Nuotakos dienos planas (atsisiųskite)


KAIP PASIRUOŠTI BŪTI PAMERGE AR PABROLIU?

Vestuvių planavimas itin įdomus ir atsakingas gyvenimo etapas. Šiuo metu sužadėtiniai nusprendžia, kiek norės juos lydinčių porų vestuvėse. Pamergių ir pabrolių laukia ne tik kai kurie vestuvių organizavimo rūpesčiai ir vaidmenys jose, bet ir kūrybinės diskusijos dėl aprangos ir aksesuarų pasirinkimo.
Autorius: Autorius: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt

Nuotakos ir pamergių džiaugsmai

Jaunikis ir pabroliai gali šiek tiek lengviau atsikvėpti dėl šio klausimo, kadangi dažniausiai jaunoji ir pamergės aktyviai ieško patraukliausių būdų, kaip tinkamai pasirengti vestuvėms. Nuotaka ir pamergės turėtų nuspręsti, ar visų pamergių proginės suknelės bus vienodo modelio ir kokia spalva dominuos. Tam, kad visos pamergės būtų patenkintos, patariama pasirinkti bent vieną bendrą akcentą, kuris dominuotų aprangoje. Tai galėtų būti labai panašūs pamergių suknelių modeliai ar vienoda suknelių spalva, atspalviais, ilgis, puošnumas, kuklumas, paprastumas ar ekstravagantiškumas ir pan. Kiekviena moteris turi savitą stilių, figūrą, todėl nori puošniai derėti prie kitų pamergių. Proginių suknelių nuomos salonai arba individualias siuvimo paslaugas teikiančios įmonės įgyvendina jaunosios ir pamergių lūkesčius. Auksinė taisyklė – pamergių išvaizda neturėtų užgožti nuotakos grožio ir vestuvinės suknelės puošnumo.
Taip pat svarbu išsirinkti prie suknelių tinkančią ir derančią proginę avalynę ir apsispręsti dėl proginių šukuosenų ir makiažo. Prieš pat šventę moterys taip pat turi nepamiršti manikiūro ir pedikiūro.

Apie gėles palydai

Dažnai kyla klausimas, ką rinktis: gėles ar puokštes. Nors tai yra individualus kiekvienos nuotakos apsisprendimas ir gėlių salonuose siūloma įvairiausio grožio gėlių, patartina rinktis tas gėles, kurios lėčiau vysta ir gali ilgai išbūti be vandens. Juk būtų nemalonu, jei šventei tik įpusėjus gėlių žiedai nuvystų ar nubyrėtų žiedlapiai. Apie gėles palydai skaitykite ApieVestuves.lt draugės floristės Auštrinės tekstą.

Ką veikia jaunikis su pabroliais?

Vestuvių dieną jaunikis ir pabroliai savo antrosioms pusėms įteikia gėles ar gėlių puokštes. Gražios gėlių puokštės atkreipia dėmesį į moteris, todėl reikia vengti perdėto puošnumo. Neskoningas stilius kaipmat krenta aplinkiniams į akis, todėl reikia pasirinkti, ką akcentuoti: proginę šukuoseną, suknelę, gėles, makiažą, papuošalus ar kitus aksesuarus.

Ko turi nepamiršti jaunikis?

Jaunasis turi rinktis kostiumą, derantį prie nuotakos suknelės, taip pat nepamiršti kaklaraiščio ar peteliškės. Šie vyriški aksesuarai turi derėti prie vestuvinės suknelės spalvos ar net gėlių puokštėje vyraujančių tonų. Pabroliai taip pat turi susitarti, kokios spalvos ar modelio vyriškus kostiumus rinktis, bei priderinti kaklaraiščius prie pamergių suknelių spalvos. Labai puošniai ir išskirtinai atrodo, kai vyriškiai pasirenka marškinius su sąsagomis, o moterys – papuošalus, harmoningai derančius prie jų pasirinktų proginių suknelių.

Apie bernvakarius ir mergvakarius

Pamergės ir pabroliai bei kiti jaunavedžių draugai ruošia mergvakarius ir bernvakarius. Todėl žinant jaunavedžių gyvenimo būdą, pomėgius, silpnybes, pasitelkus fantaziją, įmanoma surengti įspūdingas ir neužmirštamas tik jiems skirtas šventes.
Keletas idėjų bernvakariui ir mergvakariui.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2010-08-12 22:38
Jurgita
Sekmes! jos tikrai prireiks :)
2010-08-12 20:09
Pamerge
Palinkekit sekmes nes greitu metu busiu pamerge :)
2010-08-12 19:58
Tina
Zinoma, padeti organizuoti svente galima, bet daugiau atsakomybes turi kristi ant jaunuju peciu.
2010-08-12 19:57
Diana
Jau negana to, kad buti porose nemazai kainuoja tai dar ir linksmint visus reikia?! Nesamone!
2010-08-11 13:15
Vilija Gintare
Vestuvių šventėje pamergės ir pabroliai pagal Lietuvos vestuvių tradicijas privalo turėti saldumynų ir alkoholinių gėrimų, kuriais vaišintų aplinkinius iki vakarinės šventės dalies. Taip pat jie turi rūpintis šventės organizavimu, padėti piršliams, šventės vedėjams, rengti smagius žaidimus svečiams bei visokeriopai padėti jaunavedžiams..... NESUTINKU. Jaunieji turi patys rupintis, o ne uzkrauti rupescius pamergems ir pabroliams. jie juk ateina kaip sveciai, o ne kaip vestuviu, linksmintojai, kuratoriai ir tt
2010-08-11 12:51
Limana
Kaip pasako nuotkos, taip ir daro pamerges. kazkaip lietuvoje sioje srityje prastos tradicijos. sokinejama pagal nuotaku norus, o mako uz viska pacios pamerges..