SUPER idėjos vestuvėms


KAVOS PUODELIS SU APIEVESTUVES.LT

Sveikos mielosios būsimos nuotakos,
ApieVestuves.lt kolektyvas vieną gražų vasaros vakarą, leisdamas prie vyno taurės ir kalbėdamas, kiek daug visko suprato, pamatė, išgirdo, atrado, susipažino ir sukaupė, nusprendė pasidalinti savo sukaupta patirtimi ne tik portale, bet ir gyvai su kiekvienu iš Jūsų. Suprasdami, kaip jaučiasi būsimos nuotakos vos tik pradėjusios planuoti šią šventę, mes pasiryžę pagelbėti Jums savo patarimais bei palaikymu. Mes nesuplanuosime vestuvių nuo A iki Ž, bet pasistengsime, kad laikas iki didžiosios šventės praeitų be bemiegių naktų.

Nuo ko prasideda Jūsų ir ApieVestuves.lt komandos draugystė?

Pažadame,  kad ApieVestuves.lt kolektyvas išduos gražiausias paslaptis, kad vestuvės taptų niekad nesapnuotu, tačiau nepakartojamu sapnu. Pasidalinsime visomis gražiomis idėjomis, kurios sukasi mūsų ir mūsų draugų galvose, patarsime, kaip optimaliai suplanuoti vestuvių dieną, kokias sutartis pasirašyti su Jūsų pasirinktais atlikėjais ar sodybomis, kaip pasirinkti fotografus, muzikantus ar renginių vedėjus. Tęsti? Sąrašas ilgas, o nuo ko pradėti?
Labai paprasta - išgerkime puodelį kavos ir pasikalbėkime apie Jūsų šventės viziją. Rašykite mums - redakcija@apievestuves.lt arba skambinkite Simonai +37061801806
Iki susimatymo
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2010-09-13 14:21
Linute
Labai idomu kas cia per naujas projektukas:) Lauksim rudeniniu naujienu:)
2010-08-17 16:11
Jūratė
Kiek pamenu, aš pirmoji Jūsų sąraše esu? :)))

Gražios mintys ir idėjos turi būt įgyvendintos. Sėkmės Jums :)