Kaip sukurti vestuvių vietos interjerą?


ŠTAI KOKIE MES UŽAUGOME PER PUSĘ METŲ

Mielieji, nesanai šventėme pusės metukų šventę, kad esame kartu su jumis. Buvo taip gera... Nesinori pabusti iš šio sapno. Šiandien norime pasidalinti savo džiaugsmais ir jūsų su mumis pasidalintais jausmais.
Indrė: ApieVestuves.lt idealus darbas, be streso su nerealiu darbdaviu ir pasakiška komanda. Gera nuotaika keliančiais rytiniais Simutės laiškais ir Mindaugo skambučiais: kaip laikaisi Indrute :) Geromis žiniomis su mūsų pasiekimais ir lipimais aukštyn...
Edas T.: apie vestuves: Man darbas - nebaigti darbai - būsimi darbai :)
Kęstutis: Iš pradžių ApieVestuves.lt buvo tiesiog įdomus projektas, bet kuo toliau - tuo darėsi įdomiau. Galiausiai kai ApieVestuves.lt išvydo dienos šviesą buvo galima ne tik džiaugtis, sakyti pagaliau, bet ir didžiuotis tuo ką pasiekėm. Dabar, kai išgirstu ApieVestuves.lt, iškart pagalvoju apie kolektyvą, be kurio tai niekada nebūtų pavykę. Tiesiog kažkoks stebuklas, kad tiek kūrybingų žmonių tyčia ir netyčia sutiko vienas kitą, kad būtų sukurtas ApieVestuves.lt portalas.
Laura: Darbas, šaunus kolektyvas, šiuolaikiškumas ir tradicijos, entuziazmas, energija, geranoriškumas...
Mindaugas ir Simona: ApieVestuves.lt - tai žmonės, kuriuos sutikome ir mylime. Tai žmonės, kuriuos sutiksime... Tai didelės svajonės, kurios pildosi taip greitai, kad norisi svajoti daugiau ir dažniau. Tai sapnas iš kurio nepabundame jau daugiau nei metus. Su jumis gera. Ačiū mielieji, kad esat kartu. ApieVestuves.lt - tai mūsų namai.

Mūsų skaitytojai

ApieVestuves.lt skaitytoja Kristina A.: nerealiai reikalingas puslapis, viskas jame labai smulkiai surašyta ir rasti galima viską, draugės vestuvės bus rugpjūčio 21, tai tik per šitą vadovėlį viską greitai suradome, o taip net nebūtume žinoję nuo ko pradėti, ačiū, kad esate.
Simona T.: ApieVestuves.lt - tai tikrų tikriausi burtai, kurių magiškas dulkes barsto nepataisomi optimistai :) Jie tiki svajonėmis, grožiu, draugyste, meile. Ir net rožine spalva! :))
O aš tikiu burtais..! ;)
Su meile,
Simona

Mūsų draugai

ApieVestuves.lt draugė Nadia (Heart in Diamonds): Sveikiname Jus, mielieji! Ir AČIŪ Jums už profesionalumą, drąsą, vaizduotę, skonį, LYGĮ!!! Ypatingi linkėjimai Simai - už braškėmis ir šampanu kvepiančius laiškus, ir Mindaugui - už drive'ą ir Red-Bull-like energiją! Jūs - nuostabūs, AČIŪ Jums ir sveikiname! Dar 10,000 kartų po tiek pat!! VALIO!! :)
Renata (Linksmadieniai.lt): Apievestuves.lt tai didžiausias, kokybiškiausias ir draugiškiausias informacijos vestuvių tematika lobynas. Kas kartą, matydama išpublikuotą naują savo straipsnį portale, didžiuojuosi, kad esu Apievestuves.lt portalo dalis. O skaitydama kolegų ekspertų straipsnius turiu galimybę tobulėti vestuvių planavimo srityje.
Julius K. (Noriufoto.lt): Apievestuves.lt - Puikiai dirbanti komanda, pilna realių įdėjų kaip padaryti vieną didžiausių gyvenimo švenčių beprotiškai fantastikai nepamirštamą.
 Ačiū, kad esate kartu
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2010-08-17 14:02
Simona
Ačiū Gita :)
2010-08-17 13:47
Gita
Ačiū už nuolatos skleidžiamą nepakartojamą energiją ;)
Jūs tiesiog nuostabiai nuostabūs ;)

Sveikinimai, šypsenos ir geriausiai linkėjimai!

Gita