Monikos ir Tautvydo vestuvės: „Viską planavome patys“


IDĖJA MERGVAKARIUI: PASKRAIDOM?

ApieVestuves.lt tęsia mergvakarių ir bernvakarių idėjų straipsnių ciklą. Šįkart mūsų skaitytojos Lauros mergvakaris ir jo nuotraukos. Prieš vestuves jaučiamės tarsi ant sparnų, tad kodėl gi nepaskraidžius? Tau draugai surengę tobulą mergvakarį ar bernvakarį? Pasidalink nuotraukomis ir trumpai aprašęs siųsk redakcijai el. p. redakcija@apievestuves.lt
Sveiki,
aš esu Laura. Skaičiau su dideliu susižavėjimu jūsų publikuotus straipsnius apie mergvakarius. Merginos tikrai pasistengė su futbolo stadionu ir miesto tema. Pagirtina, kad nebedarome miesto užkariavimų su juodom knygutėm ir bananais. Tikrai, prisipažinsiu pavydėjau baltai... Bet.. Mano mergvakaris tikrai nėra blogesnis nė už vieną iš jau pasakotų. Drįsčiau pasakyti, kad net dar geresnis. Kodėl?
Neturiu aš pulko draugių, o ir vestuvės bus su artimiausiais žmonėmis. Nemėgstu minios žmonių ir t. t. Bet nesu atsiskyrėlė, tiesiog savo emocijas ir savo šventę saugau sau ir savo artimiausiam žmogui. Taigi, tai žinodama, mano geriausia draugė (ačiū, tau  mieloji) suorganizavo tobulą mergvakarį.
Esame drabužių maniakės (o kuri iš mūsų tokia nėra?), todėl draugė davė biudžetą - po litą vienam rūbui. Oho, užduotėlė nelengva. Litas už drabužį, o nupirkti jų turėjau ir sau, ir jai. Patikėkit, kur tik nebuvom. Bet labiausiai džiaugiuosi, kad už litą įmanoma nupirkti net vestuvinę suknelę. Patikėti sunku? Padarykit ir jūs tokį eksperimentą.
Po ekskursijos po drabužių pasaulį patraukėme link ten, kur vėjas...  Patikėkit, kaip aš išsigandau pamačiusi angarus ir iš ten išeinantį vyruką. Bet.. Kai pamačiau fotoaparatą, jau supratau, kas laukia :)
Ačiū tau, miela drauge, už nuostabų mergvakarį.
Svarbiausia juk ne kiekybė, o kokybė ir orientacija į žmogų.
Nuoširdžiai, Laura
P.S. Mergvakario  nuotraukų autorius Julius Kalinskas
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2010-08-31 14:57
Skaitytoja
Labai geros fotkes. Geresnes net uz kai kuriu populiariu zurnalu:) Matosi, kad profesionalus fotografas:) Super!
2010-08-29 13:03
:)
Man visos Jusu mergvakariu siulomos idejos yra idomios ir kazkokios kitokios. Saunu labai , kad panos pradeda atsisakyti vaiksciojimu po centra su belekokiais rubais, kaulinimu kazka nupritki is jaunosios, zakso sluojimo ir kitu nesamoniu, tiksliau neskoningu nesamoniu. Jusu idejos su fotosesijom veza, gera ideja buvo ir futbolo tema, sexas ir miestas garaze, o sitas su lektuvais irgi super:) Suzaveta:)
2010-08-28 22:59
Ineta
ideja gera :) mergvakaris dviems :)