Idėja vestuvėms: dekoruojame fotodrobėmis


KAS JUMS ĮDOMU APIE DEIMANTUS?

Sveikos mielosios, praėjusią savaitę pasakojome apie asmeninius deimantus, kuriuos galime pagaminti net iš Jūsų plaukų. Straipsnio autorė mielai atsakė į Jūsų užduotus klausimus ApieVestuves.lt Facebook puslapyje.
Taigi, skaitome atsakymus į Jūsų klausimus.

Justina Natkaitė: Toks malonumas dar ir gražiai kainuoja...

HID: Kaina priklauso nuo užsakomo deimanto dydžio, spalvos ir JAV dolerio kurso. Šiems deimantams sukurti reikia specialios įrangos, ilgalaikių tyrimų ir bandymų, aukštos kvalifikacijos specialistų. Heart-In Diamond vengia didelių investicijų į agresyvią nacionalinę reklamą. Todėl didžiausią kainos dalį sudaro tikslingos deimantui sukurti skirtos lėšos. Palyginus su natūraliais spalvotais deimantais, Heart-In Diamond kainos mažėja svoriui didėjant. Pavyzdžiui, vieno karato natūralaus rožinės spalvos deimanto kaina gali viršyti 100 000 JAV dolerių. Sodresnės raudonos spalvos natūralūs akmenys parduodami tik pasaulinio lygio aukcionuose. Tuo tarpu Heart-In Diamond vieno karato raudonos spalvos deimantas kainuoja apie 20 000 Lt. Tačiau ne visiems reikia tokio didelio akmens arba būtent šios spalvos. Kainų sąrašą pradeda oranžinės geltonos spalvos deimantai, kurių dydis 0.03 ct, o kaina – apie 1 600 Lt. Užsakant iš karto du tokio dydžio akmenukus, kaina už vieną sumažėja iki maždaug 1 100 Lt. Kainoraštį galima gauti el. paštu išsiuntus žinutę adresu info@heart-in-diamond.lt. Beje, kainos atnaujinamos kas kelias savaites. Kadangi jos yra tradiciškai „pririštos“ prie JAV dolerio kurso.

Karolina Li: Bet kiek daug plaukų reikia...

HID: Visai nedaug – nuo 0,5 iki 2 gr. Nukirpti plaukelius visada lengviau vaikams ir vyrams. Tačiau merginoms ir moterims tenka gudrauti. Reikiamą plaukų kiekį galima surinkti per kelias dienas nuo šukų arba šepečio.

Regina Urbanowicz: Deimantas viso labo yra rinkodaros padarinys – o deimantas iš plaukų?! Hm... tobulesnė rinkodara.

HID: Deimantas – tai gamtos stebuklas. Pasaulyje nėra nieko kietesnio už deimantą. Yra mineralų, kurie pasižymi aukštesniais šviesos lūžimo rodikliais, tačiau nė vienas jų neprilygs tauriam ir elegantiškam deimanto žėrėjimui.
Deimantas briaunuojamas tik deimantu. Net pažangus lazerinis briaunavimas dažnai deimantą gadina, o ne tinkamai išgauna jo grožį. Deimantas diktuoja savo sąlygas, jis turi charakterį.
Yra deimantų, senesnių už mūsų planetą. Yra deimantų, kurie yra mūsų visatos bendraamžiai – jie atsimena Pradžią ir pasakoja apie ją mums, patekę į Žemę su meteoritais. Visi ypatingų charakteristikų deimantai turi vardus. Visai kaip žmonės. Valstybių pergalės ir pralaimėjimai, politinės intrigos ir kombinacijos – dažnai dalyvių sąrašuose turi nebylaus liudininko – beverčio deimanto – vardą. Kaip duonos ir vandens tikslas sotinti alkaną ir malšinti jo troškulį, deimanto tikslas – žavėti ir būti trokštamu.

Goda Vanagaitė: Sintetinis deimantas? Tai tik dar vienas „pasidaryk pats“ triukas. Nesuprantu žmonių noro viską valdyti ir suasmeninti tiek, kad neliktų jokių išorės veiksnių unikalumo. Netikiu, kad toks rinkodaros specialistų sumanymas galėtų konkuruoti su natūraliais akmenimis!

HID: O jie ir nekonkuruoja. Du skirtingi dalykai negali konkuruoti. Oscar de la Renta nekonkuruoja su Lanvin. Jie egzistuoja lygiagrečiai, kiekvienas turi savo privalumų ir trūkumų, kiekvienas siūlo „drabužius ir aksesuarus“. Ir nuostabioji dalis mums – potencialiems pirkėjams – galimybė rinktis. Turime laisvę ir teisę įsimylėti paprastą Lanvin suknelę, tačiau apsijuosti prabangiu Oscar de la Renta krokodilo odos diržu – ir atrodyti bei jaustis puikiai.
Lygiai taip pat ir su deimantais. Jie skirtingi. Jokių triukų čia nėra. Šių deimantų kūrimo procesas – ilgas ir sudėtingas. Valdyti visko neįmanoma – beje, ir tikslo tokio nėra. Deimantai, sukurti laboratorijoje, taip pat pasižymi savitais ypatumais, kaip ir natūralūs jų broliai – švarumu ir spalvos intensyvumu. O esmė yra ne apriboti išorės veiksnių unikalumą, bet išsaugoti mylimo žmogaus buvimą šalia originaliausiu ir tauriausiu būdu. Ypač gerai tai supras tie, kam teko patirti netektį. O natūralūs deimantai – jie buvo, yra ir liks prabangos klasika, brangakmenio karaliai. Mes juos mylime!

Mantė Bagdonaitė: Kaip smagu, kad pats gali kurti savo deimantą. O gal galima ir kitus akmenukus?

HID: Tik deimantą. Žmonės jau seniai išmoko „auginti“ daugelį brangakmenių – rubinus, smaragdus, safyrus, perlus, cirkonus, opalus ir t. t. Tačiau Heart-In Diamond augina deimantus. Asmeninius.

Gabrielė Daškutė: Kokie įdomūs. Smalsu, ar juos padaro norimos formos.

HID: Taip. Šiuo metu užsisakant Heart-In Diamond galima pasirinkti vieną iš trijų formų ir briaunavimo būdų – klasikinio apvalaus, kvadratinės Princess formos ir Radiant, kuri dažniausiai naudojama su spalvotais deimantais – ji leidžia spalvotam akmeniui skleisti kuo intensyvesnę spalvą ir nuostabų šviesos žaismą. Jeigu užsakovas pageidauja kitos formos, tai irgi galima suderinti.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2010-06-01 23:07
JEEP
Manes visiskai nesuzavejo tokia ideja tu deimantu. Juk tai dirbtini ir visiskai nenaturalus, o kainos tai jau patyliu..
2010-05-27 21:30
Ginta
Labai saunus buvo primasis straipnsis su idomiu filmuku, antrasis straipsnis taiklaiai atsake i iskilusius klausimus. Man labai grazus kvadratiniai deimantai..
2010-05-26 23:24
Mante
Aciu uz atsakymus:) dabar viskas aiskiau pasidare, ir kaip supratau deimantukai ne Lietuvoje gaminami.