SPALVOTŲ VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS

Prieš daugelį metų škotų karalienė Marija Stiuart savo vestuvių dieną pasirodė balta vestuvine suknele ir būtent po šio įvykio balta vestuvinė suknelė tapo tradicija ir nekaltumo bei grynumo simboliu.

Balta ar spalvota vestuvinė suknelė?

Rinkdamosios vestuvines sukneles nuotakos tendencingai žiūrinėja baltos spalvos apdarus, nors šiuo metu baltas nuotakos drabužis nėra būtinas.
Skirtumas tarp baltos spalvos suknelių yra šios spalvos atspalviai: suknelė gali būti ryškiai balta ar pieno, grietinėlės, dramblio kaulo baltumo.
Vis dažniau matome, kad merginos renkasi persiko, šampano, dramblio kaulo ar pieno spalvos vestuvines sukneles.
Mažai kas stebisi, jei nuotakos suknelė yra puošta kokia nors spalvota detalė ar netgi visa suknelė yra ne baltos spalvos, nors prieš 10–20 metų tai būtų sukėlę pašaipą ir pasmerkimą.
Šiuo metu nuotakos mielai renkasi tokius vestuvinių suknelių spalvų variantus kaip balta ir ruda, balta ir tamsi aukso spalva, sidabro ir platinos spalva.

 

 

 

Į ką reikia atsižvelgti renkantis vestuvinės suknelės spalvą?

Kai kurie ekspertai, psichologai vestuvinės suknelės spalvą siūlo rinktis pagal metų laiką, kurį gimė jaunoji, taip pritraukiama harmonija su gamta bei pasisemiama teigiamos energijos vestuvių dieną.

Derinkime pagal metų laikus

Žiemą gimusiai nuotakai tinka balta, balkšvai rožinė, pilkai ar baltai sidabrinė spalvos. Pavasaris – prisotintas baltos, abrikosinės, aukso spalvų. Vasarą gimusiai nuotakai tiks pieno baltumo, baltai rožinė, žalsvai balta vestuvinė suknelė. Rudenį gimusi nuotaka galėtų vilkėti dramblio kaulo, abrikoso ar kremo spalvos suknelę.

Jei šventė antra - ar tinka balta?

Kai manęs paklausia, kokią vestuvinę suknelę rinktis tuokiantis antrą kartą (ar verta rinktis baltos spalvos suknelę?), aš visada atsakau – VERTA! Juk balta spalva reiškia ne tik nekaltumą, jaunystę, bet ir grynumą, šviežumą, todėl ši spalva tinka visoms nuotakoms, nesvarbu, kiek jai metų ir kelintą kartą ji teka. Tokią ypatingą progą apsirengti baltos spalvos suknelę būtina. (P.S. Jau kalbėjome apie baltas sukneles antrosioms vestuvėms - straipsnis).

Vestuvinės suknelės spalva pagal charakterį

Manoma, kad pagal pasirinktą suknelės spalvą, galima nemažai pasakyti apie nuotakos charakterį.
Meilė rožinei spalvai rodo, kad asmenybė yra jautri, rami, užjaučianti. Apsirengusi šios spalvos suknele jausitės moteriška. Mėlyna spalva suteiks jums ramybę, galimybę taktiškai kalbėti, elgtis santūriau – tai pagelbės bendraujant su svečiais.
Jeigu renkantis vestuvinę suknelę, tavo žvilgsnis pakrypo link raudonos spalvos, prisimink, kad ši spalva spinduliuoja energiją ir meilę. Tai reiškia, kad visą vakarą būsi energinga, aktyvi ir pasitikinti savimi. Jeigu iš prigimties esi energinga, greitai įsiplieski, patariu raudonos spalvos suknelės nesirinkti, kitaip vestuvėse gali būti skandalų.
Turkio spalvos suknelė apsaugos jus nuo piktų akių. Apsirengusi turkio spalvos suknelę jausitės rami. Neveltui senovės romėnai ir graikai nešiojo turkio spalvos akmenį, kuris juos apsaugodavo nuo „piktos akies“.
Nuotaka, išsirinkusi žalios spalvos vestuvinę suknelę ar suknelę papildžiusi žalios spalvos detalėmis, aksesuarais, yra stiprios valios. Žalios spalvos suknelė rodo aukštą savivertę, stiprią asmenybę.
Nuotaka, vilkinti geltonos spalvos vestuvinį apdarą linkusi į pokyčius. Ji yra nepastovi, nekantri, choleriška asmenybė.
Reta nuotaka nusprendžia pirkti ametisto ar levandų (alyvinės) spalvos vestuvinę suknelę, nes ši spalva yra pakankamai sudėtinga bei išraiškinga, todėl daugumą ji gąsdina. Vis dėlto jūs būsite labai maloniai nustebinta, kokį poveikį ši spalva daro aplinkiniams. Šios spalvos drabužiai atrodo didingai. Prisiminkime viduramžių epochą, kurioje karaliai dėvėjo panašių spalvų apdarus. Alyvinės spalvos suknelė atskleis jūsų kūrybingumą ir atpalaiduos jus.
Dramblio kaulo, šampano ar kreminės spalvos sukneles dažnai renkasi įžymybės. Šios spalvos padės jums susikaupti ir įkvėps naujoms idėjoms. Aplinkiniams atrodysite draugiška ir įkvėpsite pasitikėjimą.
Vestuvinės suknelės spalvos pasirinkimas yra kiekvienos nuotakos fantazijos vaisius. Juk ši šventė skirta būtent jai, ir tik ji turi nuspręsti, kokią suknelę dėvės pačią gražiausią, ypatingą ir vienintelę dieną savo gyvenime.
Būkite laimingos!
Spalvotų suknelių galerija ApieVestuves.lt Facebook puslapyje.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2010-08-12 20:02
Sima
Jau siais laikais gal niekas infarkto negautu pamate nuotaka spalvota suknele, bet va pries 10 metu...!!! :)
2010-06-12 21:05
Greta
:) man tai nieko tokio butu ir juoda suknele :) ka jus manot? :)
2010-06-11 23:02
Piene
Labai grazu kai nuotaos suknele turi spalvotus akcentus. Bet tokios spalvos, kokios spalvos pamergiu suknytes. Esu macius toki variantas kaip sakau, na nerealiai atroso, liux:)
2010-06-11 16:29
Laura
Mociute mano istekejo su balta suknele, mama istekejo su balta, as irgi zadu teketi tik su balta suknele:)
2010-06-11 16:24
Siga
O man nelabai tos spalvoto, ypac su juodais elementais tai isvis nepatinka. Man balta graziausia.
2010-06-11 16:02
Augusta
As jau nuo senai svajoju, kad mano suknele vestuviu bus sviesiai zalia:)
2010-06-10 16:32
Toma
super sukneliu galerija facebook, man tik ta zalia nelabai:(