Papasakok meilės istoriją ir laimėk įspūdingas piršlybas


PAPASAKOK „COSMOPOLITAN" APIE YPATINGAS VESTUVES

Jei esi įsitikinusi, kad tavo vestuvės buvo fantastiškos, išskirtinės ir netradicinės, vadinasi, turi, kuo pasigirti. Tad pasigirk garsiai — papasakok apie savo vestuves COSMO!

Norime ypatingų vestuvių

Prieš kiekvieną tvirtai apsiprendusią susituokti įsimylėjėlių porą iškyla tas pats klausimas: kaip tuoktis? Kelti tradicines vestuves vadovaujantis įprastu scenarijumi, o gal suorganizuoti šventę taip, kad ji įsimintų tarsi kelionė laiku? COSMO savo akimis matė vestuvių, kuriose jaunieji važiavo riedučiais. Regėjo ir sugrįžimą į gangsterių laikus — ponios ir ponai panašėjo į XX amžiaus pradžios mafijos tėvo Al Kaponės draugiją. Hipiai, retro mylėtojai, liaudiškos muzikos puoselėtojai, rojaus kampelio angelai ir daugybė kitokių scenarijų savo apranga atkartoja vestuvininkų pulkas.

Papasakok visiems

Jei tavo vestuvės atspindėjo praėjusius laikmečius ar buvo siejamos su tam tikra tematika, parašyk apie jas mums ir atsiųsk tai liudijančių nuotraukų. Juolab papasakodama apie savo vestuves galbūt duosi idėjų bendraamžėms, kurios ruošiasi tekėti ir suka galva, kuo gi nustebinti mylimąjį ar puotos svečius.

Ką ir kaip daryti?

Trumpą savo vestuvių aprašymą ir vieną ar kelias šventės nuotraukas siųsk COSMO redaktorei Nedai Žvybienei e-paštu neda@cosmopolitan.lt. Prie vestuvių aprašymo ir nuotraukų taip pat pridėk šiuos anketinius duomenis:
Tavo vardas
Tavo vyro vardas
Kada judu susituokėte?
Miestas, kuriame gyvenate
Tavo telefono numeris ir e-pašto adresas
Šių duomenų reikia, jei norėsime tave pakviesti plačiau apie savo vestuves papasakoti COSMO skaitytojoms, o taip pat įteikti dovanų! Juk malonu gauti vestuvinių dovanų... gerokai po vestuvių! Tad ilgai nesvarstyk — surask nuotraukas ir papasakok apie savo vestuves!

Priminimas

Nepamiršk papasakoti ir apie savo vestuvinię suknelę.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2010-05-27 21:35
Erika
As jau dalyvauju siame konkurse ir labai labai noriu papulti i zurnliuka:) Turiu tiek geru ideju;)
2010-05-26 23:21
Indre
cia kaip supratau reikia atsiusti foto, pradinis duomenis, o jau redakcija nuspres kurios info idomiausia, ir pasikvies papasakot apie vestuviu svente. tai realiai atsirinks is nuotrauku. reik siusti grazias:)))
2010-05-26 18:04
Saule
Labai smagi ideja, nes apie vestuves draugiu daug maz zinau kas ir kaip buvo, juk nesinori kartoti tu paciu dalyku. O va cia jei bus atrinktos idomiausios vestuves i zurnala tai super:) Jega, kad vestuves bus su gerom idejom lietuvaiciu, o ne uzsienieciu merginu.
2010-05-26 12:16
Vikute
Mielas konkursiukas:) sudalyvauti reikes butinai:) Jau einu rasyt laisko;)
2010-05-22 16:38
vaivorikste
Kaip faina, as irgi eisiu aprasyt savo vestuviu, nors nesu gera rasytoja, sunkoka man mintis destyt, bet gal ka sumastysiu:))
2010-05-21 11:56
TOma
as jau issiunciau :)))) musu vestuves buvo temines :) dareme kaimo tema,bet subtiliai... darzineje papuosem...karieta ir tt :) tikiuosi, kad pateksiu i Comsmo :)
2010-05-21 11:16
Vitalija
:) Kaip fainai, reikes dalyvauti, aciu labai apievestuves ir cosmo uz tokius konkursus:)