Idėja vestuvėms: Prosecco baras ant ratų (video)


MEILĖS ISTORIJA VIDURAMŽIŲ PILYJE

Susipažinkime: Audronė ir Giedrius Armonavičiai – „Sofijos rezidencijos“ ir ApieVestuves.lt rengto konkurso nugalėtojai ir laiminga šeima, kuri vis dar gyvena vestuvių nuotaikomis ir aktyviai seka visas naujienas, susijusias su vestuvėmis. Kas žino, gal atnaujindami santuokos įžadus jie surengs antras vestuves. Juk kasdien randama tiek gražių idėjų.

Dalyvauti konkurse ar ne?

„Pamatę konkursą tą pačia akimirką nusprendėme dalyvauti. Nors loterijose ir nelabai sekasi, tačiau surizikavome ir labai stengėmės laimėti, nes... Prisipažinsime, labai norėjome šio prizo.“ - džiaugiasi pora.

Svaigi laimės akimirka

„Sužinoję, kad laimėjome, tą pačią dieną užsiregistravome viešbutyje. Tai padarėme ne šiaip sau, o dėl to, kad buvo puiki galimybė paminėti svarbias sukaktis ir pasiekimus: trejų metų, praleistų kartu, šventę, pirmųjų vestuvių metinių ir mokslų baigimo. Daug progų vienu metu.“ - sako Audronė.

Papasakokite, kaip atrodė Jūsų meilės diena Birštone?

„Iki vakarienės ir fotosesijos turėjome begalę laiko, nes atvykome gan anksti. Todėl iškeliavome apžiūrėti Birštono. Miestelis nustebino tvarka ir ramybe. Iki tol Birštone neteko lankytis, tad tikrai buvo ką pamatyti ir apžiūrėti.“ - sako Giedrius.

O vakare?..

„Mums labai patiko ir vis dar patinka laimėtas prizas (juokiasi – aut. past.). Registratūroje pasitiko miela administratorė, kuria vėliau visada matydavome besišypsančią. Visi darbuotojai vilkėjo senoviškus drabužius. Pasakysime nuoširdžiai, mums labai patiko aptarnavimas ir rūpestingumas, į visus mums kilusius klausimus buvo atsakyta.“ - džiaugiasi pora.

Jie jautėsi tarsi karaliai...

„Mūsų rūmai – kambarys – nebuvo dideli, bet įrengti tikrai gražiai ir senoviškai. Užsiregistravę ir apžiūrėję kambarį nuėjome išsirinkti aprangos, kurią vėliau vilkėjome per iškilmingą viduramžių puotą – vakarienę ir fotosesiją. Aprangos pasirinkimas didelis, todėl tikrai turėjome iš ko rinktis. Kiekviena moteris norėtų tokios spintos. Visi drabužiai nuostabūs, atspindintys viduramžius. Mums jie labai tiko (juokiasi – aut. past.). Šiame viešbutyje kiekvienas bent trumpam gali tapti karaliumi ir karaliene.“ - pasakoja Giedrius.

O visą dieną negalėjome patikėti tuo, kas vyksta...

„Persirengę teminiais drabužiais ir sulaukę fotografo, leidomės į viduramžių kelionę. Labai džiaugėmės, kad oras pasitaikė geras, todėl turėjome galimybę pozuoti ir lauke, ir visuose rūmuose (viešbutyje – red. past.). Fotosesijos metu teko pajusti, ką reiškia vilkėti tokius drabužius, – buvo labai karšta (juokiasi – aut. past.)! Po fotosesijos vyko puota, kurios metu valgėme patiekalą, panašų į viduramžių puotų patiekalus. Buvo smagu pasijusti didikų kailyje. Viskas labai patiko, liko daug neišdildomų smagių akimirkų ir prisiminimų!“ - sako nugalėtojai.

Ačiū

„Norime visiems nuoširdžiai padėkoti, – sako pora. – Už šią dovaną pirmiausia turėtume dėkoti konkurso organizatoriams Apievestuves.lt ir „Sofijos rezidencijai“, savo draugams, kolegoms ir visiems, kuriems mūsų nuotrauka pasirodė gražiausia. Labai malonu buvo sulaukti tiek gerų komentarų!
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2010-07-02 01:11
romas
Perspeju jaunavedzius.mes pasidarem 'juvelyro stodijoj' vilniui basanaviciaus gatvej, tai db spjaudomes.. pasirodo i kaina tariantis neitraukia 10 proc. darbu nuostolio. atnesem auksa, sutarem kaina, padare ziedus, o paskui - keleta simtiniu primokekit mielieji. Apskust norejom net teisetvarkai..
2010-07-01 13:05
osva
kokia grazi pora:) atrodo, kad smagiai laika praleido:)
2010-06-30 12:56
Samanta
Birstonas tikrailabai mielas,siltas,svarusir tvarkingas miestelis:)Nuvaziuoji ir pailsi.
2010-06-30 12:32
kuma
ech...kaip gaila, akd nelaimejo to konkurso...matau nugaletojai puikiai laika praleido
2010-06-30 12:16
Tina
kaip fainai, grazios nuotraukos:) labai idomus rubai..
2010-06-30 10:04
Greta
o saunuoliai jus :) sveikinu laimejus :) geras prizas. Noriu ir as laimeti ir savo brangiausia nustebinti :) kur dar konkursu?