KONKURSAS: RENT BOUTIQUE IEŠKO STILINGŲ VESTUVIŲ VIEŠNIŲ


PASAKYKITE AČIŪ

Pirmas vestuvinis šokis jau sušoktas, svečiai išlydėti, pakuojate dovanas, džiaugiatės nuostabiomis nuotraukomis, vestuviniais palinkėjimais ir dalijatės emocijomis su buvusiais kartu šventės dieną. Kaip padėkoti kiekvienam asmeniškai? Skambinti? Gal elektroniniu paštu? Atsikvėpkite, tam turite šiek tiek daugiau laiko... Juk nebereikia rūpintis vestuviniais bateliais ar puokšte.

Padėkos kortelė / atvirukas vestuvių svečiams

Taigi prabėgus visiems rūpesčiams, kibkite į darbus. Tik per ilgai neuždelskite, tai derėtų padaryti praėjus 1,5, daugiausia 3 savaitėms po vestuvių šventės. Žinoma, galite tam pasiruošti ir iš anksto – rūpindamiesi kvietimais, pasirūpinkite ir to paties dizaino padėkos kortelėmis. Galite numatyti ir tekstuką, tačiau būtinai turėtumėte palikti vietos asmeniškam pasisakymui.
Dažnai iškyla klausimas, ką ir kaip turėtume parašyti. Popieriuje parašyta padėka yra reikšmingesnė. Gautus padėkos laiškelius galima skaityti daugybę kartų ir saugoti prie jaunųjų vestuvinės nuotraukos. Būkite iškalbingi, gal net saldūs, nuoširdūs ir, žinoma, būtinai interpretuokite. Šiltai ir jaukiai atrodo ranka kaligrafiškai užrašytas padėkos atvirukas. Jis tarsi sako, jog jaunieji galvoja apie kiekvieną svečią. Kad sustiprintumėte perteikiamas emocijas, pradėdami rašyti sutelkite dėmesį į ta žmogų, kuriam rašote: „Matydami Jus savo šventėje..“ ir pan. Taip pat svarbu padėkoti už gautas dovanas. Jei gavote buitinių daiktų šeimyninio gyvenimo pradžiai, subtiliai, galite ir komiškai, interpretuokite, kaip jie Jums spėjo pasitarnauti. Tikriausiai įprasta, kad dažniausiai vestuvinės dovanos yra pakuojamos į vokelius. Papasakokite trumpai kiekvienam, ką už juos įsigijote, kaip visa tai vertinate. O jei mėgavotės povestuvine kelione, paatviraukite, kaip romantiškai kopinėjote medų. Taip pat nepamirškite tų, kurie prisidėjo prie sveikinimų, bet nebuvo su Jumis būtent tą dieną. Padėkokite ir Jiems už nuoširdžius linkėjimus.

Padėka tėveliams

Ypač svarbu padėkoti tiems, kurie padėjo Jums organizuoti šventę. O kas Jus palaikė ne tik tuomet, kai atėjo lauktoji diena, bet ir ilgus metus ruošė jai? Tėvai prisideda planuojant vestuves, priimant sprendimus, padeda numalšinti priešvestuvinį jaudulį. Būtent jie mus augino, puoselėjo ir kruopščiai ruošė šeimyniniam gyvenimui. Subtilia ir prasminga dovana galite padėkoti tėvams pačios šventės metu. Šis gražus gestas gali būti viena iš šventės dalių.
Iškart kyla klausimas, ką dovanoti. Jau beveik tradicija tapo elegantiški rėmeliai su jaunųjų nuotraukomis. Išsirinkę tam tikro stiliaus rėmelį (http://www.elstera.lt/index.php/pageid/790) galite pritaikyti ir savo nuotraukas. Nepamirškite ir savo senelių ar mylimų krikšto tėvų. Jie juk taip pat rūpinosi Jūsų gerove.
Mylimiesiems ištarkite gražius žodžius retro stiliumi – į sendintą rankų darbo popierių susukite nuoširdžiausius ir prasmingiausius padėkos žodžius. Visa tai užtvirtinkite nuo senų laikų geru tonu laikomu vaškiniu antspaudu. Beveik tas pats, kaip keliauti laiko mašina.
Po vestuvių, kad praėjusios šventės romantiškiausios akimirkos neliktų užmaršty, tėveliams, seneliams ir artimiesiems padovanokite savo šventės kompaktinį diską. Galite jį supakuoti į personalizuotą dėklą, kurį apipavidalinsite savo vestuvių nuotrauka. Tokia dovanėlė yra puiki išeitis, jei artimas žmogus nebuvo Jūsų šventėje – galite jam leisti pasijusti, tarsi būtų dalyvavęs joje.

Pabaigai

Siekiantys tobulumo, nesustokite ties išsiųstu kvietimu, nes savo vestuvėms tašką padėsite tik parašę nuoširdžius padėkos žodžius. Gautas asmeninis padėkos laiškelis su Jūsų vestuvių nuotrauka artimąjį nejučia privers vėl gyventi Jūsų šventės nuotaikomis. O gerų emocijų niekada nebūna per daug.
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2010-06-21 18:59
Lapas
as tai nepriemu to kaip reklama, viso straipsnio, juk nera persama, kad butent sia paslauga darykit tokioj ar tokioj imoneje. as tiesiog priemu straipsni kaip geru ideju masinima:) gali "pasivogt" gera ideja ir ja atlikti bet kur:)
2010-06-19 09:57
Olia
Reklamistai
2010-06-18 12:20
Linna
Pritariu, galerija labai ispudinga:))) Ir seip idejos geros.
2010-06-18 11:35
Ginta
fainos idejos. Man patinka :) ypac fotkes :) jos straipsniai man faini, nes dideles galerijos,yra i ka akis paganyti :)