Pasidaryk pats: popierinė gėlė


PUIKI KALBA VESTUVĖSE. TAI PAPRASTA!

Žmonių akys nukreiptos į jus, o jūs stovite lyg suakmenėjęs. Suprakaitavę delnai, širdis, rodos, tuoj iššoks iš krūtinės, balsas dreba, pila šaltas prakaitas. Ar teko atsidurti tokioje situacijoje? Klausiu ne apie pirmąjį susitikimą su savo svajonių vyru ar moterimi.

Pamąstykime apie viešą kalbėjimą, konkrečiau – kalbos sakymą vestuvėse

Dauguma žmonių, sužinoję, kad teks sakyti kalbą, labai nervinasi, kartais net puola į paniką. Nesibaiminkite ir perskaitykite mano patarimus.

Šeši paprasti žingsniai

  1. Gerai pagalvokite, ką norite pasakyti. Pasvarstykite, ką norėtumėte svečiams papasakoti apie savo draugę ir jos vyrą ar draugą ir jo žmoną ir kokios ateities norėtumėte jiems palinkėti.
  2. Atsisėskite ir surašykite viską. Tik nesineškite šių užrašų į vestuves! Užrašai tik padės jums atsiminti, ką norėjote pasakyti.
  3. Būkite atviri ir nuoširdūs. Nebijokite parodyti savo emocijų. Tai vienas geriausių jūsų draugų ar draugių, todėl nieko tokio, jei apsiverksite ar juoksitės balsu.
  4. Kalbėdami parodykite savo asmenybę. Tegul jūsų žodžiai atspindi jūsų charakterį ir nusako savijautą šią dieną.
  5. Repetuokite kalbą. Galite repetuoti prieš artimus žmones, su kuriais jaučiatės patogiai. Paprašykite jų sąžiningai išsakyti savo nuomonę apie jūsų kalbą.
  6. Kalbėkite trumpai! Jūsų kalba turėtų trukti iki 5 minučių. Ne ilgiau!

Puikios kalbos paslaptis

AUTORIUS
Pasakyti puikią kalbą vestuvėse tikrai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti. Jei jums iš tikrųjų svarbu, ką sakote, kalbėsite nuoširdžiai, išlaikysite publikos susidomėjimą. Lengviausia sakyti kalbą vestuvėse tiems žmonėms, kurie puikiai pažįsta jaunuosius ir žino visą jų meilės istoriją.

Apie ką kalbėti?

Pradėkite įdomiu atsiminimu iš kartu su jaunaisiais praleisto laiko. Tai gali būti sentimentalūs ar juokingi įvykiai, bet venkite liūdnų ar nemalonių istorijų. Atminkite, ne visa informacija tinka skirtingo amžiaus žmonėms! Prisiminkite laimingą jaunųjų pažinties istoriją. Papasakokite, kokios teigiamos įtakos ši pažintis turėjo jauniesiems ir kaip lėmė artimųjų (taip pat ir jūsų) gyvenimą. Baigdami kalbą nupasakokite, kaip jaučiatės dėl jų santuokos, ir palinkėkite sėkmingo vedybinio gyvenimo. Galite priminti, kad ir kas nutiktų tarp jų, jūs tikite, kad jie visada stengsis dėl vienas kito ir dėl savo santuokos.
Štai ir viskas! Jūs tai padarėte!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2010-07-27 19:44
samanta
su snekejimu viesai tikrai gali buti bedu...
2010-07-27 19:14
tapati
Aciu uz patarimus, bet man jie nepades nes turiu beprotiska baime sneketi viesai! cia tai beda.
2010-07-13 10:27
Gerda
man jau dabar galva sukasi nuo baimes sneketi viesai. O teks draugei rezti kalba uz visas drauges :(