Egidijus Rainys ir jo tobulos 2015 m. suknelės


AKSESUARAI - LABAI SVARBŪS NUOTAKAI IR PAMERGĖMS

Tinkamai parinkti aksesuarai padeda pabrėžti moters žavesį ir prigimtį. Jie ne tik puošia moterį, atskleidžia jos stilių, bet ir akcentuoja moters privalumus bei paslepia trūkumus. Tikra moteris visuomet mėgsta pasipuošti, pasitempti, todėl skiria daug dėmesio aksesuarams ir papuošalams. Ypač nuotaka ir pamergės turi atidžiai pasirinkti aksesuarus, kaklo, rankų papuošalus, auskarus ir juos suderinti.
Autorius: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt

Ar reikėtų derinti papuošalus nuotakai ir pamergėms?

Šventės nuotaikos užfiksuojamos vestuvių nuotraukose ir filmuotoje medžiagoje. Suderinti ir tinkamai parinkti nuotakų ir pamergių papuošalai pagyvina įamžintas akimirkas. Nuotaka ir pamergės, norinčios prisiminimų ir po vestuvių, gali pas juvelyrus ar juvelyrinių dirbinių prekybos salonuose užsisakyti išskirtinius papuošalus. Tarkim, visos pamergės per vestuves gali dėvėti vienodus aukso ar sidabro pakabukus, kurie turėtų ypatingą reikšmę. Galbūt pasidabinti tokio pat stiliaus rankų darbo apyrankėmis iš Swarovskio kristalų. Tokie papuošalai keltų malonius prisiminimus juos nešiojant ateityje. Pageidaujančios išskirtinių papuošalų, bet nenorinčios per daug išlaidauti ar pasilikti jų prisiminimui, gali rinktis jų nuomą. Proginių ir vestuvinių suknelių salonai siūlo šią paslaugą, priderina papuošalus prie vestuvinių ir pamergių suknelių.

Kaip nuotakai puošti plaukus?

Nuotakos galva gali būti puošiama nuometu arba diadema. Kartais nuotaka pasirenka ir diademą, ir nuometą, tačiau tai apkrauna kuriamą įvaizdį. Geriau pasirinkti vieną iš jų arba improvizuoti su gyvomis gėlėmis plaukuose. Pamergės plaukus taip pat gali puošti segėmis, gėlių žiedais. Tačiau jų išvaizda neturėtų nustelbti nuotakos.

Ar perlai tikrai neša nelaimes?

Dažnai nuotakos renkasi klasikinius papuošalus iš perlų, kurie simbolizuoja ašaras ir sielvartą. Nereikia bijoti prietarų, geriau pasikliauti individualiu skoniu ir nuojauta.

Idėjos pamergėms

Jei pamergių ir vestuvinė suknelė labai puošnios ir ekstravagantiškos, aksesuarus reikėtų rinktis prabangius, bet subtilius. Aksesuarų, įvairiausių papuošalų pasirinkimas labai didelis, o jų derinimas – kūrybinis procesas. Net prie nuotakos ir pamergių gėlių galima priderinti vėrinį, auskarus ar kitus papuošalus. Papuošalai iš Swarovskio kristalų labai žėri, yra madingi, lyg skaidrūs lašeliai, nurinkti nuo gėlių žiedų...
Pamergės gali drąsiai rinktis įvairius sidabro, aukso, rankų darbo žiedus, o nuotaka mūvėti sužadėtuvių žiedą iki kol jaunikis užmaus vestuvinį žiedelį.

Pėdkelnės irgi gali būti aksesuaras

Kartais pėdkelnės ar prisegamos kojinės taip pat gali būti priskiriamos aksesuarams, kadangi jų būna įvairiausių – su puošniais rašteliais, subtiliu blizgesiu, aukso dulkėmis. Svarbiausia, kad pėdkelnės ar kojinės būtų tvirtos, derėtų prie proginių drabužių ir nestorintų kojų.

Delninukės per vestuves - tobula

Nepamirškite delninukių derinti prie aprangos. Rankinių vestuvėse nešiotis su savimi nepatariama, nes atrodysite labai kasdieniškai, galbūt net neskoningai.

Pabaigai...

Nepamirškite, kad papuošalai turi harmoningai derėti ir prie nuotakos, ir pamergių šventinio makiažo – spalvos ir atspalviai vieni kitus turi papildyti. Mielosios, nepalikite aksesuarų pasirinkimo paskutinėms pasiruošimo dienoms prieš vestuves, kadangi gali kilti naujų idėjų, kurios atsipirktų nuostabia nuotakos ir pamergių išvaizda, vientisu stiliumi, harmonija. Iki smulkmenų tinkamai ir originaliai suderinti papuošalai, proginės suknelės, šukuosenos, makiažas sukels aplinkinių nuostabą ir žavėjimąsi gražiausiomis šventės moterimis.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2010-08-30 21:31
irgi nuotaka
Nieko nera graziau ir seksualiau uz nuogus pecius ir nuoga kakla,nebent mazyciai deimantukai ausyse ir dar daili delninuke priderinta prie sukneles.O visi tie karoliai...tikras kaimas:)
2010-08-12 22:34
Paula
Dabar ypac madinga i plaukus ipinti kokia gele. Grazus aksesuaras.
2010-08-12 20:25
Gerda
Neisivaizduoju vestuviu be graziu skoningu delninukiu
2010-08-12 20:09
Kristina
Grazu aksesuarai tik svarbiausia viska puikiai suderinti
2010-08-12 19:53
tapati
Jeigu suknele israiskinga nemanau, kad reikia daug aksesuaru.
2010-08-11 15:39
ginta
tikrai, visada reikia tureti saika:) seip straipsnis gana issamus ir lengvai skaitesi:)
2010-08-11 15:09
nuotaka
manau nuotaku stiliaus pagrindine taisykle: VISKO NEPADAUGINT:)