2016-ųjų vestuvių maisto tendencijos


NUO KO PRADĖTI GAMINTI KVIETIMUS?

Visuomet pradėkite nuo popieriaus. Dauguma žmonių pradeda nuo dizaino ar spalvų, nes mano, kad sugalvoję kvietimo stilių ras puikiai tam tinkantį popierių. Tačiau popierius gali būti įvairaus dydžio ir storio. Visa tai ir lemia dizainą. Gelsvas rankų darbo popierius padės Jums sukurti retro stiliaus kvietimą. Pasirinkę storą pieno baltumo popierių sukursite karališko stiliaus atviruką. Metalizuotas, blizgus popierius pasitarnaus niekada nesenstančiai klasikai. Bet derėtų nepamiršti, kad per storas ar pernelyg plonas popierius gali neatitikti Jūsų turimo spausdintuvo parametrų.

Nepamirškite vokų

Vokai neturėtų likti paskutinėje vietoje. Rinkdamiesi popierių iš karto priderinkite prie jo ir vokus. Jei planuojate kartu siųsti atsakymo kortelę, voką pasirinkite šiek tiek didesnį. Vokas turėtų skirtis nuo įprasto kasdienio balto voko. Tokio tipo vokas Jums bus reikalingas, jei nuspręsite siųsti kvietimus paštu. Vokas, į kurį dėsite kvietimą, gali būti puošnus, tokio paties popieriaus kaip ir kvietimas. Jis tarsi kvietimo sudėtinė dalis. Tik vėliau visa tai dėsite į paprastą baltą voką. Taip pat galima derinti vokelio spalvas (vokai su spalvotais įdėklais) su kvietimo šrifto spalva.

Pasirinkite vieną dizaino elementą

Neretai pasitaiko, kad į kvietimą stengiamasi sudėti kelis dizaino elementus. Kvietimo dizainas turėtų būti aiškus ir subtilus, švelniai atskleisti šventės ypatingumą. Tačiau stenkitės nepasiklysti tarp motyvų gausos. Galite pasirinkti vaškinį antspaudą ir dėti jį ant kiekvieno vokelio su kvietimu, o vėliau jį panaudoti kurdami kitą vestuvių atributiką. Taip pat galite rinktis įvairius lipdukus, iškarpas, juosteles, perliukus, kaspinėlius, gėlytes ir pan. Nepamirškite, kad visos priemonės turėtų būti skirtos rankdarbiams (su užrašu „Acid-free“).

Nepasiklyskite tarp šriftų

Gaminant kvietimus geriausia naudoti daugiausia du šriftus. Taip išvengsite sumaišties pačiame kvietime. Be to, tie du šriftai turėtų būti kruopščiai parinkti. Visa kvietimo informacija turėtų būti užrašyta aiškiu, visiems įskaitomu šriftu. Žaismingumo šriftu galite suteikti jaunųjų vardams – akcentuosite tai, kas svarbiausia.

Paverskite tai žaidimu, o ne rūpesčiu

Žinoma, jei pažvelgsite į tai kaip į dar vieną vestuvių rūpestį, nebus įdomu. Tačiau visa tai galite atlikti labai smagiai: kartu rinkti spalvas, motyvus, aplikacijas – visa tai paversti gražiu žaidimu.
Sėkmės kuriant!
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2010-08-12 20:34
Nora
Man be galo grazu kvietimai dekoruotose dezutese...
2010-08-12 20:06
eglute
Labai aciu uz atsakymus
2010-08-09 13:46
Gita
Asta,

Žinoma, jei dėsite kvietimus į dėžutes, kvietimas atrodys išties unikaliai ir įdomiai. Tad, tai yra labai pui idėja.

Galima dėti ir į šiek tiek didesnį voką. Juk ir kvietimo vokas neturi būti užklijuotas, tad šiek tiek pasipūtęs vokas niekam nekris į akis. Užklijuoti reikia tik siunčiant, išorinį voką.

Sėkmės ieškant sprendimų;)!

Gita
2010-08-09 13:44
Gita
Vilmante,

Tik iš pradžių viskas atrodo labai sudėtinga, kol nepradedi daryti.Pradėjus, viskas paaiškėja ir netgi tampa malonumu:) Jei sunku sugalvoti elementus, patarčiau pasidairyti į specializuotas kvietimų parduotuves. Tai padės suprasti, koks dizainas ir kokie elementai artimiausi.

Drąsos kūryboje ;)!

Gita
2010-08-09 13:09
Asta
o koks turetu buti vokas, jeigu jame desime kvietiam perrista storu atlasiniu kaspinu. tada vokas ishsipus ir negraziai atrodys. gal tada kazkokias dezutes daryt, i kurias deti kvietimus?
2010-08-09 12:16
Vilmante
as kazkaip nedrytu pati gaminti kvietimu:( gal sakyciau koki zmogu nusimanati pasikvieti kartu, kuris padetu ishsirinkti popieriu, sumastyti elementus ir kt. kad viskas butu vientisa. ir jau tada kartu rasyti:)
2010-08-06 19:35
Irma
mes nusipirkome labai grazaus popieriaus ir patys ranka rasem, net braukem :) buvo linksma :)
paskui visus kvietimus perrisom kaspinais ir iteikem kiekvienam asmeniskai, ai.. buvo paprasta ir grazu :) popieriu brangu pirkom, bet nenusivylem :) nesitepe tusinukus ir greitai susigere