Vestuvių ryto laiškai nuotakai


PIGIOS IR BRANGIOS STALO KORTELĖS

Foto: R. Steponavičius www.fotor.lt
Ant šventinio stalo padėtas mažas, subtilus popieriaus lapelis su vardu - nejaugi jo buvimas arba nebuvimas gali daryti įtaką vestuvių nuotaikai?

Užkirskite kelią neigiamam scenarijui

Pabandykite prisiminti visas vestuves, kuriose teko dalyvauti. Jeigu vestuvių sąrašas ne toks jau ir ilgas, tuomet – jubiliejus, gimtadienius ir visokias kitokias šventes, į kurias susirenka ne tik jaunimas, bet ir vyresnio amžiaus, skirtingo charakterio žmonės. Pabandėme prisiminti ir mes. Taigi sudarėme blogybių, kurios neišvengiamos, kai nėra stalo kortelių su svečių vardais, TOP3:
1. Jauni svečiai atsisėda šalia jaunų, vyresnio amžiaus žmonės – šalia bendraamžių arba iki šventės bendravusieji renkasi vietas arčiau pažįstamų, šventės metu į savo ratą sunkiau „įsileidžia“ naujus narius (kelių tarpusavyje nebendraujančių grupių grėsmė).
2. Natūralu, kad kiekvienoje kompanijoje yra tų žmonių, kurie „užveda“, ir tų, kurie turi būti „užvedami“. Jeigu taip nutiks, kad viename stalo gale sėdės vienos grupės atstovai, o kitame – kitos, tuomet linksmos šventės ir gerų nuotraukų nesitikėkite (nebent žiūrėsite tik į besilinksminančiuosius, o fotografas fotografuos taip pat tik juos...).
3. Pusbrolio draugės kaimynė užima pačią garbingiausią vietą, o tie, kuriems iš tiesų derėtų ten sėdėti, būna įsprausti kur nors į kampą.

Pigiausia – gaminti pačiam 

Pasigaminti stalo korteles yra tikrai paprasta. Jūs jas galite atsispausdinti patys: vieno A4 formato kokybiško popieriaus kainuoja apie 2 Lt (jo galima įsigyti specializuotose popieriumi prekiaujančiose parduotuvėse, kurių kontaktus nesunkiai rasite internete). Iš šio lapo jūs galite iškirpti dvylika 4x7 cm neperlenkiamų kortelių arba dvigubai mažiau perlenkiamų. Žinoma, šis skaičius priklauso nuo kortelių dydžio. Ant tokių savo rankų darbo stalo kortelių Jūs galite užrišti kaspinėlį, priklijuoti nedidelę detalę, pvz., plunksną, smilgą ir pan. (visa tai galima arba nusipirkti siuvimo reikmenų parduotuvėse, floristikos salonuose, įvairių smulkmenų parduotuvėse, arba tiesiog prisirinkti miške, paupy ir t. t.). Tačiau besiskundžiantiesiems kruopštumo, fantazijos, meno suvokimo stoka arba neturintiesiems laiko šio būdo nesiūlome...

Dekoruotos kortelės – brangesnės 

Korteles galima atspausdinti ir spaustuvėje (kontaktus nesunkiai rasite internete). Tuomet teks sumokėti maždaug 40 Lt už maketavimą. Atspausdintos spaustuvėje kortelės gali būti unikalios: su Jūsų pasirinktais motyvais, tačiau be įvairių detalių, tokių kaip kaspinėliai, kriauklės, plunksnos ir pan. Skaičiuojant spausdinimo, popieriaus ir visas kitas spaustuvės išlaidas, viena kortelė gali kainuoti apie 2 Lt. Suma gali būti mažesnė, jeigu toje pačioje spaustuvėje užsisakysite ir kvietimus arba jeigu popierius bus ne toks kokybiškas. Kortelių užsakymo pagaminimo terminas priklauso nuo suderinto maketo laiko. Maketas užsakovui dažniausiai atsiunčiamas per 2–4 dienas. Korteles galima įsigyti ir kvietimais, stalo kortelių prekyba užsiimančiose įmonėse. Jose už standartines (be paveiksliukų, nuotraukų) korteles prašoma nuo 1 Lt. Kai suma viršija 1 Lt, galima tikėtis, kad kortelė bus su kaspinėliu ar kitokia dekoro detale.

Raskite geriausią variantą  

Korteles, ant kurių bus parašytas toje vietoje sėdinčio asmens vardas, siūloma derinti prie kvietimo: rinktis tokį patį popierių, tokias pat arba panašias detales, ornamentus, paveikslėlius. Mąstydami, kaip vestuvių dieną tos kortelės turėtų būti sudėliotos, nupieškite stalą, atsakingai įsivaizdavę visus įmanomus variantus – išsirinkite geriausią. Tuomet Jūsų šventė nepasižymės blogybių, kurios neišvengiamos, kai nėra stalo kortelių, TOP3...
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2010-04-02 19:51
tapati
labai grazi ideja gryne :)
2010-03-21 14:16
Gryne
Mano planuose stalo korteles bus tokios: balta lekste, ant jos balta servetele, padetas rugiu kuokstelis, suristas pakulu raisteliu, prie kurio kortele prisegta.
2010-03-17 14:07
Lina
Jeigu biudzetas leidzia neskaiciuoti pinigeliu tai aisku, grazu ir svarovskiais dekoruotos korteles:) Nors man atrodo grazu ir i obuoli ismeigtos:) Bet esme, kad siais laikais jau niekaip neishsiverciam be stalo korteliu.
2010-03-16 15:12
Ausra
As pabandysiu stalo korteles pasidaryti pati, tikiuosi bus grazu :)
2010-03-02 18:17
Paukstukas
O man nesvarbu ar pigios ar brangios stalo korteles. Svarbu grazios ir originalios.
2010-02-17 13:36
As
Korteles padeda, bet reikia labai gerai apgalvoti ka sodinti prie ko ir tt.. tarkim dede Valius susipykes su teta Liucija, tai jau tikrai ju kartu nereik sodinti. Jei korteliu nebus visi suses kas kaip nores.
as per vienas vestuves(kadangi dalyvavau viena) buvau pasodinta prie jaunikio mociutes, tai visa vakara klausiau pasakojimu apie jos megstamus serijalus....