Maži darbai, kurie gelbsti santuoką


TIKROJI ROMANTIKA – ŽVAKĖS

Romantiškam šventiniam vakarui privalomas puošybos elementas – gausybė žvakių. Ir kuo jų daugiau – tuo gražiau! Žvakėmis itin lengva puošti aplinką ir kurti tokią nuotaiką, kokios pageidaujate. Galima žaisti jų dydžiais, spalvomis, naudoti skirtingas žvakides ir kitus puošybos elementus.

Kur panaudoti žvakes savo šventėje?

 • Bažnyčioje ne tik apšviesti takui, kuriuo žengs nuotaka, bet ir altoriui papuošti.
 • Per vakarienę ant staliukų dailiai įkomponuotos degančios žvakės sukurs ypatingą atmosferą.
 • Žvakėmis puoškite ne tik stalus, bet ir palanges, grindis, kabinkite visur, kur tik norite.
 • Lauke jas išdėliokite žvakidėse prie įėjimo, kabinkite ant medžių šakų, apšvieskite taką, kuriuo svečiai vaikščios (link ežero, gyvenamųjų namelių ar kitų vietų).
 • Žvakės gali net pakeisti gėles ant staliukų! Įdomiai sukomponuota jų gausybė atrodys tikrai įspūdingai!
 • Jei netoliese yra vandens telkinukas, dekoratyvinis baseinas – jame paleiskite plaukiojančių žvakių ir naktį žvakių šviesa atsispindės vandenyje.

Kaip panaudoti žvakes?

Galvodami, kaip ir kur panaudoti žvakides – pasitelkite fantaziją. Štai kelios idėjos, kaip išnaudoti kasdienius daiktus ir paversti juos žvakidėmis:
 • Kaip žvakides naudokite paprastus stiklainėlius nuo uogienių, džemų ar tiesiog parduotuvėje nusipirkite pusės litro stiklainių. Į juos įdėję žvakę, žvakidę galėsite kabinti ar dėti bet kur, nes bus ne tik saugu, bet ir vėjas neužpūs.
 • Panaudokite stiklines, taures ir visus kitus skaidraus stiklo indus. Skirtingų dydžių žvakes dekite martinio, vyno, brendžio taurėse, saldaininėse ir tortinėse.
 • Žvakių salelėmis paverskite dailius virtuvės padėklus, lėkštes, puodelius ir netgi knygas! Be abejo, prieš tai išsiaiškinkite, ar vaškas neapgadins daiktų!

Kaip teisingai išsirinkti?

Rinkdamiesi žvakes ir puošdami jomis šventę, atkreipti dėmesį į kelis aspektus:
 • Kiek laiko jos dega? Kuo ilgiau jos degs – tuo geriau. Nereikės jų keisti šventei įsibėgėjus! Įprastai žvakės dega 4 valandas ar ilgiau.
 • Ar žvakės nevarva? Dabar dažniausiai gaminamos nevarvančios žvakės, kurios neišteps staltiesių, palangių ir kitų vietų. Tačiau nepamirškite, kad tai negalioja vėjuotoms vietoms! Jei pūs vėjelis ar patalpoje bus šioks toks skersvėjis – žvakės lašės.
 • Ar saugu jas statyti ten, kur planuojate? Laikykitės saugumo reikalavimų. Nepalikite žvakių ten, kur jas gali pagriebti vaikai, kur gali užsiliepsnoti gėlės, medžiagos ar kiti puošybos ar interjero elementai.
Paskirkite asmenį, atsakingą už žvakes, degančias lauke. Mat sutemus jas reikės uždegti, išdėlioti, retkarčiais žvilgtelėti, ar jos saugiai dega. Žvakėmis puošti vestuves itin lengva, o sukurta atmosfera bus jauki ir šventiška.
Sėkmės kuriant savo šventę!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
9
Komentarai
2011-06-29 04:46
Vaiva
Ideja labai puiki, as butent taip ir planuoju dekoruoti visa sale ir baznycios taka, tik dabar susiduriau su beda, kur tu zvakiu nebrangiai gauti, gal kas galetu pasiulyti?
2010-06-11 22:58
Lijana
Siand panos maximoj maciau po 12lt. mediniu zibintu ant medziu labai tikru pamaniau:) Ju yra baltu ruzavu ir zydru:) vestuvines spalvos:)))
2010-06-08 15:28
Sigute-Sigute
Zvakiu neikada nebus per daug:) Jos suteikia toookiaaa atmosfera... Daugiau nei romantika, paslapitis tvyranti ore. Dievinu zvakes:DDDD
2010-06-08 14:51
Edas
Juk yra kabantys zibintai visokie, nebutina ten tu sloikeliu kabaroti ant medziu:)
2010-06-08 14:37
Alina
O man atrodo labai grazu ir romantiska zvakes:) na sloikuose per vestuves gal ne itin atrodytu:) dar galima medzius puosti lemputem, irgi grazu:)
2010-06-08 12:21
jega
As irgi kazkaip pamaniau, Lietuvaiciai ir sokejai ir griuvinetojai, kai padaugina..:) tai man atrodo, kad per daug zvakiu gali visko padaryti, labai reikia apskaiciuoti, zvakes ant stalu jega, bet ant palangiu ir laiptu...hmmm..
2010-06-08 09:13
Gabbi
vau, as kazkada macius esu foto, kur daug zvakuciu. Banznycia, restoranas ir kt. Dieviskai atrode kiemas asnt kiekvienu laiptu buvo po zvakute..bet man tai negrazu tos knopkes, o grazesnes kainuoja lb daug. O jei dar ilgos sukneles... vejas... kas daryt?
2010-06-08 08:00
viktorija
Prašom, puoškitės ir puoškite!
2010-06-07 21:18
Gabi
superines idejos ;) as uz zwakes :)