Vestuvių fotosesija jaunavedžiams


VISKAS KĄ TURITE ŽINOTI APIE KVIETIMUS

Su vaikinu draugauju penkerius metus. Mudviejų tėvai jau priprato, kad lankomės vienas pas kitą. Net turime vilčių, kad laiko mus savo vaikais. Todėl gavę kvietimus į vestuves neturėtų nustebti. Priešingai – tai lauktas įvykis (tikiuosi!). 

Vestuviniai kvietimai – svarbi smulkmena 

Reikia gražiai pranešti apie tai, kad nusprendėte (pagaliau!) susituokti. Kvietime galima subtiliai nurodyti laukiamų dovanų pobūdį. Jei nenorite gauti trijų vienodų servizų, įmantrių vazų, patalynės komplektų... Šiais laikais geriausia dovana yra pinigai. Jaunieji galės už juos nusipirkti tai, ko iš tikrųjų nori. Todėl kvietime galima nurodyti: „Atsineškite gerą nuotaiką, o dovanos tegul telpa vokeliuose“. Jei sugalvojote per vestuves apsirengti ypatingai, tai irgi galima parašyti kvietime: „Vestuvės vyks ant jūros kranto, todėl būtų nuostabu, jei vilkėtumėte baltai...“

Ar masinės gamybos atvirukai meilės tema gali būti kvietimai?

Kvietimai gali būti įvairūs: rankų darbo, pirktiniai. Net ir masinės gamybos atvirukai meilės tema gali puikiai tikti. Neabejoju, kad meiliai vienas į kitą žvelgiantys šuo ir katė prajuokins ir šį tą pasakys Jūsų svečiams. Jei tuokiasi jauni žmonės, galima nusipirkti žaismingus, vaikiškus atvirukus (dvi įsimylėjusios boružės, katinėliai). Turite kūrybingų draugų? Paprašykite, kad sukurtų ką nors originalaus. Jei patys esate meniškos prigimties, kvietimus nebus sunku pasigaminti. Pavyzdžiui, užrašykite savo inicialus, atspausdinkite romantišką nuotrauką. Žinoma, galite pirkti tradicinius kvietimus vestuvėms, kuriuose dažniausiai vaizduojamos gėlės, balandžiai, širdelės. Pasirinkite Jums tinkantį dydį, kainą. Geriau kad kvietimas būtų dvipusis, su voku. 

Šokoladiniai kvietimai

Apievestuves.lt skaitytojos Giedrės kvietimas
Jei netaupote ir norite kažko ypatingo, galima rinktis netradicinius kvietimus su šokoladinėmis širdelėmis, kaligrafiniais užrašais, įvairių medžiagų detalėmis, pagamintus pagal specialius užsakymus, iš pergamento, kitoje šalyje (bet su lietuviškais užrašais). Be to, kvietimai gali būti įvairių spalvų (ne tik balti).  

Gana svarbu, kad kvietimai atitiktų vestuvių atmosferą

Galbūt Jūsų vestuvėse dominuos kuri nors spalva, tam tikri motyvai, simboliai. Būtų gražu, jei tai atsispindėtų kvietimuose. Vokai taip pat gali būti išskirtiniai: dekoruoti, su užrašais. Juos galima pirkti atskirai arba su atvirukais (pastarieji dekoruoti ta pačia tema). Tiesa, ypatingi vokai netiks siųsti. Antspaudai, pašto ženklai juos sugadins. Tokiu atveju puikiai tiks baltas vokas. Atvirukus galite užrašyti patys, atspausdinti kvietimo tekstą, sumokėti dailyraščiu rašančiam žmogui.  

Ką ir kaip rašyti kvietimuose?

Vestuviniame kvietime gana glaustai turi būti išdėstyta svarbiausia informacija: kas tuokiasi, kada ir kur vyks ceremonija. Galima paminėti pobūvio vietą, svarbias detales ar aplinkybes. (Pavyzdžiui, jei šventė vyks sodyboje, pasirūpinti laisvesne apranga, kad netektų stypčioti su aukštakulniais arba maudytis nuogiems...) Galima įrašyti eilėraščio strofą, patinkančią mintį meilės, vestuvių tema. 

Kada siųsti kvietimus? 

Kvietimus reikėtų išsiųsti arba įteikti prieš porą mėnesių, kad svečiai spėtų susiderinti laiką, suplanuoti detales. Jiems taip pat reikės pagalvoti apie drabužius, šukuosenas, dovanas... Jei svečiai gyvena Jūsų mieste, kvietimus geriau įteikti asmeniškai. Dėdės ir tetos – iš kito Lietuvos galo? Tuomet pravers vokas su pašto ženklu.
Žinoma, jei planuojate ypatingą vestuvių scenarijų, visko nepaminėsite. Tuomet galima parašyti išsamų laišką, kurį nusiųstumėte elektroniniu paštu arba pridėtumėte prie kvietimo.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
9
Komentarai
2013-07-16 01:16
to joana
As visai nemanau, kad irasyti, jog nori dovanos vokelyje yra blogai, nes:
1. Sveciai gali ilgai galvoti ka padovanoti jauniesiems ir tai gali tapti tikru galvos skausmu ir nemenku uzdaviniu. Zinodami, kad jauniesiems geriausia dovana yra pinigai, sutaupys laiko ir isvengs dovanos pirkimo rupesciu.
2. Ne visiems jauniesiems vestuves organizuoja tevai. Daznai vestuves tenka apsimoketi patiems ir tai yra tikras issukis, nes zmones paprastai tuokiasi budami jauno amziaus, neseniai baige mokslus ir pan., tad aukso kalnuose nemiega..reiketu buti truputi supratingesnei siuo klausimu.
3. Ir is kur tokia mintis, kad jei nesi turtuolis, tai nesituok visai? Kazin dar ka nors kvailesnio sugebetum pasiulyt? Mano atsakas butu labai konkretus: jei nepatinka jaunavedziu taisykles - nedalyvauk vestuvese, taip dar jauniesiems ir padesi, jie tures maziau islaidu ir viena bjauria boba maziau savo sventeje.
Aciu.
2011-02-22 13:02
JOANA
PATS BAISIAUSIAS DALYKAS PRASYTI DOVANU, YPAC TELPANCIU I VOKELIUS! TAI AR TAM TOS VESTUVES DAROMOS, KAD DOVANAS SUSIRINKTI? JEI NETURI UZ KA SVESTI, TAI NESVESK!
2010-03-27 17:05
tapati
As asmeniskai manau reikia daugiau laiko. Galbut issiusti kvietimus pries 3-4 men.
2010-03-25 16:48
laime
du menesiai pries svente, tikrai manot ne per velu siusti kvietima?
2010-03-24 11:48
aciu
aciu uz straipsni
2010-03-23 17:26
kate
gera info
2010-03-17 13:40
Agne
Virgi, manau sokoladiniai kvietimai gali buti iteikiami tik tuomet, kai paduodi tiesiai sveciui i rankas.:)
2010-02-16 21:15
Giedre.Z
o man atrodo, kad vestuviu kvietimuose svarbu nepamirsti irasyti laiko, datos ir vietos. Nes buna kartais, kad jaunieji ir pamirsta tai irasyti:))))
2010-02-15 15:24
Virgis
Sokoladiniai vestuviu pakvietimai-ideja gera. Bet ar praktiska? tokio neissiusi pastu, sulus, ir didele tikimybe, kad istirps:)))))