Patarimai planuojantiems vestuves 2012 m.


STEIGIAMAS NUOTAKŲ KLUBAS!

„Nuotakų klubas“ susikūrė tam, kad suburtų visas Lietuvos nuotakas ir padėtų joms sunkiu, bet mielu vestuvių planavimo laikotarpiu. Dauguma nuotakų planuodamos šią svarbią šventę dažnai pasijunta vienišos, neturinčios su kuo pasitarti, o galbūt jau įkyrėjusios savo mamai, sesei ar draugėms. „Nuotakų klube“ būsimos nuotakos atras bendraminčių ir pagalbininkių, kurios pateiks profesionalių patarimų vestuvių šventės planavimo klausimais. Svarbiausia, kad tai Jums nieko nekainuos. Mes susikūrėme tam, kad padėtume Jums, mielos nuotakos!

Apie ką mes čia?

„Nuotakų klubo“ tikslas – palaikyti, įkvėpti, ugdyti visas būsimas nuotakas ir patenkinti jų poreikį bendrauti ne tik vestuvių planavimo, bet ir šeimyninio gyvenimo, buities ir kitais rūpimais klausimais.
„Nuotakų klubas“ skirtas visoms, besiruošiančioms tekėti moterims, nepriklausomai nuo amžiaus, turimų vaikų skaičiaus, išsilavinimo, religijos, vestuvių datos (ji gali būti ir po kelių metų) ir kitų dalykų. Pas mus laukiamos visos būsimos žmonos!
„Nuotakų klubas“ planuoja rinktis kiekvieną savaitę, ketvirtadieniais, nuo 19 val. adresu: A. Domaševičiaus g. 5, Vilniuje (už Muzikos akademijos).
Į susitikimus nuolat kviesimės įvairių sričių specialistų, galinčių pagelbėti Jums ne tik vestuvių planavimo, bet ir kitais rūpimais klausimais.
„Nuotakų klubas“ – socialinė Caprice Boutique  ir Linksmadieniai.lt iniciatyva. Visoms nuotakoms jis yra nemokamas.
Brangios nuotakos, jeigu norite lankyti nuotakų klubą, registruokitės el. paštu info@caprice-boutique.lt iki birželio 27 dienos. Pirmasis „Nuotakų klubo“ susitikimas įvyks liepos 1 dieną, 19 valandą.
Daugiau informacijos apie „Nuotakų klubą“ tinklalapiuose: www.caprice-boutique.lt ir www.linksmadieniai.lt.
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2010-06-23 15:36
Renata
Nuotakos drauge, atskirkime 2 dalykus: mokymus uz pinigus ir nemokama dalinimasi patirtimi. Tai 2 skirtingi dalykai, ka cia kopijuoti?
2010-06-22 17:17
Nuotakos drauge
Ajajai kaip negrazu kopijuoti :)
2010-06-22 16:45
Elena
Klaipėdietėms ir visoms Lietuvos nuotakoms siūlau registruotis nurodytu el.paštu. Mes padėsime Jums pasiruošti vestuvėms ir nebūnant Vilniuje. Visa informacija bus talpinama www.facebook.com tinklalapyje, Nuotaku klubo blog'e www.nuotakuklubas.blogspot.com ir siunčiame el.paštu. Tad laukiame būsimų nuotakų :)
2010-06-22 16:36
Vilma
ech tolokai is Klaipedos i Vilniu vaziuoti.... :(
2010-06-22 15:42
Elena
Ideja apie Jaunikiu kluba taip pat jau vystoma ir neuzilgo pasieks jus :) sekite naujienas :)
2010-06-22 15:12
greta
geras. ka tik raset apie nuotakos akademija :) dbr nuotaku klubas :)
o kodel nera jaunikiu klubo?