Pasidaryk pats: popierinė gėlė


KAIP IŠSAUGOTI VESTUVINĘ SUKNELĘ ŠVARIĄ BET KOKIU ORU?

Vasaros pradžioje mamytė gamta dažnai mus džiugina gražia ir šilta saule, bet paskutiniu metu dažnokai liūdina stipriu lietumi, vėju, šaltu oru. O dar liūdniau, jei vestuvių dieną gamta mums iškrėtė tokį visai nejuokingą pokštą su lietučiu. Žinoma, visada patariame pasidomėti, kokie orai numatomi prieš vestuves, bet nevisada ir sinoptikai tiksliai nusako, ką mums žada gamta. Tad kaip tokią dieną išlaikyti švarią baltą vestuvinę suknelę? Juk kiekviena nuotaka šią dieną nori būti nepriekaištingai graži.

Kaip išsaugoti vestuvinę suknelę švarią bet kokiu oru?

 

Trumpa vestuvinė suknelė – švari vestuvinė suknelė

Suknelės trumpumą kiekviena nuotaka renkasi savo nuožiūra. Žinoma, dažniausiai renkamasi sunkeles iki kelių arba žemiau kelių, per pusę blauzdos. Tokio ilgio vestuvinė suknelė bus puikiai apsaugota nuo lietaus ir purvo. Taip pat galima rinktis suknelę „transformerį“ (apie trumpas sukneles daugiau paskaityti galite straipsnyje „Trumpa vestuvinė suknelė“) arba dvi sukneles – vieną pasivaikščiojimams, kitą šventei.

Vestuvinė suknelė: vienas korsetas ir du sijonai

Jeigu jūs visada svajojote apie ilgą suknelę, bet bijote, kad ją galite sutepti ar suplėšyti vaikščiodamos ar šokdamos, patariu rinktis dviejų dalių suknelę: korseto ir sijono, kurių galite paprašyti dviejų. Salonuose dažnai siūlo siuvimo paslaugas, tad šiuo atveju galima drąsiai prašyti, kad pasiūtų antrą sijoną. Nebūtina, kad abu sijonai būtų panašūs vienas į kitą.
Sijoną, kurį dėvėsite eidama pasivaikščioti, rinkitės iš patvaresnių medžiagų (ypač tinka sintetiniai audiniai – jie gražūs, čežantys ir nesugeria vandens ar purvo), kad užklupus lietui galėtumėte drąsiai bėgti per balas.
Na, o pakeisti išteptą sijoną galėsite atvykusios į šventės vietą, kur švarųjį turėtumėte atsivežti iš anksto.
Toks vestuvinės suknelės variantas tiks beveik visoms nuotakoms, norinčioms visuomet atrodyti nepriekaištingai.

Vestuvinis pasivaikščiojimas uždaroje patalpoje

Pasivaikščiojimas, fotosesija po vestuvinės ceremonijos – neatskiriama dalis vestuvių dieną. Ir kas pasakė, kad gražios nuotraukos būna tik lauke? Kai lyja, manau, ne tik jaunajai yra maloniau vaikščioti kur sausa ir švaru...
Variantų, kur galima pasivaikščioti ir nusifotografuoti po stogu, manau, kiekviename mieste apstu. Galima nueiti į muziejų ar paveikslų galeriją (tik prisiminkite apmokėti leidimą fotografuoti), į prekybos centrą, kuriame yra fontanas, panoraminis liftas, eskalatorius – viskas priklauso nuo jaunųjų ir, žinoma, fotografo fantazijos.
Juk tą dieną galite nuvykti į tas vietas, kuriose lankėtės draugystės pradžioje, pavyzdžiui, kavinukė, kurioje pirmą kartą gėrėte kavą. Arba tiesiog apsilankyti jaukiame, vestuvinėms nuotraukoms tinkančiame restorane.
Žinoma, tokiems pasivaikščiojimams vietas apgalvokite iš anksto ir geriausia kartu su fotografu. Be to, nepamirškite, kad tam tikrais atvejais reikia iš anksto pasirūpinti leidimu fotografuoti.

Pasirūpinkite vestuviniais aksesuarais

Blogu oru labiausiai kenčia pėdkelnės ir bateliai. Mažiausiai reikia dar vienos poros pėdkelnių ir valymo priemonės batams. Tobula, jei įmanoma pasivaikščiojimams turėti kitus batus (pavyzdžiui, iš anksto žinodamos, kad gali lyti, pasirūpinkite spalvingais botais). Na, ir, žinoma, tokiu atveju patartina turėti gražų skėtį, kuris ne tik apsaugos nuo užklupusio lietaus, bet ir papuoš nuotraukose.
Atsargines pėdkelnes ir batelius patartina turėti bet kokiu oru.

Nedideli nemalonumai vestuvių dieną

Maža dėmelė (ar netgi didelė) purvo ar šampano ant vestuvinės suknelės dar nė vienai nuotakai nesutrukdė ištekėti. Prisiminkite, kad ir kokios oro sąlygos bebūtų, jūs jų pakeisti negalite, tuo labiau nuspėti prieš mėnesį. Todėl nusiminti dėl oro sąlygų ar pasekmių ant drabužių tikrai neverta. Vestuvės – įspūdingiausia ir nepakartojama šventė jūsų gyvenime, todėl tokios smulkmenos kaip lietus negali sugadinti nuotaikos. Juo labiau kad lietus vestuvių dieną simbolizuoja laimingą ir turtingą šeimyninį gyvenimą.
Būkite laimingos!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2011-01-13 15:05
Neringa
Mano vestuves vyko rudeni, labai stipriai lijo, suknele buvo ilga be jokiu "transformeriu" ar atsarginiu sijonu. Po pasivaiksciojimu ji buvo apie 20 cm nuo zemes purvina, bet tai nesugadino nuotaikos... Juk tuokiames ne del sukneliu!! Svarbiausia dziaugtis diena su mylimu zmogumi!!
Taigi nenusiminkite, savo vestuviu diena uz lango pamaciusios lietu... Bukit laimingos ;)
2010-08-01 23:07
Ginte
Suknele - transformeris!!! Jega :DDDD
2010-06-21 19:19
saule
Kai pamaciau saidn dangu tai galvhojau apsivergsiu, jeigu toks oras bus per mano vestuves, jos jau ateinanti pnektad. bet gal pageres, laikau spygas:)))) straipsnis aptiko, ypac ideja del antro sijono..
2010-06-21 10:29
Greta
geri patarimai :) man patiko suknele su dviem dalim :) maciau piekautaites suknele transformeri :) diena vaikstai su ilga, vakare su trumpa :) kur paslaptis? sijona nusegi ir tiek :) sauunu :)