Jaunatviškas šventinis įvaizdis pagal CAROLINA STUDIO (video)


IDĖJA MERGVAKARIUI: THE SEX AND THE CITY

Sveiki, kai pamačiau idėjas mergvakariui ir bernvakariui jūsų portale, nusprendžiau pasidalinti ir savo mergvakairo akimirkomis. Mano draugės yra tikrai nuostabios ir man surengė tobulą mergvakarį. „Seksas ir miestas“ su mano mergaitėmis buvo tobulas. O prie ko čia tas motociklas?
Fotografas: Pasaka ne foto

Apie viską iš pradžių

„Norėjosi kažko tokio... tokio, ko nedarytume eilinę dieną ar netgi per gimtadienį! Juk mergvakaris veinintelė šventė gyvenime, ji turi būti įsimintina ir įspūdinga. Kaip bus malonu po 30 metų vartyti gražų, įrištą albumą su linksmomis mergvakario nuotraukomis! – pasakoja mergvakario iniciatorė Indrė.
Pagrindinė idėja buvo fotosesija. Reikėjo nuspręsti kas toliau. „Pasirinkome pakankamai banalią temą „Seksas ir miestas“, tačiau… Pavertėme ją išradinga. Matote nuotraukose, automobilius ir plovyklą? Taigi, štai kur mergaičių išradingumas“ – šmaikštauja mergvakario dalyvė Laura.

Žaismingos idėjos ir truputis melagystės

Visos gražios, pasipuošusios lengvomis suknutėmis susitikome vienoje iš Kauno kavinukių puodeliui kavos. Oras buvo nuostabus, nuotaika puiki. Po pasivaikščiojimo senamiesčio gatvėmis, mums staiga „sugedo“ automobilis. Teko visikai „netiketai“užsukti į netoliese esantį autoservisą, kuriame mūsų laukė nublizgintas motociklas, Jaguaras, putojantis vynas ir braškės. Puikiai praleistas laikas besimaivant prieš dviejų fotografų objektyvus, gera nuotaika ir įsimintinos nuotraukos. Tad tema „Seksas ir miestas“ vis dar gali būti nenuobodi. Tereikia tik šiek tiek išradingumo.
Jei tavo mergvakaris buvo ypatingas, atsiųsk  nuotraukų ir trumpai papasakok ką veikėte. Pasidalinkime idėjomis mergvakariui ir bernvakariui.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2011-02-07 15:40
Migle
Aciu uz idejas:)
2010-09-05 01:35
Laura
Labai smagios fotkes, atrodo, ad buvo linksma:)
2010-08-17 10:57
Indre
Buvo isties saunus mergvakaris su puikiai isvystita ideja;) Patarimas organizuojancioms: NEBIJOKIT EKSPERIMENTUOTI:) Isileiskit nauju ideju vejus i vakareli:) Sekmes!