Sodyba vestuvėms pusiasalyje: ilga pakrantė ir vandens ramybė


NAUJAUSIA VESTUVIŲ TENDENCIJA – VESTUVINĖ FOTOSESIJA NE VESTUVIŲ DIENĄ!

Užsienyje tai populiaru! Naujas tradicijas kuriame ir mes!

Prieš kelerius metus vestuvių planuotojai, išvažiuojamoji ceremonija, stalų, bažnyčios puošyba ir daugybė šiandien įprastų dalykų buvo egzotiški, brangūs, neįprasti. Šiandien be jų nebeįsivaizduojamos vestuvės. Mes norėtume pasiūlyti dar vieną naujovę, kurią, tikime, po kelerių metų rinksis daugelis, nes tai dar vienas būdas susikurti tobulą šventę.
Autorius: Victor Morozov

Kas yra vestuvės?

Naujausia fotografijos tendencija - vestuvių fotosesija ne vestuvių dieną.
Keistas klausimas, tiesa? Mūsų manymu, tai dviejų žmonių šventė – galbūt intymi, galbūt linksma – tokia, apie kokią svajojote Jūs, tokia, kurią norėtumėte prisiminti visą gyvenimą. Pati gražiausia šventė Jūsų gyvenime. Norėtumėte tą dieną linksmintis su draugais, dviese sutikti saulėlydį pajūryje, prisiekti vienas kitam amžiną meilę senovinėje pilyje, paskraidyti oro balionu ir dar... kad visa tai būtų įamžinta fotografijose. Deja, vestuvių dieną viskam tiesiog nelieka laiko – jei linksminatės su draugais, nebus ramaus saulėlydžio dviese, jei išvažiuojate su fotografu daryti nuotraukų, dalį laiko draugai linksminsis be Jūsų, o oro balionas pakils tuo metu, kai sėsitės prie stalo.
 

Šventės nebus per daug!

Mes norime šiek tiek pratęsti Jūsų šventę (padėti surengti šventę vien Jums) kitą dieną, kai nurims vestuvių šurmulys, o Jums norėsis dar sykį pabūti pačia gražiausia nuotaka... Jūs ramiai, neskubėdama nuvažiuosite į grožio saloną, be streso apsivilksite pačią nuostabiausią vestuvinę suknelę ir – visas pasaulis Jums po kojomis...Mes galime padėti išpildyti pačias slapčiausias svajones – tik papasakokite apie jas. Laikas bus mūsų sąjungininkas: vakare nereikės skubėti į pokylį ir mes galėsime leisti sau sutikti saulėlydį prie jūr
os, įamžinti meilės priesaiką Jums brangioje vietoje, kelionę dviese dviračiais ar Jūsų svajonių automobiliu, maudynes baseine ar ką tik panorėsite. Galėsime pasirinkti gražiausią dieną ir vietą Savo šventei. Gal tai netgi ne Lietuva? Gal norėtumėte savo šventę įamžinti Paryžiuje ar Barselonoje (šiais laikais lėktuvo bilietai nebrangūs)? Tai išties realu!
Ir tai bus Jūsų šventė! Jūsų įgyvendinta svajonė! Nuostabios fotografijos papasakos, kaip gera Jums buvo tądien dviese.

Jūsų fotografijos – Jūsų prisiminimai...

Jau po kelių mėnesių pamiršite, koks maistas buvo ant Jūsų vestuvių stalo, galbūt net neprisiminsite, apie ką svajojote atsibudusios vestuvių rytą... Jūs prisiminsite tai, kas bus įamžinta vestuvių fotografijose, kurios pamažėle taps Jūsų prisiminimais...
Rinkitės ir kurkite savo prisiminimus kartu su fotografu! Galbūt vestuvių dieną, o gal rengiame dar vieną šventę?!
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
8
Komentarai
2010-09-21 12:55
Ana
O Kinijoje priešvestuvinės fotosesijos gali būti net tris mėnesius prieš vestuves, per fotosesijas jaunieji keičia stilių bent tris kartus, su jais visuomet šalia yra vizažistai, kad pataisytų makiažus (ir vaikinų taip pat), nes vestuvės bet kurioje pasaulio vietoje yra brangus malonumas, todėl jaunieji taip pasiskirsto pajamas :-)
2010-08-27 12:24
Siga
idomi mintis. bet neikas juk nesako, kad nera uzfiksuotos graziausios paciu vestuviu akimirkos. yra.:) tik, kad pati fotosesija kita diena.
2010-08-26 12:14
Vilma
Tikrai yra geras dalykas. Mes irgi tai isbandem. Gali ta diena skirti tik vienas kitam :) o per vestuves: surmulys, nuovargis, demesio reikalaujantys artimieji, skubejimas nes viskas suplanuota pagal laika :)
o emocijos juk tos pacios islieka, nes su susizavejimu i ta zmogu ziuri netik vestuviu diena :)
2010-08-26 09:04
Milda
Naujausia tendencija! gimdymo fotosesija, ne gimdymo diena!!! Ypatingiems extremalams: jusu laidotuviu fotosesija- ne jusu laidotuviu diena !!!
2010-08-26 06:30
Leo
O man mintis šiaip sau. Ką prisiminsit iš tokios fotosesijos? Kaip kvailiojote kelios dienos prieš? Šitaip pasifotografuot galima kasdien - tik su fotografu susitart tereikia. O tikri vestuvių prisiminimai gali būti užfiksuoti tik pačią vestuvių dieną.
2010-08-25 23:09
Reda
Tai labai gera ideja, nes mes patys tai igyvendinome su sauniu fotografu Victoru Morozovu, turejome ne tik fotosesija, bet ir graziai ir idomiai praleidome diena, neskubant megavomes kiekviena minute fotosesijos, o ta pacia didziaja diena - sventeme su draugais, seima...pati svarbiausia ivyki gyvenime ir negalvojome,kad dar turime pora valandu skirti vestuvinei fotosesijai.
Kaip jaunavedziai patariame rinktis tokia vestuvine fotosesija ir neprisimint savo vestuviu kaip nuovargio pilnos dienos.

Dar karta aciu fotografams :)


Reda ir Seivijus
2010-08-25 22:16
InGA
vau nu ir foto. ir as tokiu noriu
2010-08-25 21:16
Dan
Super fainos nuotraukos:)Ideja jog fotosesija galima pratesti kita dierna ar po savaites labai gera, kaip ir parasyta uzsienyje tai labai populiaru. Ateina tokia mada ir i Lietuva. Saunu!