelio stoties laukimo salėje. Jei vengiate pašalinių žvilgsnių, ceremoniją siūlytume organizuoti perone prie gražaus ir modernaus traukinuko, kurį net galima išradingai papuošti gėlėmis. Įvykus ceremonijai, svečiai ir jaunieji palydimi į traukinio vagoną, kur visų lauks šampano taurės ir užkandžiai. Kelionės maršrutą galima rinktis patiems. Vilnius–Kaunas–Vilnius, Vilnius–Trakai–Vilnius, priklausomai nuo to, kiek ilgai norite keliauti, kiek sustojimo vietų numatote. Nuo pasirinkto maršruto priklauso ir kelionės kaina. Jei Jūsų linksmasis vagonas prijungiamas prie keleivinio traukinio ir Jūs keliaujate nustatytu maršrutu, vidutinė maršruto kaina 100 kilometrų yra maždaug 2 500 litų. Jei pasirenkate savo maršrutą, tai Jums vidutiniškai atsieis 4 500–5 000 litų. Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos ir piniginės dydžio.

Gedimino pilis

Deja, šioje vietoje dirba nepalaužiami žmonės. Gedimino pilis kol kas nėra prieinama norintiems tuoktis. O įkalbėti atsakingus asmenis leisti tuoktis ant Gedimino pilies stogo bandėme ne kartą. Taigi, vestuvių ceremonijos nuotraukų grožis ant pilies stogo kol kas yra neįkainojamas...

Klausiame Jūsų

Perskaitėte mūsų straipsnį apie vestuves oro uoste? Žinote dar daugiau vietų, kur norėtumėte tuoktis, bet nesate susipažinę su sąlygomis? Komentaruose rašykite klausimus, o mes pasistengsime tai išsiaiškinti.
Klausimus galite rašyti el. paštu: redakcija@apievestuves.lt
arba komentarų skiltyje
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
10
Komentarai
2011-04-06 10:23
Egle
Labai norėtume susituokti Vilniuje ant kokio nors aukšto pastato stogo. Įdomu kur būtų galima tai padaryti?
2010-10-23 15:58
Giedre
Panevezyje yra viesbutis"Romantic" o ten yra geras stogas su vaizdu i miesta...ir as ten noreciau vestuviu
2010-08-04 01:18
Laura
Man tai patiktu ant kokio nors stogo, kur atsiveria puikus vaizdas. Tik kazin ar sveciu nepykins :)
2010-08-01 22:49
sandra
verkiu parke labai grazu...
2010-06-10 13:31
Ignas
Mastom draugui bernvakari surengti pajuryje,gal iseitu suzinoti kainas,kiek kainuotu issinuomoti paprasta traukinio vagona kelionei iki klaipedos?
2010-05-28 13:43
Renata
Visoms, kurios domisi pajuriu, kita savaite paruosiu atskira straipsni ta tema. Siek tiek kantrybes :)
2010-05-27 21:38
Laura
O kaip verkiu parke?
2010-05-26 23:33
Rasa
O jeigu vienoje is Raudondvario piliu?
2010-05-26 18:10
vitule
Mane irgi domintu pajurys:) ir dar mastau apie dangoraizio stoga.
2010-05-18 23:17
Lina
O mes galvojame apie pajuri. Kokios salygos ir kaip ir su kuo ir del ko tartis? Lauksi ats.
dekui