Koks makiažas bus madingas šį pavasarį?


IDĖJA BERNVAKARIUI: MISIJA - DAŽASVYDIS

Bernvakaris – neeilinė šventė jaunikiui! Vieni linksmintis mėgsta mažiau, kiti daugiau. Tačiau kiekvienas vyras nori, kad būtent jo bernvakaris būtų įspūdingas ir įsimintinas! Todėl, mieli draugai, būkite tikri, kad reikia šio to daugiau nei priesaikos ir alaus gurkšnojimo!
Šį kartą papasakosime apie Tomo bernvakarį, kuris išsiskyrė karine tematika. Renginys vyko Kaune 2010 metų liepos 20 d. Bernvakario vieta – dažasvydžio klubo „Triada“ kovos laukas. Vaikinams buvo išdalintos dviejų spalvų maskuojančios uniformos, kuriomis persirengę visi bernvakario dalyviai pasidalino į dvi komandas. Žinoma, jaunikis nebuvo paslėptas ir gavo išskirtinį spalvotą kombinezoną (žaidžiant reikėjo, kad jaunikis išsiskirtų iš visų kitų šventės dalyvių). Visi buvo apginkluoti dažasvydžio šautuvais, aprengti specialiomis apsauginėmis liemenėmis ir linksmybės prasidėjo! Šuvių aidėjimas, šūksniai aikštelėje ir šypsenos dalinantis įspūdžiais kūrė ypatingą bernvakario atmosferą! Bernvakaris pavyko šauniai, visa tai net neklausiant išsdavė dalyvių akys.
Beje, viena maloniausių akimirkų buvo ta, kai po žaidimo visi dalyviai sėdo prie stalo, dalijosi patirtais įspūdžiais, vaišinosi gėrimais, stiprinosi šašlyku prieš tolesnius vakaro išbandymus!
Visa programa užtruko apie 3 valandas, o po jos visi bernvakario dalyviai draugiškai pėstute patraukė kito etapo link (ieškoti nuotykių miesto centre ir išbandyti laimę kazino)!
Paklausus bernvakario dalyvių, kas jiems patiko labiausiai, atsakymai buvo vienodi – gauta milžiniška adrenalino dozė, azartas ir atsipalaidavimas po žaidimo.
Žaidimo atmosferą, nuotaiką ir įspūdžius galite įvertinti nuotraukose ir video!
Vaikinai, ačiū už bernvakarį.
Tomas
 
Vaikinai dekoja:
 
Už nerealia adrenalino dozę ir neužmirštamus bernvakario įspūdžius dažasvydžio klubui Triada (www.triada.lt)
Šauniam fotografui Rimantui Steponavičiui (www.fotor.lt)
 
Filmuko editoriui Šarūnui Petroniui
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2010-08-12 20:26
Tomukas
Planuoju pasinaudoti sita ideja bernvakariui
2010-08-04 01:05
Haris
va cia irgi nebloga ideja :)
2010-08-03 19:57
Darius
Galima padaryti mergvakaris pries mergvakari vienam musio lauke :DDD butu smagu :)
2010-08-01 22:53
Simas
ne tik emociju bet ir melyniu :DDD
2010-08-01 22:52
Antoska
Gera ideja, daug geru emociju pasikrautume :)
2010-07-30 15:13
Lina
Labai idomi atrakcija:) Is nuotrauku matosi, kad geras laikas vyrams buvo. O kaip su mergvakariais dazasvydziuose? ar darot? labai daug melyniu galima isitaisyt?;)
2010-07-30 14:02
:)
Tikrai buvo smagu, o zaidimas ant stogo tai uhuuu:)