Susitikimas su vedėjais M. Jocium ir S. Paurazu


DOVANŲ DĖŽUTĖS VESTUVĖSE

Tikriausiai kitaip nei dauguma Jūsų, mes kasdien susiduriame su įvairiausiomis dėžučių formomis, spalvomis, raštais ir, žinoma, jų panaudojimo būdais. Įgiję šiek tiek patirties, supratome, kad ji gali tapti reikiamais akcentais vestuvių šventėje ar elegantišku išsigelbėjimu tam tikrose situacijose. Tad šis straipsnis yra dedikuojamas praktiškoms ir tobulumo ieškančioms nuotakoms.

Dovanų dėžutė svečių dovanėlėms

 
Ką įdėti į dėžutę, jau pasakojome straipsnyje apie cukruotas dovanėles. Dabar pasidalinsime mintimis, kodėl verta jas pakuoti į dėžutes.
Visų pirma, dėžutėje paslėpta dovanėlė įgyja paslaptingumo – tai sukels svečiams teigiamų emocijų. Pasitelkus šiek tiek fantazijos, galima sukurti unikalų ir vientisą stilių. Dėžutė gali pasitarnauti Jums ir laikantis padėkos tėveliams tradicijos. O tėveliai tikrai to verti!..
Tik nepamirškite suderinti visų šventėje pateikiamų dėžučių.
 
 

Dėžutė pinigų vokeliams

Mūsų šalyje jau įprasta vietoj vestuvinių dovanų sąrašo, artimiesiems ir draugams gražiai užsiminti apie lengvai konvertuojamas dovanas – pinigus. Jaunieji iš anksto gali pasirūpinti ne iki galo aiškia dovanų priėmimo situacija sveikinant. Juk slėpti vokelį vidinėje švarko kišenėje ne taip jau ir smagu. Dėžutė čia Jums gali būti viena optimaliausių išeičių. O ji stebuklingai forma, spalva, dekoracijomis gali prisiderinti prie Jūsų vestuvių stiliaus. Numatę, kurioje vietoje priimsite svečių sveikinimus, nepamirškite ir dėžutės. Geriausia ją padėti ant jaukaus staliuko. Dėžutę šventei taip pat reikia paruošti. Be papuošimų išorėje, į vidų rekomenduotume įdėti minkšto audinio gabalėlį tam, kad metami vokeliai lengvai įkristų į dėžutę. Tai Jums leis daugiau dėmesio skirti svečių šypsenoms ir sveikinimams.

O einant į vestuves...

Kadangi vestuvės visais laikais buvo madingos, net neabejoju, kad ir Jūs šią ar kitą vasarą dalyvausite artimųjų šventėje. Dažniausiai klausimas, ką dovanoti jaunavedžiams, yra išsprendžiamas pinigėliais. Bet nemanykite, kad viskas taip paprasta. Tam taip pat reikia pasiruošti. Būtų gražu, jei prie sveikinimo atviruko priderintumėte ir pinigėlių įpakavimą. O su dėžutėmis tai padaryti lengva. Į dėžutę įdėkite lengvo šilkinio popieriaus, vokelį su atvirute ir sveikinimu bei vokelį su pinigėliais. Perjuoskite dėžutę elegantišku kaspinu. Tiek kaspiną, tiek dėžutės faktūrą, spalvą derinkite prie savo aprangos, gėlių ir, žinoma, nevykite šalin kūrybinio polėkio. Juk rinkdamiesi dėžutę dovanai išreiškiame kūrybiškumą. Visa tai tinka ne tik vestuvių šventei, bet ir bet kuriai kitai progai.

Pabaigai...

Įteikdami artimiesiems pasakiškai supakuotą dovaną, nepamirškite pažiūrėti į akis, o šypsena, kurią Jūs išvysite, atpirks visus rūpesčius.
P. S. išduosiu paslaptį, kas yra mano įkvėpimo šaltinis.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
11
Komentarai
2010-06-07 11:56
Gita
Ula,

Taip, dėžučių galite nusipirkti tiek, kiek Jums reikia. Jei reikia vienos - galite ir vieną.

Ką dėti į dėžutes - priklauso nuo Jūsų fantazijos:) Įprasta dėti migdolus ar šokoladinius dražė. Galima dėti įvairias sentencijas, palinkėjimus, mažus angeliukus ir pan. Jei Jūsų vestuvės turi kokią tematiką, galite atitinkamai įdėti ir suvenyrą. Pavyzdžiui, jei Jūsų šventės tema yra gėlės, galite įdėti džiovintų levandų kuokštelį. Ilgai kvepianti romantika:)

Gita.


2010-06-04 16:49
Ula
Koki maziausia kieki dezuciu galima pirkti? Viena vieneta galima? Labai grazios ir idomios dezutes, dar galetumet daugiau minciu paberti, ka i jas det:)
2010-06-04 16:49
Ula
Koki maziausia kieki dezuciu galima pirkti? Viena vieneta galima? Labai grazios ir idomios dezutes, dar galetumet daugiau minciu paberti, ka i jas det:)
2010-06-04 14:56
Ugne
Nuostabios dezutes:)
2010-06-02 22:11
Sagute
Grazios tos dezutes:) Esu buvus vestuvese, kuriose dovanojo meduti, dar esu kai dovanojo po grazia zvake, kitoje sventeje gavau angeliuka stiklini. Bet dezutes su saldainiukais irgi labai idomi mintis:)
2010-06-02 17:59
Moteris
Aciu uz atsakyma:)
2010-06-02 16:43
Gita

Dėžučių kainų yra įvairių, pradedant nuo 1,00 Lt. Priklausomai nuo dėžutės dydžio, faktūros, su kaspinėliu ar be, priklauso ir kaina.
Smulkiau dėl dėžučių galiu pakonsultuoti el.paštu office@elstera.lt.

Kūrybingų ieškojimų:)!

Gita.
2010-06-02 15:54
Moteris
Grazios dezutes. Bet kokios ju kainos? matyt veina kokius minimum 3 lt kainuoja?
2010-06-02 09:27
Toma
Superines idejos. Mes su brangiuoju eisime i vestuves birzeli, tai reikes dezute i dezute ir i ta dezute pinigelius ;) Fainai :) o jau foooto - man patinka jusu tekstai, nes jie turi daug iliustraciju.
2010-06-01 23:10
SiSi
Priderinti atviruka prie dezutes-vokelio gera mintis. Dar butu grazu ir popieriu gelem priderint:)