Makiažas nuotakoms. Vaizdo pamokos II dalis


NESALDI INETOS IR DAINIAUS MEILĖS ISTORIJA

Ar pamenate, dar žiemą ApieVestuves.lt facebook puslapyje skelbėme konkursą, kurio pagrindinis prizas buvo - meilės istorijos fotosesija? Ką reikėjo padaryti? Ogi, tik atsiųsti savo svajonių nuotakos suknelę. Šiandien jau matyti rezultatas. Mes žavimės nuotraukomis ir alpstame iš laimės gavę tokį šiltą būsimų jaunavedžių laišką. Išduosime paslaptį, jų vestuvės jau labai greitai. Taigi, nuoširdūs sveikinimai.

Inetos ir Dainiaus laiškas ApieVestuves.lt komandai

FOTO: www.e-s.lt
Fotosesija ir pats laimėjimas mums abiem buvo labai netikėta staigmena. Niekada nedalyvavome jokiame konkurse, todėl net pati nesupratau, kodėl išsiunčiau savo svajonių vestuvinės suknelės nuotrauką. Tuomet ilga laukimo savaitė... ir vestuvinė dovana nuo ApieVestuves.lt – priešvestuvinė fotosesija.

Kaip ruošėmės?

Temą sugalvojome spontaniškai, fotografui pasiūlius pasirinkti teminę fotosesiją. Statybą pasirinkome ne atsitiktinai – Dainius yra statybos inžinierius, todėl statybininkų darbas jam gerai žinomas, bet to, ir aprangą gauti pavyko gan greitai. Fotografas Eigirdas iš karto „pagavo“ mūsų mintį, todėl pasiruošimas ir pati fotosesija vyko sklandžiai.

Staigmenos, staigmenos, staigmenos...

Galime pasakyti, kad mes nesame ta „miela“ porelė, kurios svajonių fotosesija buvo prie jūros meiliai apsikabinus, todėl šis fotosesijos pobūdis mums labai patiko. Mes daugiau linksminomės, nei dirbome. Fotosesijos dieną laukė dar viena džiugi staigmena – nemokamos vizažistės-stilistės Živilės paslaugos. Profesionalus makiažas, nepriekaištingos šukuosenos – ir mes jau pasiruošę savo gyvenimo nuotykiui.

Kaip viskas vyko?

Viskas klostėsi gana sklandžiai. Fotografas Eigirdas – tikras savo srities profesionalas, todėl nebuvo taip sunku, kaip tikėjomės. Pasirinkome seną apleistą pastatą Vilniuje, kurio tikriausiai niekada ir nebūtume pastebėję, jei ne fotosesija. Vis dėlto nuotraukose jis atrodo visai kitaip. Oras pasitaikė tikrai geras, nors kartais saulutė taip užkaitindavo, kad vizažistei Živilei ne kartą teko taisyti nubėgusį makiažą ar valyti blizgančius nuo prakaito veidus. Jautėmės kaip tikri fotomodeliai.
Neįsivaizdavome, ko tikėtis ir kokių rezultatų laukti po fotosesijos, tačiau pamatę nuotraukas tikrai nustebome ir labai apsidžiaugėme – jos nuostabios! Nesitikėjome, kad viskas taip gerai išeis.

Nuoširdiai ačiū

Labai norime padėkoti fotografui Eigirdui Scinskui už puikų darbą, nepriekaištingas nuotraukas ir bendravimą su mumis. Ačiū Monikai už palaikytą ryšį ir pagalbą. Taip pat nuoširdžiai dėkojame vizažistei Živilei už šiltą bendravimą ir puikų darbą. Ačiū ir visai ApieVestuves.lt komandai.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
8
Komentarai
2010-06-12 21:11
Karolina
super grazus zmones ir sypsenos :) matosi, kad gerai praleido laika. Love story gali buti ir ne tokia saldi romantika :) kai viskas dera prie zmoniu ir ju life style tai super :) P.S. kai kurie kadrai galejo buti labiau pagauti :) ir nesimatyti namo kampu :) bet gi kai ne pats darai, lengva kritikuoti :) bet gi grazu, ar ne? :)
2010-06-08 17:03
Linas
Kaip is Eigirdo, buvo galima kazko ir daugiau tiketis. Labai vidutinio lygio fotosesija ir pats pateikimas.
2010-06-08 15:23
Petras
Ideja gera, bet atlikimas nelabai...
2010-06-08 15:06
Stefani
ryskios nuotraukos:) gal kaikuros nespalvotos graziai atrpodytu. Bet visumoje galiu pasakyti, geras fotografas ir grazus bei laimingi modeliai:)
2010-06-08 14:50
zmogus
Romantiski visiskai neromantiskoje aplinkoje:)
2010-06-08 14:35
Vita
Labai nuostabios nuotraukos:) o pasirinkta statybininku tema irgi nuostabi:) saunu, kad pasirinkot artima jums tema, o fotografas be problemu ja igyvendino:)
2010-06-08 12:31
Ula
Oij perskaiciau as antraste straipsnio "NESALDI" ir jau ishsigandau, galvojau negi ishsiskyre.... bet straipsnis puikus, istorja super. sekmes jiems:)
2010-06-07 22:18
simona
ApieVestuves.lt komanda sveikina su artejancia svente busimus jaunuosius.
Dekoja Eigirdui uz nuotabia fotosesija, modeliams uz nuosirdu laiska ir sypsenas.