Sutuoktiniams labai svarbu kalbėtis


PRIEŠVEDYBINIŲ ŠVENČIŲ PADANGĖJE

Nesvarbu, kur (sostinėje ar pajūryje) vasarą galime išvysti šurmuliuojančias krykštaujančių merginų „Laisva paskutinę naktį“ ar drąsių vaikinų „Atviras merginų pasiūlymams“ kompanijas, kurie iš paskutiniųjų stegiasi atkreipti aplinkinių dėmesį. Taip, tie laikai, kai mergvakariai ir bernvakariai buvo laikomi simboline atsisveikinimo su mergyste ar bernyste švente, jau praėjo, tačiau pats laikas pamojuoti ir lėbavimams baltuose limuzinuose bei kelnaičių pardavinėjimams.
FOTO: Mantas Gudzinevičius

Sveikas, originalus požiūris!

Visų pirma, organizuojant šaunų mergvakarį ar bernvakarį, reikia į šventę pažvelgti iš kitos pusės: svarstyti ne tai, kas sužavėtų aplinkinius, bet kas paliktų nerealių įspūdžių JAI ar JAM. Kodėl visiems negrįžus į damų ir riterių laikus, kur kelnaites su juostele ir mini sijonėlius išmainytumėte į puošnias sukneles, o striptizo erelių šou subtiliai pakeistų žavių riterių dvikova dėl būsimos nuotakos? Aišku, galima rinktis ir trumpesnę kelionę laiku – linksmintis 9-ojo dešimtmečio ritmu, o gal net žengti raudonu kilimu su Merlina Monro ar Elviu Presliu parankėje. Patys drąsiausi gali išbandyti robinzonišką naktį gamtoje?

Akistata: idėjos ir kaina

Nors ir smagu fantazuoti, tačiau anksčiau ar vėliau visi grįžtame į realybę, kur mus pasitinka nelabai draugiškos pinigų sumos su ne vienu ir ne dviem nuliukais. Išeitis – pradėti planuoti viską nuosekliai. Bus daug lengviau, jei pirmiausia išsirinksite šventės temą. Laisvė jūsų fantazijai! Retro, personažai, kinas, disco, sportas, kultūros... Nepulkite bėgti į nuomos salonus ar parduotuves. Pirmiausia patikrinkite visas savo, močiučių ar senelių spintas. Pagalvokite apie keistas alternatyvas: transporto priemonė – dviratis, patalpos – ežero pakrantė. Svarbu planuoti, kad nenumatytoms išlaidoms liktų kuo mažiau vietos. Planą vainikuoja siurprizai ar dovanos. Pasistenkite jas pritaikyti pagal temą, sukurti smagią paskirtį, bet atsiminkite, kad tai, kas juokinga, nebūtinai JAM ar JAI reikalinga.

Gelbėjimosi ratas

Galiausiai, jei norite nustebinti savo bičiulius, o galvoje sumaištis, nepamirškite, kad geromis idėjomis ginkluojasi ir švenčių organizatoriai, kurie gali padėti rasti sprendimą pagal jūsų kišenę. Tad prieš griebdamiesi šiaudo ar klimpdami į atgyvenusių idėjų liūną, tiesiog kreipkitės pagalbos, o sujungę idėjas padovanosite linksmą ir stilingą šventę savo draugams!
P.S. Jau rašėme apie mergvakario idėjas - Futbolo idėja. O kitą savaitę publikuosime benrvakario idėją.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2010-07-27 19:39
darius
faktas tas kad striptizo sokejai ir kurvu temos jau seniai nemadingos :)
2010-07-23 17:05
Linas
Mes darem draugui bernvakari jureiviu ir kapitonu tema:)