Kaip pasidaryti CHROME efekto manikiūrą (video pamoka)


KETVIRTAS MEILĖS IR LAIMĖS MĖNUO

Šiandien ApieVestuves.lt komanda skaičiuoja ketvirtą mėnesį. Džiaugiamės, nes turime daug nuolatinių ir augančių skaitytojų būrį. Su jumis kartu mums labai gera kurti, skaityti, dalintis ir bendrauti.

Ačiū Jums, mielieji

Dėkojame jums visiems už aktyvumą, laiškus mums ir mūsų ekspertams. Kiekvienas Jūsų laiškas - tai didelė motyvacija mums. Smagu kas rytą atsidaryti elektroninio pašto dėžutę ir ten rasti Jūsų laiškus.

Ačiū ekspertams

Nuoširdus ačiū ApieVestuves.lt ekspertams. Jie kiekvieną savaitę stengiasi, kad Jūs apie vestuves žinotumėte viską, kas naujausia, įdomiausia ir tik Jums reikalingiausia. Šilti linkėjimai visiems, kurie skaito ir dalinasi savo patirtimis.
ApieVestuves.lt komanda visad nuoširdžiai jums dirba. Kartais būna ir taip, kad iliustracijas vienam ar kitam tekstui renkame kelias valandas. Vis norisi, kad kiekvienas straipsnis būtų šiltas ir jaukus, kad kiekvienas perskaitęs pajustų jį rašusio žmogaus meilę ir atsidavimą savo darbui, patirtį ir norą bendrauti. Darbai kalba geriau nei žodžiai. Yra dar daug žmonių, kuriems norime ištarti nuoširdų AČIŪ!

Saugokime nuostabius momentus

 
Mylėkime ir svajokime kartu dar mažiausiai tris mėnesius. Juk vasara kvepia ne tik braškėmis, bet ir vestuvėmis :)
Labanakt
Nuoširdžiai,
Simona ir Mindaugas
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai