Mergvakarių tuštybė: tikri 2015 metų pavyzdžiai


APIEVESTUVES.LT JAU PUSĖ METŲ

Šiandien, rugpjūčio 14 diena - mums ypatinga.  Šiandien anksti ryte pasitiksime saulę ant Swed Bank terasos. Namie kepti keksiukai ir rožinės spalvos šampanas, kvepiančios žvakutės, rožiniai kaspinukai ir kylanti saulė... O svarbiausia mums visiems žmonės, kurie su mumis.
Nuoširdžiai sakome DIDELĮ AČIŪ!!! Tik su jumis mes jaučiamės ypatingi ir laimingi! Tik dėl Jūsų mes norim kas rytą keltis ir dirbti. Tik su jumis mes gyvename tarsi rožiniame sapne iš kurio pabusti, kaip supratome, jau ne tik nebenorėtume, bet ir nebegalime.
Ačiū, mielieji, kad skaitote mūsų straipsnius, dalinatės savo įspūdžiais ir siunčiate tokius gražius laiškus. Jūsų dalyvavimas konkursuose - džiugina ne tik mūsų draugus, bet ir jūsų draugus. Per pusę metų tiek daug žmonių tapo laimingais, o kokie laimingi tapome mes,net nerandame žodžių apsakyti.
Ačiū Jums, mielieji, už šį sapną ir galimybę sapnuoti ir džiaugtis atmerktomis akimis.
AČIŪ AČIŪ AČIŪ!!!
O šios mažytės šventės proga norime pristatyti savo komandą: mūsų šauniąją Indrę, dizainerį Edą, programų guru Kęstutį, fotografus Rimantą ir Mantą, ir Simoną su Mindaugu. Taip pat norime pasidžiaugti, kad per šiuos pusę metų sutikome labai daug šaunių žmonių, kurie tapo mums tokie artimi, kad kartais galvoji, o čia jau visa ApieVestuves.lt šeima.
Taigi, dar kartą AČIŪ!!!
Nuoširdžiai,
Simona ir Mindaugas
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2010-08-15 13:08
Indre
:)
2010-08-14 13:39
Simona
Aciu Jums visiems!
2010-08-13 21:37
Tania
Aciu uz gerus straipsnius ir isradinguma.
2010-08-13 21:12
Erika
Saunuoliai! Didziausi sveikinimai!!!