Sandros sukurta ZOOMBOOK knyga vestuvių metinių proga (video)


MEDINĖMS GARBANOMS NE

Nuotakos labai dažnai vestuvių iškilmėms renkasi palaidų ar pusiau palaidų plaukų šukuosenas. Manau, tai bus madinga kiekvienais metais, ypač jei būsima nuotaka turi ilgus, išpuoselėtus plaukus. Beje, šiemet podiumų neapleidžia įvairios palaidų plaukų variacijos. Ypatingas dėmesys skiriamas plaukų tekstūrai, kuri turi išlikti natūrali, neperkrauta.

Tiesūs palaidi arba garbanoti plaukai

Rinktis tiesių plaukų šukuoseną vertėtų tada, kai plaukams juos kerpant suteikiama tinkama forma, o plaukų galai per daug neiškarpomi. Prabangų įvaizdį galima sukurti tiesiog ištiesinus plaukus ir juos pakėlus nuo šaknų bei, tarkim, lengvai parietus galiukus nuo veido, taip suteikiant „Versace“ ar „Guess“ mados namų merginos įvaizdį.
Visuomet gražiai atrodys dalinai suimti tiesūs plaukai – taip šukuosenai suteikiama daugiau apimties. Ją pagyvinti galima panaudojus detales, papildančias bendrą įvaizdį.
Straipsnio iliustracijoje kurtas toks nuotakos įvaizdis: prie empirinio stiliaus suknelės su dailia pintos virvelės apdaila parinkta šį motyvą atkartojanti šukuosenos detalė. Taigi net ir nutarus palikti palaidus plaukus vietos fantazijai ir derinimui lieka tikrai daug.
SVARBU: žemesnio ūgio merginoms nerekomenduojame rinktis palaidų plaukų šukuosenos – joms vertėtų apnuoginti kaklą ir plaukus kelti į viršų.

Garbanos – vyrų viliokės

Garbanos. Šiuo vienu žodžiu pasakyta labai daug, nes garbanos gali būti pačios įvairiausios: nuo švelnios banguotos tekstūros iki standžių bangų, nuo lengvų garbanėlių iki aiškių vientisų garbanų. Čia svarbūs du dalykai: pirma, „medinių“ garbanų laikai – praeitis, šiuo metu tikrai yra įvairiausių priemonių ir įrankių, leidžiančių formuoti gražias, nesulipusias, bet ilgiau išliekančias garbanas, antra, visuomet bus gražiau, kai garbanos bus lengvai suimtos ar tarpusavyje perpintos ir pagyvintos tinkamu aksesuaru (pvz., siuvinėtu drugeliu).
P. S. Nepamirškite, kad bet koks jūsų pasirinkimas turi derėti su visuma.
Šukuosenos ir stilius: Andrius Mašauskas („Andrè Team“)
Makiažas: Ingutė Kšivickienė („Andrè Team“)
Drabužiai: Gražina Mažikienė (Studija „Snobė“)
Nuotraukos: Rimantas Steponavičius („FotoR“)
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2010-08-12 20:37
Indrute
Labai aciu uz grazias foto. Tikrai grazios garbanos.
2010-07-14 11:47
Ieva
NUOSTABIAI GRAZU
2010-07-13 16:40
Ruta
Oij..kokios garbanos nerealios, jau ta pagrindine fotke tai is vis truksta zodziu. manau garbanos niekada neiseis is mados..
2010-07-13 10:52
Agne
jo, tikrai. Man jau tos garbanos is senu laiku su laku kaip suklijuotos.. brrrr kaip gerai, kad mergaites susivoke ;) kai as tekesiu bus kuodukas :)