Vestuviniai žiedai iš volframo karbido ir kobalto chromo


„NUOTAKOS DRAUGĖS VESTUVIŲ PLANAVIMO AKADEMIJOS“ ĮKVEPIANTIS STARTAS

„Labiausiai bijau, kad ką nors pamiršiu, kad mūsų vestuvėse svečiams nebus smagu, kad nespėsiu padaryti visko, ką esame sugalvoję, ir liksime be nieko“, – savo nerimu dalijosi į „Nuotakos draugės akademiją“ susirinkusios poros.

Po susitikimo tapo lengviau

Nuotakos draugės vestuvių planavimo akdemijoje“ kompanija išgirdo daug naudingų patarimų iš įvairių sričių profesionalų. „Jei būtume apsilankę užsiėmimuose prieš pusę metų, kai pradėjome planuoti vestuves, būtume sutaupę labai daug laiko ir pinigų“, – sakė Tomas.
„Vestuves planuoju pati, po apsilankymo akademijoje daug aiškiau, kaip viskas turi būti, ir akivaizdu, kad darbų laukia dar daug“, – juokėsi Lina.

 Nuoširdūs patarimai būsimiems jaunavedžiams:

Atkreipkite dėmėsį į detales

Violeta Masteikienė sako: „Kai pasakojate apie šaunias vestuves, kuriose teko būti, atsimenate detales.
Planuodami savąsias skirtkite dėmesio tam, tačiau nepamirškite visumos. Vestuvės – ne šiaip eilinė šventė, tai naujo gyvenimo etapo pradžia.
Mėgaukitės ta diena: apeigomis, palinkėjimais, visais įmanomais būsimo gero gyvenimo pradžia, o organizacinius rūpesčius palikite profesionalams.“
 
 

Taupote vyriško kostiumo sąskaita?

Dizainerė Julija Janulaitytė (Žilėnienė) pataria: „Vestuvės – dienos šventė, todėl ir vyro, ir moters apranga turėtų būti šviesi. Jei lėšos verčia taupyti ir taupoma vyriško kostiumo sąskaita, „išgelbės“ skoningai parinkta ar pasiūta liemenė, kaklaskarė ar aksesuarai, pvz., sąsagos.“

Sakykite laiką su rezervu

Julija Jačėnaitė, atlikėja, muzikantė, pataria: „Kai tariatės su atlikėjais, kiek laiko užtruks programa, geriau sakykite laiką su valandos ar pusvalandžio rezervu, nes populiarūs atlikėjai gali būti suplanavę pasirodymus keliose vietose ir negalės keisti planų, jei jūsų programa užsitęstų.“

Gražiausios nuotraukos - natūralios

Fotografė Oksana Točickaja sako: „Pačios gražiausios nuotraukos tos, kuriose esate natūralūs. Kompozicijų fotostudijoje ar gamtoje mados labai greitai keičiasi. Gali būti, kad tokios vestuvių fotografijos po kelerių metų jums bus labai juokingos. Juk labai keista dabar būtų žiūrėti į nuoširdžiai sukomponuotą nuotrauką – jaunavedžių pora prie jūros, laikantys saulę delnuose?

Gėlės sukuria šventiškumą

„Vestuvių stalą puošti būtina. Jei iš pradžių papuoštas ir pilnas vaišių stalas atrodo šventiškas ir gražus, tai po pirmos puotos valandos jis tampa tiesiog... įprastu vaišių stalu. Gėlės padeda išlaikyti šventiškumą ir estetiką“ - sako floristė Audronė Burbulienė.

Apie dangaus žibintus

„Dabar labai populiarūs dangaus žibintai. Tačiau siekiant norimo efekto, pamirštama apie saugumą. Žibintų negalima leisti esant stipresniam nei 3 m/s vėjui. Juos būtina išsibandyti prieš leidžiant, o jei planuojamas masinis leidimas, geriausia, kad būtų už tai atsakingas žmogus, įvertinantis oro sąlygas, patariantis, kaip teisingai uždegti ir paleisti žibintą. Fejerverkai – garantuostas šventinis akcentas, bet kokiu oru“ - sako pirotechnikos ekspertė Asta Kazlauskienė.

Saldų maistą derinti su rūgščiu vynu

„Vienas is patarimų derinat vynus su maistu – vynas visuomet turi būti aktyvesnio skonio nei maistas. Kita taisyklė – kontrastų principas: saldų maistą derinti su rūgščiu vynu, o sūrius patiekalus, pvz., palėsinį sūri, derinti su saldžiu vynu“ - pataria vynų žinovas Vaidotas Burbulis.
Nuotraukos Ramūno Masteikos ir www.okto.lt
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2010-06-12 21:06
Monika
Buve tuose kursuose, papasakokite daugiau. Mmm?
O sutarteles kokias ar rode? dabar kaip tik su fotografu deriname sutarti ir tiek visko ten prirasyta.....kad galva sukasi :) noretusi rimto patarimo
2010-06-11 23:03
Kukuska
Ka dar tokio sake kursuose, del ko buvo verta eiti?
2010-06-11 16:15
Gusta
labai gaila, kad neteko pabuvoti siuose kursuose.
2010-06-10 16:32
Asta
idomiai cia. gal ir reikes pabandyti mums su brnagiuoju. tik kaip cia jam uzsiminti apie tai???