Negirdėtos angliškos citatos apie meilę


NAUJAUSIOS STALO KORTELIŲ IDĖJOS

Vestuvių dieną tikrai mažiausiai norisi rūpintis smulkmenomis. Bet... juk smulkmenose ir slypi subtilumas. Pasitelkę keletą gudrybių, galime išvengti nejaukių situacijų ir pridėti šventei sklandumo. Tad šįkart – apie svečių susodinimo subtilybes ir dizainą.

Kam reikalingos stalo kortelės?

Stalo kortelės ne tik Europos šalyse, bet ir mūsų šalyje tampa neatsiejamu vestuvių elementu. Iš tiesų jos yra reikalingos. Stalo kortele, visų pirma, parodomas dėmesys svečiui, kad jo buvo laukiama. Teisingai paruoštos ir sudėliotos stalo kortelės, padės Jums išvengti tam tikrų nemalonių situacijų, kai svečiai patys pasirenka sėdėjimo vietą. Instinktyviai savo kaimynais renkamės artimuosius, pažįstamus, lengvai bendraujančius žmones. Tokiu atveju gali nutikti taip, kad grupelei svečių teks atsisėsti ten, kur tiesiog liko vietos.
Stalo kortelė labai puikiai gali pasitarnauti ir svečiams bendraujant tarpusavyje. Jei stalo kortelę užrašysime iš abiejų pusių, priešais sėdintys žmonės matys vieni kitų vardus ir tai leis jiems laisviau bendrauti. Juk taip norisi, kad šventėje netrūktų juoko, šypsenų ir gerų emocijų!..

Stalo kortelių dizainas

Stalo kortelė turėtų būti padėta kiekvienam svečiui atskirai. Jei tai yra klasikinio tipo kortelė, ji yra dedama virš ar ant lėkštės arba priešais lėkštės. Tokios stalo kortelės yra įprastos. Jų dizaino galimybės yra labai plačios – visa tai priklauso nuo Jūsų fantazijos. Itin grakščiai atrodo auksiniame rėmelyje juodu rašalu kaligrafiškai užrašytas vardas. Karališka. Jei norisi šiek tiek individualumo, galima grakščiai užrašyti ar išskirti jaunųjų inicialus. Bet svarbiausia, nepamirškite visko derinti ir išlaikyti vientisą stilių.

Personalizacija

Ieškant subtilaus žaismingumo ar alternatyvų klasikinei stalo kortelei, galima personalizuoti atskirus stalo elementus. Itin jaukiai atrodo personalizuota kiekvieno svečio taurė. Kortelė, lengvu kaspinėliu pririšta prie taurės kotelio, su užrašytu vardu – jauku ir asmeniška. Taip galima aprišti ir servetėlę. Servetėlės personalizacijai yra ir kitų galimybių. Vietoj tradicinio servetėlių žiedo, galima uždėti aukštos kokybės popieriaus žiedelį su svečių vardais, data ar net romantiška nuotrauka. Žinoma, galima rašyti ir jaunųjų vardus. O jei personalizuotos dovanėlės svečiams – tai gali būti praktiška ir originali stalo kortelė, pasitinkanti kiekvieną svečią. Tereikia migdolų dėžutę aprišti lengvu kaspinėliu su vardu.

Svečių susodinimo planas, stalų numeriai

Kiekvieni jaunavedžiai nori, kad visi artimiausi žmonės būtų kartu jų šventės dieną. Tad, jei su Jumis kartu pasidžiaugti susirinks gausus būrys artimųjų, tikrai pravartu pastatyti svečių susodinimo planą. Nėra griežtų taisyklių, kaip susodinti svečius. Dažniausiai vadovaujamasi principu, kad šalia moters sėdi vyras, o šia vyro – moteris... Visa kita lemia intuicija. Būtų gerai, kad greta sėdintys svečiai lengvai rastų bendrą kalbą. Planas turėtų būti statomas priešais pobūvio vietos įėjimą. Jame turi atsispindėti stalų išdėstymas ir svečių susodinimas. Viskas turi būti pateikta aiškiai ir subtiliai, kad kiekvienas šventės dalyvis, priėjęs prie stendo, lengvai rastų savo sėdėjimo vietą. Kiekvienas atskiras stalas privalo būti pažymėtas numeriu ar turėti pavadinimą. Pasitelkę fantaziją, galite stalus vadinti gėlių, miestų, spalvų, vandenynų pavadinimais ir pan. Visa tai Jūsų šventei suteiks dar daugiau unikalumo. Stalo numeriai taip pat turėtų būti gerai matomi ir, žinoma, vienodo dizaino. Tad, jei pirmąjį stalą pavadinote „Paryžiumi“, stalo numeryje tai turėtų atsispindėti. Jei stalų yra daugiau, galima susodinimo planą pastatyti ant prancūziškais raštais dekoruoto metalinio molberto. Pasirinkus sendinto medžio rėmelį, galima sukurti romantišką retro stiliaus nuotaiką. Jei vestuves švenčiate jaukiame giminių ir draugų būryje, galima subtilų susodinimo planą padėti ant jaukaus staliuko.

Pabaigai...

Su didele sauja meilės ir šiek tiek fantazijos pagamintos smulkmenos gali sukurti tobulą nuotaiką Jūsų ilgai lauktai dienai...
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2010-06-08 16:48
Gita
Visiškai teisingai, jei nusprendėte pasirinkti savo šventės akcentą ir naudoti jį kaip savo vestuvių dekorą. Pradedant nuo kvietimų ir baigiant stalo kortelėmis ar stalų numeriais. Šventė bus tik įdomesnė ir, žinoma, įsimintinesnė.

sėkmės kūryboje:)

Gita.
2010-06-08 14:42
Ziedelis
labai idomi ideja pavadinti stalus pabadinimais:) bet jau tada reikia visa svestuviu svente priristi prie temos. tarkim jeigu jau stalai miestu pavadinimais uzvadinti, tai gal tada ir kvietimai turi buti kazkuo susija. Ar dar kazkokie elementai figuruoti sventeje:)
o seip sau is "lempos", tas talas bus Danijos, o kitas Sakiu:)
2010-06-08 12:26
ugne
Sutinku su nuomone, kad tiek buna jaunieji uzsikrove darbais darbeliais, kad apie tokias smulkmenas, kaip stalo korteles, neturi laiko net pagalvot...As tai siulyciau, idomiai pateikti tas korteles, o ne vien lapelius padeti ant stalo:)
2010-06-07 21:45
Lina
grazios foto. i like it