Pirmąkart Lietuvoje paroda „Mamos vestuvinė suknelė“


PERSONALIZACIJA KVIETIMUOSE

Planuodama savo vestuves, tikriausiai ne viena pora aikteli, kiek daug yra įvairiausių smulkmenų, derinamų elementų ir iškylančių bėdų. Kalbėdami apie vestuvių subtilybes, pagamintas iš popieriaus ir ne tik, to išvengti taip pat negalime. Šįkart, apžvelgdami visas popierines vestuvių subtilybes, pasidalinsime patirtimi, kur, ką ir kaip galima personalizuoti.

Kas yra personalizacija?

Visų pirma išsiaiškinkime, kas tai yra ir kaip tai gali būti pateikta. Ant savo vestuvinių taurių išgraviravę savo vardus ir vestuvių dienos datą jau turėsite puikų personaliazacijos pavyzdį. Kyla klausimas, kur, ką rašyti. Žinoma, geriausia būtų, jei visur naudotumėte vieną tekstą. Taip visos vestuvinės smulkmenos bus vientisos. Užrašius jaunųjų vardus ir apačioje datą (pvz. Kamilė ir Rokas, 2010 liepos 10 d.), tekstukas atrodys subtiliai ir jaukiai. Romantiškai atrodo ir jaunųjų inicialai, išraityti gražiausiais šriftais. O inicialai, sulieti į vieną reikšmingą simbolį, turi ir romantiškos prasmės. Tai simbolizuoja dviejų atskirų gyvenimų susiliejimą į vieną. Inicialus labai patogu naudoti, nes jie tinka įvairiose vietose ir dažnai netgi gali būti ilgai ieškomu tinkamu ornamentu tiek kvietimuose, tiekstalo kortelėse ar pan. Šiek tiek elegancijos įbersite prie savo vardų parašę romantiškas eiles. Savo vestuvėms galite suteikti išskirtinumo pasirinkę širdžiai mielą simbolį ir puoselėdami jį ne tik vestuvių šventėje ar vestuvių sukaktuvėse, bet ir visą gyvenimą.

Personalizacija kvietimuose, stalo kortelėse

Kvietimuose personalizacija gali tapti pagrindiniu akcentu. Pradėdami nuo lazerinio kvietimo, kuriame greta ornamento stilistiškai įkomponuoti jaunųjų vardai, gali tęstis ir stalo kortelėse, atsakymo kortelėje, meniu, padėkos kortelėje ir visur, kur tik įmanoma, baigiant svečių dovanėlėmis. Taip Jūsų vardai ar stilizuoti inicialai gali tapti vestuvių motyvu. Kvietimuose savo vardų inicialus galite komponuoti ne tik viršelyje, bet ir vidiniame kvietimo įdėkliuke. Priklausomai nuo teksto, tam tinka likęs laisvas įdėkliuko kampelis, kur inicialai taps reikiamu akcentu.
Šiais metais itin madingi angliško stiliaus kvietimai pasižymi įmantria personalizacija. Pasirenkante lengvučio, rankų darbo popieriaus kortelės formos kvietimą. Su paprasta spauda čia neišsiversite, prireiks Jūsų vardų inicialų įspaudimo. Rezultatas bus solidus, įsimintinas, paliekantis tikrą įspūdį.
Stalo kortelėse vietos Jūsų vardams tikriausiai neužteks. Tačiau inicialai gali suteikti išskirtinį dizainą. Lazeriniu būdu iškirstos pirmosios vardų raidės vestuvių šventėje dar kartelį pabrėš, kad tai yra būtent Jūsų Meilės diena.

Netikėta personalizacija

Personalizuoti kvietimai, stalo kortelės yra populiarios ne tik Europos šalyse, bet ir pas mus. Auksu užrašyti vardai ant bantuko, puošiančio migdolų dėžutę. Skoninga ir subtilu. Personalizuota juostelė Lietuvoje dar tikrai nėra kasdienis dalykas ir galima puikiai nustebinti šventės svečius. Personalizuotos servetėlės, puoštos būtent dviejų įsimylėjusių inicialais ar kita simoblika, taip pat gali būti vienas iš subtilių vestuvių akcentų. Paprastai stalui serviruoti yra teikiamas dėmesys tiek, kiek yra priimtina pagal etiketą. Tad šiek tiek stilingo subtilumo gali susitiprinti šventės įspūdį.
Palinkėjimų knygos, vestuvinių nuotraukų albumai – tai širdžiai mieli daiktai, vartomi ir saugomi ištisus metus. Viršelis, išraižytas jaunųjų vardais, žymintis Meilės dieną, leis niekada nepamiršti Tos dienos.

Pabaigai

Juk nedideli dalykai stebina pasaulį. O ir pati Meilė yra neapčiuopiama. Tik smulkmenose slypi subtilus grožis…
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2010-07-13 16:55
Ana
Super:))) grazu tikrai, bet kokiai sventei galima pritaikyti
2010-07-13 15:48
Gita
Sveika, Indre,

Kaspinukai isties labai grazu ir zaisminga:)

Juosteles individualu uzsakyma galima padaryti salone "Ispudziu studija" (Savanoriu pr.1).

Sekmes,

Gita
2010-07-13 15:34
Indre
kaspinukai - nerealus grozis. Man labai patiktu juosteles, kazin kur galima tokiu uzisisakyti?